Rejsy z Załogą

Niech organizacja Twojego rejsu stanie się prostsza!
 

Nasze najlepsze rejsy pod żaglami

Rejsy kabinowe lub rejsy z załogą to propozycja skierowana w szczególności do tych, którzy nie mają czasu lub chęci na organizację i planowanie własnego wyjazdu i załogi. W ciągle powiększającej się ofercie znajdziecie do wyboru rejsy na najpiękniejszych jednostkach we wszystkich zakątkach świata. Zarezerwuj swoją kabinę i pozwól innym zająć się resztą!

Pierwszy Rejs?

Istnieje mnóstwo sposobów na odkrywanie uroków żeglowania: rejs kabinowy, rejs na wyłączność ze skipperem, wspól-nawigacja... nasi eksperci pozostają do Państwa dyspozycji, aby pomóc w organizacji jak najlepszego rejsu!

Oni juz żeglowali z nami

Rejsy na Korsyce
Rejsy na Korsyce

Nie wiem co było lepsze, łódź czy zaloga. Dodatkowo wszyscy rozkochalismy się w kuchni sródziemnomorskiej a w szczególności w grillowanych rybach! Postoje byly genialne podczas których nurkowalismy lub schodzilismy na lad tylko w najbardziej magicznych miejscach! Wspaniale byloby to powtórzyc jednakze juz w innej destynacji jak Grecja czy Chorwacja. Wielkie dzieki !

Justyna
Rejsy na Seszelach
Rejsy na Seszelach

Kapitan otwarty był na sugestie uczestników, łódź bardzo fajnie wyposażona w sprzęt do nurkowania, kajaki, materace do plywania... Wielki komfort i wykwintne posiłki przygotowywane przez wspaniala kucharke Sare ! Do zobaczenia!

Nadia
Doświadczona załoga do twojej dyspozycji!

Skontaktuj sie z naszym ekspertem, aby otrzymać wycenę na miarę. Od 2008 roku nasi konsultanci dokładają wszelkich starań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom!

   Twoja wycena