Opinie klientów

Średnia ocena: (4.2/5)

Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem! Zapoznaj się z wrażeniami naszych klientów z rejsów. Wszystkie opinie klientów GlobeSailor są w 100% wiarygodne! Każdorazowe wypełnienie formularza po rejsie pozwala nam weryfikować Państwa zadowolenie z usług armatora!
Ateny
Ateny
Bavaria 50
turystyczno-szkoleniowy rejs
- - cze 2018

po małych problemach techniczny, które zostały szybko usunięte na starcie, jacht w b dobrej kondycji.

Neapol
Neapol
Sun Odyssey 409
Turystycznie po zatoce neapolitańskiej
- - maj 2018

Jacht w dobrym stanie, wiele ciekawych rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dobry serwis oferujący gratis transfer do marketu po zakupy spożywcze na rejs. Start w "marinie" Castellmare di Stabia - brak normalnego węzła sanitarnego, sąsiedztwo nieciekawe. Na przełomie kwietnia i maja dużo miejsca w marinach, ceny też bardziej przystępne. Rejs: Procida, Ischia, Amalfi, krótki postój na bojce w Positano, Capri, Neapol..

Ateny
Ateny
Oceanis 43
OK++++
- - maj 2018

Popłyniemy ponownie!

Chorwacja
Chorwacja
Sun Odyssey 39i
"it's fine my friend"
- - maj 2018

The boat was in good shape, clean and ready for sailing. Sails were new, engine was dry, clean and running perfect. Equipment was working fine. Boat was sailing very nice, obey steering wheel like It should. If i have to complain: electronic maps were not updated, and GPS was no synchronised with plotter. Staff is helpful and very friendly. They try to make you feel comfortable.

Ateny
Ateny
Sun Odyssey 509
profesjonalność
- - maj 2018

kolejny raz dobry wybór jachtu Dzieki Addmowi , dobry kontakt szybka obsługa i zaangażowanie Jestem bardzo zadowolony za rok tez skorzystam .

Grecja
Grecja
Bavaria 46 Cruiser
Bardzo dobrze utrzymany jacht, technicznie w idealnym stanie, świetny kontakt z armatorem
- - maj 2018

Świetny aramator, bardzo dobry kontak, zostało naprawione wszystko to o co prosiliśmy. Armator dodatkowo polecił nam kilka miejscówek które okazały się genialne. Jacht jest bardzo dobrze utrzymany technicznie, nie było z nim żadnych problemów, żagle nowe z 2016 roku. Wnętrze "hotelowe" już trochę posiadające znaki czasu, ale ogólnie schludne i dobrze utrzymane. Polecam aramatora i agenta Adama który załatwił nam tą rezerwację. Wojtek

Chorwacja
Chorwacja
Bavaria 37 Cruiser
Od wyspy do wyspy
- - maj 2018

Marina bardzo dobrze zorganizowana, świetne sanitariaty, Panie w biurze komunikatywne. Skipper w bazie przyjazny i pomocny. Jacht 12 letni, żagle 6 letnie. Można zadbać o Jacht, piękny, wygodny, bezpieczny, polecam.

Martynika
Martynika
Lavezzi 40
Perfect cruise
- - lut 2018

Genialny katamaran i obsługa. Właściciel łodzi dostarczył nam pełno wskazówek przed czarterem. POLECAMY!

Seszele
Seszele
Leopard 40
Seszele 2018
- - sty 2018

Dziękuję za pomoc w czarterze. Wszystko przebiegło ok. Co prawda nie dostaliśmy jednostki którą czarterowaliśmy, ale firma stanęła na wysokości zadania i przekazała nam jacht WIĘKSZY i NOWSZY więc wszyscy byli zadowoleni.

Gwadelupa
Gwadelupa
Lagoon 400 S2
Profesjonalizm i pełne wsparcie
- - sty 2018

Firma charterowa okazała się bardzo elastyczna i pomocna. Orzymalismy wszelką pomoc i instruktarz w dniu odbioru katamaranu a w dniu oddania łodzi mimo drobnych brakow ( szlanki, sztucce, wiadro itp) wyplacono kaucję w calosci , co nie zawsze jest regułą na Karaibach)

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.