Opinie klientów

Średnia ocena: (4.2/5)

Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem! Zapoznaj się z wrażeniami naszych klientów z rejsów. Wszystkie opinie klientów GlobeSailor są w 100% wiarygodne! Każdorazowe wypełnienie formularza po rejsie pozwala nam weryfikować Państwa zadowolenie z usług armatora!
Martynika
Martynika
Lavezzi 40
Perfect cruise
- - lut 2018

Genialny katamaran i obsługa. Właściciel łodzi dostarczył nam pełno wskazówek przed czarterem. POLECAMY!

Seszele
Seszele
Leopard 40
Seszele 2018
- - sty 2018

Dziękuję za pomoc w czarterze. Wszystko przebiegło ok. Co prawda nie dostaliśmy jednostki którą czarterowaliśmy, ale firma stanęła na wysokości zadania i przekazała nam jacht WIĘKSZY i NOWSZY więc wszyscy byli zadowoleni.

Gwadelupa
Gwadelupa
Lagoon 400 S2
Profesjonalizm i pełne wsparcie
- - sty 2018

Firma charterowa okazała się bardzo elastyczna i pomocna. Orzymalismy wszelką pomoc i instruktarz w dniu odbioru katamaranu a w dniu oddania łodzi mimo drobnych brakow ( szlanki, sztucce, wiadro itp) wyplacono kaucję w calosci , co nie zawsze jest regułą na Karaibach)

Ateny
Ateny
Sun Odyssey 33
Perfect people !
- - lis 2017

Very helpful and friendly staff. It was a great pleasure. Good price and well equiped boat. Will be back in april 2018

Ateny
Ateny
Sun Odyssey 45.2
Rodzinnie i fachowo
- - paź 2017

Polecam , kontakt bardzo dobry przed wyjazdem i nie męczą ze szczegółami, jacht zadbany pomimo wieku ( np. wszystkie filtry wyczyszczone itp.).

Chorwacja
Chorwacja
Oceanis 411
Wrześniowe żeglowanie
- - paź 2017

Piękna, mała kameralna marina w miejscowości Krvavica. Wspaniała obsługa, idealnie przygotowany jacht, czysty, sprawny, dobrze wyposażony.

Rogoznica
Rogoznica
Sun Odyssey 36i
Małe niedociągnięcia, bardzo dobry jacht
- - paź 2017

Kontakt przed czarterem - bardzo dobry. Zawsze mogliśmy zadzwonić z jakimś pytaniem, czy napisać na czacie. Minusem było brak możliwości odpisywania na SMS - dostawałam wiadomość, ale nie mogłam odpisać. W późniejszej fazie również wszystko OK. Duży plus, że to jedyny czarter, gdzie znaleźliśmy jacht dopasowany do naszych wymagań. Plusem jest możliwość kontrolowania wpłat i rat na swoim koncie, ale nie zawsze było sprawne. Ogólnie bardzo dobrze oceniamy Globe Sailor, na pewno skorzystamy w przyszłości z oferty firmy.

Chorwacja
Chorwacja
Bavaria Cruiser 36
Chorwacja jest wielka!
- - paź 2017

Wszystko super ,obsługa bardzo miła, przejęcie i odbiór łodzi bardzo sprawne,marina na poziomie jedynie kilka uwag do łódki, ale generalnie bardzo polecam

Chorwacja
Chorwacja
Elan Impression 384
wszystko OK
- - paź 2017

łódka w przyzwoitym stanie, dość sterowna mimo braku steru strumieniowego, wygodna dla 6-7 osób marina w Dubrovniku super! obsługa z Waypoint-a miła, starają się być pomocni...

Kampania
Kampania
Oceanis 40
Piękny, dobrze utrzymany jacht
- - wrz 2017

Miła obsługa, załatwili dodatkowo transfer z lotniska. Łódź dobrze wyposażona w bardzo dobrym stanie. Lokalizacja ładna w przestronnej marinie. Przyjemne miasteczko, zwłaszcza po drugie stronie wzgórza.