Opinie klientów

Średnia ocena: (4.2/5)

Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem! Zapoznaj się z wrażeniami naszych klientów z rejsów. Wszystkie opinie klientów GlobeSailor są w 100% wiarygodne! Każdorazowe wypełnienie formularza po rejsie pozwala nam weryfikować Państwa zadowolenie z usług armatora!
Zadar
Zadar
Elan 354 Impression
Czas rozwinąć skrzydła!
- - paź 2018

Po zrealizowaniu dwudziestu kilku rejsów (w większości w charakterze załoganta, lecz kilku w roli skippera), mogę powiedzieć, iż mam pewien ogląd sytuacji w zakresie czarterów w Chorwacji. W tej konkretnej sytuacji:: 1. Pozdrawiam firmę Globesailor,,gdyż sprawnie zrealizowała zapotrzebowanie na moją usługę w zakresie czarteru. 2. Polecam firmę Brunek-o : naprawdę, wszystko było ok. Jacht bardzo ładnie przygotowany, pościel, ręcznik,, nie mówię o żeglarskich sprawach, bo to oczywiste.i Polecam opiekuna jachtu - bosmana z Brunek-o, który jest bardzo pomocny.

Ateny
Ateny
Oceanis 473
Plan rejsu to jedno, a płyniemy tam gdzie wiatr pozwoli.
- - paź 2018

Łódka Oceanis 473 nie nowa, ale posiadała wszystko co powinna i to sprawne. Łódka bardzo dzielna, nawet przy silnym wietrze i dość dużej fali nie sprawiała problemów z prowadzeniem. Przekazanie łódki dość ekspresowe ale ze wspólnym sprawdzeniem istotnych rzeczy i omówieniem gdzie co jest schowane. Odbiór łódki również bezproblemowy ze sprawdzeniem istotnych rzeczy jak kil, dno, silnik, żagle. Zdarzyła się awaria windy kotwicy i właściciel łódki zorganizował serwis następnego dnia. Skorzystaliśmy z zaprowiantowania łódki przez czarter, wszystkie produkty w dobrych cenach i na czas. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

Pula
Pula
Sun Odyssey 36i
bez problemów
- - paź 2018

łodz w porządku, bez większych problemów.

Korfu
Korfu
Bavaria 44
Kerkira-Preveza
- - paź 2018

Firma czarterowa na miejscu spisuje się idealnie. Gorzej w kontakcie mailowym :), ale to ponoć ogólna przypadłość ludzi w tym regionie. Bavaria po odnowieniu, naprawdę w dobrym stanie. Silnik Volvo bardzo cichy lub przedział silnika jest tak dobrze wyciszony. Łódka wyposażona we wszystko co niezbędne. Do drobnych napraw wystarczyła dostępna skrzynka narzędziowa. Jedyny mankament to zapach diesla po zatankowaniu do pełna i przechyle na żaglach. Tankować ewidentnie trzeba ją jak najpóźniej przed oddaniem, by nie spotkać się z tym problemem.

Tajlandia
Tajlandia
Lagoon 400 S2
ŚWIETNA WYPRAWA, ŚWIETNA PRZYGODA I ŚWIETNA OBSŁUGA!
- - paź 2018

Było naprawdę świetnie! Drobne niedociągnięcia typu: kiepskie wi-fi (często się przegrzewało i wyłączało) i nie działające gniazdka 230V (ale telefony można było ładować przez gniazdo "zapalniczkowe"), to naprawdę w kontekście całego rejsu drobiazgi praktycznie bez znaczenia! Może mieliśmy szczęście co do skipera (imię Tau), ale jeżeli to standard to... czapki z głów! Potrafił znaleźć cudowne miejsca do nurkowania, jedzenia jak i do zwiedzania! Uzgadniał z nami trasę i we wszystkim był bardzo pomocny. Co tu dużo pisać? Na pewno była to jedna z najlepszych wypraw jakie przeżyłem. Polecam wszystkim!

Grecja
Grecja
Bavaria 42 Cruiser
Kochana Grecja
- - wrz 2018

Grecja jest bajeczna i chyba nie wymaga pochwał. Firma czarterowa znakomita i bardzo przyjacielska. Dawno nie miałam do czynienia z tak sympatycznymi ludźmi, a trzeba pamiętać że Grecy są bardzo mili. Łódź i obsługa bez zastrzeżeń, ba szybką obsługa. 10 rano a jacht gotowy do opuszczenia portu.

Sardynia
Sardynia
Bavaria 50 Cruiser
armator OK
- - wrz 2018

jacht, mimo lat w dobrym stanie, po oględzinach stwierdziłem przetarcie talii grota i została od razu wymieniona na nową; silnik i śruba - rewelacja (na 1500 obrotów 7 knotów) zdanie jachtu bezproblemowe i obsługa North Sardinia Sail świetna. gwarancja wróciła po 2 dniach

Zadar
Zadar
Bavaria 37 Cruiser
Tydzien w Chorwacji
- - wrz 2018

Sprawna rezerwacja, odbiór i zdanie jachtu, bardzo miła obsługa i bardzo dobry stan jachtu, jedyny problem to bardzo ciasna marina utrudniająca manewrowanie dla mniej doświadczonych zeglarzy

Sardynia
Sardynia
Oceanis 38
Mega Sardynia
- - wrz 2018

Marina di Olbia - super skomunikowana, blisko lotnisko i terminal promowy oraz Auchan, bezpłatny i bezpieczny parking, znacznie liźniej niż w pobiskim Portisco. DYC szybki i bezproblemowy check in oraz check out, przydatne spotkanie po odebraniu jachtu nt. miejsc wartych odwiedzenia, trochę przepisów i zwyczajów, itp

Ateny
Ateny
Bavaria 45 Cruiser
Wietrzne Cyklady
- - wrz 2018

Plusy: - dobry kontakt z Globe Sailor i Hermes Yachting - sprawny check-in i check-out łódki - łódka zadbana, w dobrym stanie technicznym Minusy: - duża odległość miejsca cumowania łódki od bazy Hermes Yachting w marinie Uwagi dotyczące mariny Alimos Kalamaki - toalety i natryski w marinie wymagają generalnego remonu

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.