Opinie klientów

Średnia ocena: (4.3/5)

Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem! Zapoznaj się z wrażeniami naszych klientów z rejsów. Wszystkie opinie klientów GlobeSailor są w 100% wiarygodne! Każdorazowe wypełnienie formularza po rejsie pozwala nam weryfikować Państwa zadowolenie z usług armatora!
Split
Split
Leader 40
Nice boat with annoying details.
- - sie 2019

Marine side of the boat is great, however interior functionality could be better . Quality of some details was not best, Sink outside completely symbolic. I think this boat is not for someone who likes cooking themselves . We managed to sleep with 7 on board 5 adults and 2 kids so not bad.

Murter
Murter
Oceanis 43
Betina - Mataa
- - sie 2019

Bardzo malowniczo położona marina, uprzejma i uczynna obsługa firmy czarterowej. Dobry jacht z jednym małym minusem - grot nieco uciążliwy przy klarowaniu, potrzeba minimum trzech osób do sprawnej obsługi.

Chorwacja
Chorwacja
Gib Sea 43
Świetna przygoda
- - sie 2019

Fachowa i miła obsługa. Jacht przekazany i odebrany bez żadnych problemów. Toalety w marinie czyste. Obsługa szybko i przed czasem wydała jacht za co wielki plus :-) . Sama łódka bez żadnych zastrzeżeń służyła przez tydzień. Z całą pewnością skorzystam jeszcze z Tego armatora.

Pula
Pula
Bavaria Cruiser 34 (NEW)
Bardzo dobrze przygotowany jacht. Profesjonalna i życzliwa obsługa armatora.
- - lip 2019

Jacht nowy, we wzorowym stanie technicznym. Bardzo dobre wyposażenie hotelowe. Komplet środków asekuracyjnych (przydały się ostatniego dnia w sile wiatru 18kn i nieco większej fali) i ratunkowych. Zamiast małego foka, do żeglugi w przeważających, słabych wiatrach przydałaby się duża genua i gennaker (jest w opcjach w ofercie, ale okazał się niedostępny). Wydawało mi się również, że (zgodnie z ofertą) grot miał być rolowany, ale standardowy z lazy jackiem i refpatentami zupełnie mi nie przeszkadzał, Stan techniczny jachtu bardzo starannie sprawdzany przez armatora przed i po czarterze.

powinnam zrobić dokładniejszy research
- - lip 2019

łódź zdecydowanie dla 4 osób, przy 6 robi się bardzo ciasno. Na górnym pokładzie brak daszku i dużych kanap do opalania; zostaje tylko dziób a tam jest miejsce dla 2 osób. W sypialni główniej lekko zalatuje "kotem". Skipper- koszmar! wprowadził fatalną atmosferę, cały czas jakieś napięcie nam towarzyszyło. Nie spuszczał z nas oka; czy to zmywałam naczynia, czy jedlismy śniadanie (nigdy nie chciał jeść z nami). Zwykle stał z założonymi rękami za plecami, przy stole i patrzył!!! Nie czytał, nie korzystał z komputera, nie używał telefonu; jedynie siedział na swoim miejscu patrząc w dal lub na nas. Nie pozwolił pić wina na górnym pokładzie, nie reagował na naszą prośbę o płynięcie wolniej bo nie mogliśmy nawet chodzić a leżenie na dziobie było walką o życie. Nie liczył się z nami kompletnie.

Chorwacja
Chorwacja
Sun Odyssey 349
Jacht przyjazny średnio doświadczonemu sternikowi.
- - lip 2019

Rejs 13 do 20 lipca 2019. Jacht Sun Odyssey 349. Załoga Mariny Ploče wyjątkowo serdeczna i życzliwa. Marina niewielka, ale jak ktoś nie lubi tłoku i hałasów nocnych, to idealne miejsce. Bezpłatny parking. Marina ma też na stanie piekny jacht 41 "zautomatyzowany " dla wytrawnych skiperów. Toaleta i prysznic dostępne w biurze Mariny Ploče Sailing o każdej porze ok. 200 m od pirsu. Trzeba tylko uwzględnić, niekoniecznie na minus, że Ploče jest dość daleko na południe od Splitu, tam gdzie autostrada skręca w stronę Bośni, Međugorie. Ale to dzięki temu bardzo dobra baza wypadowa samochodem do Međugorie, Mostaru i do Dubrownika. Poza tym często kursują promy do Trpanj przez zatokę do pólwyspu Pelješac. Trzeba wziąć poprawkę przy ustalaniu rejsu, że w zatoce wieją wiatry nie tak, jakbyśmy chcieli. Ja np miałem do konca pólwyspu Pelješac w mordę wind i na silniku od godz.14 ledwie zdążyłem do zatoki Lovište przed nocą na kotwicowisko. Wiało do 18 węzłów/godz. Czyli lepiej wypływać wcześniej. Rano do Korčuli łatwy kurs. Można zatrzymać się w Orebić, dużo taniej, 27 euro ( 200 kuna) ale Marina dla mniejszych jednostek, dośc płytki basen, na odpływie lepiej nie wchodzić. Po 22 giej niedostepna toaleta. Korčula dużo droższa, ale komfortowa. Mirosław

Ateny
Ateny
Bavaria 36
Przygoda
- - lip 2019

Dobra łódka. Ma swój wiek, ale bogate wyposażenie dodaje jej uroku. Zwłaszcza solar i wiatraczek. Była zupełnie wystarczająca jak na żeglowanie po Cykladach. Genua jest ciut rozciągnięta. Silnik trzeba trzymać na obrotach do 2300 bo inaczej protestuje.

Zeeland
Zeeland
Bavaria 36 Cruiser
Bardzo dobry jacht
- - lip 2019

Bezproblemowy odbiór jachtu wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów jacht otrzymaliśmy nawet przed czasem. Jacht kompletny bardzo dobrze wyposażony i sprawny. Polecam

Czarnogóra
Czarnogóra
Oceanis 45
Fantastyczne wakacje z Globesailor
- - lip 2019

Firma czarterowa na wysokim poziomie. Brak jakichkolwiek problemów z komunikacją. Zarówno pracownicy biura jak i obsługa jachtu to fachowcy. Łodzie przygotowane należycie. Sprawne i czyste. Otrzymuje się dużo czasu na zapoznanie się z łódką przed Check-in. Pływanie po Czarnogórze to czysta przyjemność. Można pływać po otwartym morzu jak również w przypadku złej pogody po zatoce. Kotwica dobrze trzyma niemalże wszędzie. Najlepsza marina to niewątpliwie Tivat (Porto Montenegro). Nowoczesna, ze nowymi i czystymi sanitariatami. Miejsca postojowe szerokie. Obowiązkowo trzeba zobaczyć Kotor. Minusy: - w niektórych marinach tj. Kotor, Herceg Novi nie ma pryszniców lub toalet lub jednego i drugiego, wówczas trzeba korzystać z tych dostępnych na łódce. Proponuję zatem nie żałować na dobry jacht. - brak możliwości przekraczania granicy. Aż się prosi aby zobaczyć Dubrownik.

Chorwacja
Chorwacja
Lagoon 380
Polecam obsługę i armatora
- - lip 2019

Katamaran w bardzo dobrym stanie. Duża łazienka zamiast jednej koi. Bezproblemowe wydanie i odbiór. Polecam

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.