Kierunki rejsów kabinowych

Zarzuć kotwicę w ponad 180 miejscach na całym świecie. Latem i zimą masz do dyspozycji nieskończoną liczbę portów i kotwicowisk.


Dlaczego wybrać się na rejs?

Zamień swoje marzenia w rzeczywistość: przeżyj rejs jachtem lub katamaranem!

A gdyby tak zamiast myśleć o katamaranach i innych jachtach, samemu wsiąść na łódź i wypłynąć na otwarte morze?
Wyobraź sobie, że spędzasz cały tydzień na wodzie, żeglując od portu do portu aby popołudniami i wieczorami odkryć co do zaoferowania ma ląd.
Nie masz jeszcze doświadczenia żeglarskiego? Profesjonalny skipper, prowadząc łódź, chętnie podzieli się z Tobą swoją żeglarską pasją, a dla Twojej wygody hostessa zadba o dania oparte na lokalnej kuchni.
We dwoje, z przyjaciółmi lub rodziną, wybierz się na rejs kabinowy lub prywatny i podziwiaj piękno nadmorskich atrakcji!

Odkryj miejsce swoich marzeń podczas rejsu jachtem lub katamaranem!

W GlobeSailor oferujemy rejsy katamaranem lub jachtem ze skipperem w 180 miejscach na całym świecie. Od Chorwacji, przez Wyspy Karaibskie, aż po Polinezję czy Seszele – wszystko po to, abyś znalazł kierunek idealny dla siebie.
Aby przeżyć swoje pierwsze doświadczenie na pokładzie katamaranu lub jachtu, polecamy popularną Chorwację. Tutaj kapitan zrzuci kotwicę na najpiękniejszych wysepkach, do których można dotrzeć tylko łodzią.
A jeśli wolisz coś bardziej tropikalnego, z pewnością spodobają Ci się Karaiby. Twój kapitan będzie czekał na Ciebie na wyspach takich jak Martynika, Gwadelupa lub Grenadyny na wycieczkę z egzotycznymi smakami w przystępnej cenie!
Szukasz bardziej nietypowych lub sportowych wakacji? Wybierz się na jeden z naszych rejsów tematycznych na dalekiej północy lub na przeprawę transatlantycką z doświadczonym skipperem!
Bez względu na to, dokąd marzysz popłynąć, my postaramy się dostosować kierunek do Twoich preferencji.

Wybierz idealny termin rejsu jachtem lub katamaranem!

Niezależnie od tego, czy płyniesz na pokładzie katamaranu czy jachtu, dobre warunki pogodowe to gwarancja udanych wakacji. Kiedy w takim razie należy się na nie zdecydować?
Najlepszym okresem na odbycie rejsu po Chorwacji są miesiące letnie. To właśnie wtedy jest tam najprzyjemniej spędzić czas na wodzie. A jeśli chcesz podróżować poza szczytem sezonu wakacyjnego, wybierz maj i wrzesień, które są miesiącami równie ciepłymi, za to w bardziej atrakcyjnych cenach.
Wolisz spędzić ferie zimowe na słońcu? Odkryj wyspy Martyniki, Gwadelupy lub Grenadyny od grudnia do maja. Te egzotyczne miejsca oczarują Cię swoimi rajskimi urokami.
Jeśli jednak wciąż masz wątpliwości co do wyboru idealnego terminu na rejs, skontaktuj się z naszym zespołem doświadczonych doradców. Bez względu na to, czy masz już konkretną destynację w planie, czy potrzebujesz pomocy w jej wyborze, nasi doradcy z chęcią udzielą Ci fachowej porady. Podpowiedzą Ci kiedy jest najlepszy moment na podbicie wód na pokładzie jednego z naszych jachtów lub katamaranów.

Przeżyj niezapomniane chwile podczas rejsu jachtem lub katamaranem!

Podczas tygodniowego rejsu na pokładzie jednego z naszych katamaranów lub jachtów czekają na Ciebie niezapomniane atrakcje! Wśród nich znajdują się: opalanie, kotwiczenie w rajskich zatoczkach, badanie dna morskiego czy chociażby możliwość pływania kajakiem.
Noce spędzisz w prywatnej kabinie na pokładzie swojej łodzi, a rano obudzisz się przy kojącym szumie wody. W ciągu dnia czekają na Ciebie nie tylko wyśmienite posiłki, ale także możliwość uczestniczenia w manewrach łodzi, przy asyście doświadczonego skippera. Jeśli zaś pragniesz odpoczynku od wody w porach popołudniowych lub wieczornych, lądowe atrakcje mają wiele do zaoferowania, aby uatrakcyjnić Twój czas spędzony na wakacjach.
Niezależnie od tego, czy wyruszysz na odkrywanie Chorwacji, Wysp Karaibskich czy Seszeli, załoga Twojej łodzi przygotowała niezapomniane wakacje podczas rejsu katamaranem lub jachtem!

Zaplanuj swój rejs jachtem lub katamaranem bez niepotrzebnych zmartwień

Magia rejsów polega na tym, że po dotarciu na pokład swojego katamaranu lub jachtu, nie musisz się niczym przejmować. Załoga Twojej łodzi zajmie się wszystkim, aby umożliwić Ci bezstresowy urlop podczas tygodniowego rejsu.
Niezależnie od tego, czy żeglujesz we dwoje, z rodziną czy z przyjaciółmi, wszystkie nasze rejsy kabinowe i prywatne obejmują profesjonalną załogę, w tym skippera, który dba o nawigację, oraz hostessę, która serwuje posiłki w formie pełnego lub częściowego wyżywienia.
Zanim jednak wyruszysz w rejs, pamiętaj, aby jak najlepiej się do niego przygotować. Dla Waszego komfortu oferujemy również usługę rezerwacji przelotów, transferów i zakwaterowania, aby jak najbardziej odciążyć Cię od planowania.
A żeby pokierować Cię w realizacji Twojego projektu, nasz zespół przydzieli Ci dedykowanego doradcę, który zapewni, aby Twoje wakacje żeglarskie były udane i takimi jakimi sobie wymarzyłeś.
A więc… czy jesteś już gotowy na niezapomniane wakacje?