Opinie klientów

Średnia ocena: (4.3/5)

Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem! Zapoznaj się z wrażeniami naszych klientów z rejsów. Wszystkie opinie klientów GlobeSailor są w 100% wiarygodne!
Chorwacja
Chorwacja
Lagoon 40
Chorwacja 2020
- - wrz 2020

Bardzo wysoko oceniamy jacht, kapitana oraz destynację. Super obsługa w marinie - bardzo pomocni w rozwiązywaniu problemów, pomoc w zorganizowaniu transferu na lotnisko.

Grecja
Grecja
Bavaria 50 Cruiser
Przeżyliśmy cyklon w Nyrdi
- - wrz 2020

Łódka pomimo kilku niedoskonałości dobrze się spisała. NIedoskonałości polegały na: 1. Niesprawna jedna z trzech toalet 2. NIedostatecznie działająca pompa zęzowa 3. NIesprawny jeden palnik kuchenki gazowej. Poza tym łódką pływało się bardzo dobrze. Pod koniec rejsu złapało nas obrzeże cyklonu, który przechodził nad Kefalonią. Po kilku godzinnej obronie jachtu wszystko skończyło się pozytywnie i jacht bez żadnych uszkodzeń wrócił do mariny macierzystej.

Chorwacja
Chorwacja
Lagoon 52 Fly
Bardzo udany rejs
- - wrz 2020

Mieliśmy bardzo sympatyczną i pracowitą hostessę oraz miłego skippera. Jacht w dobrym stanie technicznym w pełni spełniał nasze oczekiwania ( Lagoon 52 )

Grecja
Grecja
Bavaria 50 Cruiser
Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami
- - wrz 2020

Wynająłem dwa jachty z firmy MGYACHTS. Dwie Bavarie 50CR Jedna była przynależna bezpośrednio do MGYACHTS, druga była łodzią podnajętą przez MGYACHTS. Łódka z MGYACHTS, miała drobny defekt pompy zęzowej ale na tyle nie duży, że nie przeszkadzał on w rejsie. Zbyt wolne odprowadzania wody doprowadziło do zamoczenia rzeczy w jednej kajucie. Nie sprawna była, również na tej łodzi, jedna toaleta. Nie był to problem, ponieważ dwie pozostałe działały prawidłowo. Druga łódka, ta od zewnętrznego właściciela, była w stanie idealnym. Pomimo wieku 2008 na łódce funkcjonowało wszystko prawidłowo. Kontakt zarówno z MGYACHTS jak i właścicielem podnajętej łódki był doskonały. Przeżyliśmy cyklon będąc w Nydri i łódki wyszły z tego bez szwanku, pomimo, że na jedną z łodzi (tą od armatora zewnętrznego) oparła się podczas cyklonu sąsiednia łódka. Stały kontakt telefoniczny i miła obsługa przy odbieraniu jachtów i oddawaniu, sprawiła, że nasz rejs był przyjemny i bezpieczny.

Sardynia
Sardynia
Sun Odyssey 490
A great vacation with Boomerang Charter
- - wrz 2020

Excellent charter company. Staff very nice and competent. Extremely helpful. The yacht was perfectly prepared and checked by the staff. Fast and good embarkation and return of the yacht. I recommend the Boomerang charter company.

Chorwacja
Chorwacja
Dufour 325
Fantastycznie
- - wrz 2020

To byl trudny, pelen niepewności okres przed rejsem. Ekipa z DYC była jednak cały czas w kontakcie że mną, bardzo pomocna i zyczliwa. W porcie super obsługa. Sprawnie, szybko i bez zbędnych komplikacji. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Kos
Kos
Lagoon 380
Kos mimo pandemii
- - wrz 2020

Mimo pandemii udało się zrealizować nasze plany na czarter katamaranu w Grecji - Kos (09.2020) Firma czarterująca - super przyjazna , pomocna. Bardzo sprawna obsługa w marinie oraz wcześniej drogą e-meilową - bo wiadomo różne pytania w związku z pandemia. Akwen - okolice wyspy Kos. Marina w Kos oraz inne na dobrym poziomie. Jacht- sprawny, czysty, nie mieliśmy żadnych problemów z obsługą ( a był to nasz pierwszy rejs na katamaranie).

Zadar
Zadar
Merry Fisher 1095
wrzesień łódż motorowa Merry Fisher 1095
- - wrz 2020

Wszystko super!!! Mały "-" za słabą wentylację miejsca sternika

Split
Split
Lagoon 46
Super rejs
- - wrz 2020

ANGELINA Bardzo miła i pomocna obsługa. Nic do zarzucenia pełen profesjonalizm.

Split
Split
Sun Odyssey 409
Świetny jacht rodzinny!
- - wrz 2020

Rezerwacja i odbiór jachtu bezproblemowy i szybki. Wszystko zgodne z umową. Jacht świetnie przygotowany, czysty. Przyjemnie się żegluje rodzinnie, duża stabilność na wietrze i falach. Jacht przestronny, idealny dla rodziny. Wyposażenie bardzo dobre. Fajnie, że ma klimatyzację, przydaje się w upalne dni. Check-out sprawnie, rzeczowo i bez problemów. Uwaga na drzwi do brodzika - zawsze zabezpieczać zamkiem u góry! Nam zdarzyło się o tym zapomnieć - otworzyły się na przechyle i zablokowały drzwi łazienki tak, że nie można było do niej wejść. Sporo się namęczyłem z ich odblokowaniem...

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.