Opinie klientów

Średnia ocena: (4.3/5)

Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem! Zapoznaj się z wrażeniami naszych klientów z rejsów. Wszystkie opinie klientów GlobeSailor są w 100% wiarygodne!
Chorwacja
Chorwacja
Lagoon 450
Bez uwag
- - lis 2022

Wszystko zgodne z ofertą, sprawnie, bez problemów

Teneryfa
Teneryfa
Sun Odyssey 519
Krótkie podsumowanie
- - lis 2022

Nie mam zastrzeżeń, cały proces czarteru, jak i opieka przebiegała w sposób wzorcowy.

Seszele
Seszele
Mojito 78
Seszele
- - lis 2022

Bardzo dobra organizacja rejsu, świetne posiłki, mnóstwo okazji do snorkelowania, a także możliwość zwiedzenia najważniejszych atrakcji na odwiedzanych wyspach. Polecam, warto

Szybenik
Szybenik
Bavaria Cruiser 46
Bavaria Cruiser 46
- - lis 2022

Obsługa armatorska na miejscu w marinie Zaton bardzo dobra. Stan jachtu dobry, wystąpiła awaria urządzenia sterowego, kontakt z armatorem i wezwany przez niego serwis do naprawy bardzo dobry, jednak straciliśmy 1 dzień rejsu.. Infrastruktura w porcie słaba, brak sklepu, byliśmy w październiku więc może i obwoźny sklep nie funkcjonował. Dojazd dobry, parking również, ale w sezonie może być mało miejsca na auta. Chorwacja jest bardzo urokliwym krajem z bardzo dużą linią brzegową więc warto tam żeglować, infrastruktura dla żeglarzy bardzo dobrze przygotowana. Jednym zdaniem SUPER WAKACJE.

Ateny
Ateny
Sun Odyssey 519
Cyklady wrzesień 2022
- - paź 2022

Załoga Globesailor jak zawsze stanęła na wysokości. Potrzebowałem 2 jachty, nie udało się od jednego Armatora, ale obydwaj byli super i Profesjonalni. Przebierałem trochę w podesłanych ofertach, ale Pani Nathalia cierpliwie wyszukiwała następne. Elastyczne podejście w kwestii terminów płatności. Wybrani Armatorzy bardzo profesjonalni. Jachty były przygotowane przed czasem. Szybkie i sprawne przekazania w jedną i w drugą stronę. Co prawda mój po 2 tygodniach rejsu był odbierany bardziej szczegółowo, ale jak sami powiedzieli, zaskoczyło nas Meltemi i jachty miały duże problemy. Oczywiście za każdym razem sprawdzam inne oferty, ale zostanę już chyba z nimi do "końca". Serdecznie pozdrawiam Załogę Globesailor i Panią Nathalię. Krzysztof

Sycylia
Sycylia
Dufour 460 Grand Large
Super
- - paź 2022

Wszystko się zgadza. Dobra firma czarterowa, dbają o klienta.

Chorwacja
Chorwacja
Bavaria 38 Cruiser
Czarter Bavaria 38 cruser " Enigma"
- - paź 2022

Jacht pomimo 14 lat dobrze przygotowany do rejsu , pełne wyposażenie ,silnik na obrotach 1500 przy lekkim zafalowaniu 5kN i bardzo przyzwoite spalanie. Manewry portowe pomimo braku steru strumieniowego OK nalezy pamiętać o prawoskrętnej śrubie. . Zaleta tani czarter i zadowalające koszty marin .Polecam.

Sztokholm
Sztokholm
Dufour 360 Grand Large
Szkiery we wrześniu
- - paź 2022

Łódka fajnie przygotowana na rejon czarteru. Bardzo ekonomiczna. Niezwykle niskie spalanie. Spokojnie można ją obsłużyć w 2 osoby. Bardziej wprawiony skipper poradzi sobie w pojedynkę. Do mariny dogodny dojazd z promu w Nynashamn. Sama marina przyjazna w miejscu które pozwala wejść i wyjść z niej niezależnie od warunków atmosferycznych. Szybki skrót kanałami do Sztokholmu. Obsługa miła i pomocna. Jedyny minus... bardzo krótkie cumy i mało kości które w zasadzie uniemożliwiały cumowanie dziobem do skał.

Kampania
Kampania
Sun Odyssey 449
Zadowolony klient
- - paź 2022

Rezerwacja, a właściwie wynajęta łódź ⛵ oraz obsługa armatora spełniły wszystkie moje oczekiwania.

Split
Split
Oceanis 38.1
SZYBKIE DZIAŁANIE
- - paź 2022

Polecam. Fachowa szybka i efektywna reakcja. Czarter i oferowany jacht dokładnie odpowiadały przedstawionym warunkom. Wszystko miło, sprawnie i rzetelnie.

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.