Opinie klientów

4.5
4.3 17864 sprawdzone opinie

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Zobacz, co nasi byli klienci mają do powiedzenia na temat swoich rejsów lub wynajmu łodzi. Opinie te są bardzo ważne, ponieważ pomagają nam ulepszać nasze usługi i oferować wyjątkowe wakacje!

5

Rejs Toskania polnocna i Liguria

Bardzo udany rejs w 7 osób. Jacht przygotowany bardzo dobrze. Bardzo dobra i sprawna obłsuga armatora. Polecam operatora w Marina Cala Medici. Yacht bez uwag.

5

Ocean Sailing House

Ocean Sailing House jak zwykle profesjonalnie i miło

5

Bavaria C45

Jakość obsługi bardzo dobra! Przed rejsem, w trakcie oraz po rejsie! Stan jednostki bardzo dobry, dojazd do portu bez problemu, sklepy blisko w których zrobiliśmy zakupy przed rejsem. Przekazanie łódki poszło bardzo sprawnie, wszystko zostało wyjaśnione jak powinno. Gdy mieliśmy problem od razu była pomoc ze strony Panów którzy przekazywali nam łódkę. Bardzo polecam!

5

Chorwacja z Trogiru

Doskonała lokalizacja wynajmu, dobra i sprawna obsługa przy wynajmie i odbiorze jachtu, dobrze wyposażony jacht

5

Rejs 11-18.05.2024

Jakość obsługi perfekcyjna, stan jednostki idealny.

5

Djebel Amour - perfect vacation in Madagascar!

Nice and pleasant staff onboard, good food, plenty places to visit. Highly recommend it!

5

Rejs katamaranem z Martyniki na Grenadyny

Jednostka bardzo dobrze przygotowana do rejsu. Stan techniczny bez zarzutu, bardzo czysto. Załoga w pełni profesjonalna, na uwagę zasługuje doskonała kuchnia. Bardzo atrakcyjna marszruta połączona z zbilansowanym czasem rejsu i czasem na kąpiel i zwiedzanie.

5

Rewelacja

Fantastycznie wyposażony jacht, super przekazanie, zero problemów przy oddawaniu, pełna profeska. Polecam

5

Zdecydowanie polecam

Bardzo dobra i pomocna obsługa ze strony personelu. Fachowe przekazanie jachtu, spokojnie i z uśmiechem, dbałość o detale. Jacht bez zastrzeżeń, w pełni sprawny i funkcjonalny.

4

Sun Odyssey 439

Dobry jacht w dobrej cenie. Problemy z ploterem map w 2 dniu rejsu (da sie bez niego pływać). Naprawili 4 dnia rejsu, ale popsuli głebokościomierz:)