Opinie klientów

Średnia ocena: (4.3/5)

Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem! Zapoznaj się z wrażeniami naszych klientów z rejsów. Wszystkie opinie klientów GlobeSailor są w 100% wiarygodne!
Pula
Pula
Hanse 458
Rejs wakacyjny Istria-Wenecja-Istria
- - lip 2021

Pitter Yachting to bardzo dobrze zorganizowana firma. Wszystko niezwykle starannie przygotowane. Łatwy kontakt. Znakomici i kompetentni ludzie zarówno w biurze, jak też osoby zdające i odbierające jacht. Polecam

Split
Split
Futura 40 Grand Horizon
FREYA 1 - FUTURA 40 GRAND HORIZON
- - lip 2021

Pełen profesjonalizm i dobra jakość obsługi dziewczyn w biurze Angelina Turs w Sybeniku , bardzo pomocni chłopacy przy przekazaniu łodzi . Sama łódz w stanie idealnym . Polecam wszystkim .....

Korfu
Korfu
Salina 48
Grecja 2021
- - lip 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybieramy następne miejsca na rejs. Ahoj przygodo.

Ateny
Ateny
Lavezzi 40
Warunki pogodowe i obsługa SUPER
- - lip 2021

Bardzo pozytywna obsługa, wszystkie rzeczy potrzebne i uwagi spełnione od ręki. Jacht przygotowany chociaż ma już kilka lat i niestety niektóre rzeczy wymagały uwagi ( np. autoster tracił kierunek magnetyczny ).

Rogoznica
Rogoznica
Dufour 360 Grand Large
Layla - best time ever!
- - lip 2021

Ban Tours Yachting jak do tej pory najlepsza firma czarterująca i obsługa z jaką się do tej pory spotkałem w Chorwacji. Jeszcze dobrze nie wjechaliśmy na marinę w Rogoznicy a już czekał na nas personel z melexem do zabrania bagaży, samo przekazanie i odbiór jachtu - bajka, min. formalności żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. Pomoc personelu na 5 gwiazdek. Jachty nowe, wszystko czyste i przygotowane z najwyższa starannością. Obsługa techniczna podczas rejsu non stop. Nie działał nam jeden palnik w grillu, zgłosiliśmy to rano będąc w Vrboskiej zanim zacumowaliśmy w Trogirze tego samego dnia serwisant już czekał z nowym grillem na pomoście. W przyszłym roku już wiem gdzie będę czarterował jacht.

Sardynia
Sardynia
Oceanis 45
Sardynia rodzinnie.
- - lip 2021

To już nasz drugi rejs z Globesailor. Podobnie ja w zeszłym roku i tym razem mieliśmy płynąć sami, rodzinnie, 6 osób. Potem dołączył kolega z rodziną, musieliśmy zmienić rezerwację i wziąć większy jacht. Zmiana przebiegła bez żadnych problemów. Świetna komunikacja z Globesailor i firmą NSS Charter. Dwa dni przed rozpoczęciem rejsu okazało się, że nasza łódka miała wypadek i nie jest dostępna. Po krótkiej i miłej wymianie mejli, dostaliśmy łódkę zastępczą, (Oceanis 46.1 zamiast 45), oczywiście bez żadnych dodatkowych kosztów. Żadnych problemów w procesie, które mogłyby zepsuć wakacje. Już czekam na przyszły rok i wakacje z Globesailor :)

Czarnogóra
Czarnogóra
SADRI USTA 1
Znakomity wypoczynek
- - lip 2021

Jestem bardzo zadowolony z rejsu. Udało mi się naprawdę dobrze wypocząć. Ciekawy program, miła i pomocna załoga, świetna atmosfera i smaczne, urozmaicone posiłki. Polecam.

Sycylia
Sycylia
Dufour 460 Grand Large
Wyspy Eolskie
- - lip 2021

Bardzo dobrze przygotowany jacht, zgodny z podpisaną umową, Pomocna i życzliwa obsługa. Podczs check-in i check-out sprawdzenie naprawdę tylko najważniejszych w żegludze spraw.

Split
Split
Bavaria 50
Rejs 7-dniowy
- - lip 2021

Very good trip.

Split
Split
Harmony 52
W ostatniej chwili zmieniono nam jacht - na lepszy!
- - lip 2021

Dzień przed rejsem zmieniono jacht… - na nowy jednoroczny Oceania 51,1 z zachowaniem poprzednich warunków finansowych. Dzięki temu aż 4 z 5 (6) kajut mieliśmy w układzie podwójnym, a wszystkie 3 toalety były w pełni elektryczne ze zbiornikami nieczystości. Na wyposażeniu był między innymi generator prądu, który kilkukrotnie użyliśmy do zasilenia klimatyzacji stojąc na kotwicy w skwarze słonecznym. Bez tego udogodnienia przygotowanie posiłków w kambuzie nie byłoby komfortowe. Dinghy z twardą podłogą i silnikiem startującym od lekkiego pociągnięcia również podnosił nam odczucia komfortu. Dzięki dwóm płetwom sterowym jacht prowadziło się doskonale pod żaglami, jednak należy pamiętać , że taki układ ma gorszą sterowność przy manewrach portowych na silniku.

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.