Rejsy z Załogą

Niech organizacja Twojego rejsu stanie się prostsza!
 

Nasze najlepsze rejsy pod żaglami

Rejsy kabinowe lub rejsy z załogą to propozycja skierowana w szczególności do tych, którzy nie mają czasu lub chęci na organizację i planowanie własnego wyjazdu i załogi. W ciągle powiększającej się ofercie znajdziecie do wyboru rejsy na najpiękniejszych jednostkach we wszystkich zakątkach świata. Zarezerwuj swoją kabinę i pozwól innym zająć się resztą!

Pierwszy Rejs?

Istnieje mnóstwo sposobów na odkrywanie uroków żeglowania: rejs kabinowy, rejs na wyłączność ze skipperem, wspól-nawigacja... nasi eksperci pozostają do Państwa dyspozycji, aby pomóc w organizacji jak najlepszego rejsu!

Oni juz żeglowali z nami

Rejsy na Korsyce
Rejsy na Korsyce

Nie wiem co było lepsze, łódź czy zaloga. Dodatkowo wszyscy rozkochalismy się w kuchni sródziemnomorskiej a w szczególności w grillowanych rybach! Postoje byly genialne podczas których nurkowalismy lub schodzilismy na lad tylko w najbardziej magicznych miejscach! Wspaniale byloby to powtórzyc jednakze juz w innej destynacji jak Grecja czy Chorwacja. Wielkie dzieki !

Justyna
Rejsy na Seszelach
Rejsy na Seszelach

Kapitan otwarty był na sugestie uczestników, łódź bardzo fajnie wyposażona w sprzęt do nurkowania, kajaki, materace do plywania... Wielki komfort i wykwintne posiłki przygotowywane przez wspaniala kucharke Sare ! Do zobaczenia!

Nadia
Doświadczona załoga do twojej dyspozycji!

Skontaktuj sie z naszym ekspertem, aby otrzymać wycenę na miarę. Od 2008 roku nasi konsultanci dokładają wszelkich starań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom!

   Twoja wycena
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.