Opinie klientów

Średnia ocena: (4.3/5)

Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem! Zapoznaj się z wrażeniami naszych klientów z rejsów. Wszystkie opinie klientów GlobeSailor są w 100% wiarygodne! Każdorazowe wypełnienie formularza po rejsie pozwala nam weryfikować Państwa zadowolenie z usług armatora!
Miłe zaskoczenie - spodziewałem się czegoś gorszego
- - gru 2019

Transport do mariny dobrze zorganizowany , czekał uprzejmy kierowca , dotarliśmy bez problemów gdzie przejął nas pan z obsługi o imieniu Rudi , przekazanie jachtu trochę długie ale wyczerpujące wszystkie zagadnienia , łącznie z poleceniem odpowiedniej trasy rejsu . Miłe zaskoczenie to jacht ,który choć 'wiekowy' to w pełni sprawny i dobrze utrzymany /to zasługa skrupulatnego przekazywania i odbioru / .Jacht czysty urządzenia działające bez zastrzeżeń , z wyjątkiem rolera foka który ciężko się rozwijał i zwijał / sprawdziliśmy to dopiero podczas pływania bo w porcie nie było możliwości / duży wiatr / Z problemami też zapalał silnik do pontonu Lokalizacja mariny super ,blisko sklepów .restauracji i zaplecza technicznego i hoteli .Z parkingów nie korzystaliśmy . Same wyspy ,to zgodnie z przewidywaniami brak marin ,problemy z wodą i paliwem , ale stanie na kotwicach też ma swój urok za to wszędzie miła obsługa , chętni do pomocy ludzie i często bezinteresownie .Bardzo miłe chwile spędziliśmy na wyspie Brava i Sao Nicolau Wyżywienie w restauracjach tanie i dobre , szczególnie ryby których tam pod dostatkiem .Podsumowując to wyprawa nie dla nowicjuszy trzeba mieć trochę doświadczenia bo wiatry tam duże /do 40 kts/ a do pływania po falach 5m też trzeba mieć doświadczenie . Wybudowanie tam 2-3 marin uatrakcyjniłoby ten piękny żeglarsko akwen . Wlodek Palmowski wlodekpal51@wp;pl tel +48 509093911

Martynika
Martynika
Lagoon 39
Bardzo przyjazna obsługa
- - gru 2019

Ogólnie bardzo dobra obsługa. Brakowało tylko plotera dostępnego w zasięgu wzroku przy kole sterowym

Ateny
Ateny
Oceanis 46.1
Bardzo dobry wybór
- - lis 2019

Obsługa globesailor znakomita. Obsługa Navigarre Yachting znakomita. Jacht technicznie bardzo dobrze z drobnymi niedociagnieciami , ale był po pełnym sezonie.

Ateny
Ateny
Sun Odyssey 42i
Wakacje Grecja 2019
- - lis 2019

Swietny jacht. Wyposażony w klimatyzacje Solary silniki strumieniowe rolowane obydwa żagle oraz inne potrzebne dodatki. pływało się super. Byliśmy w 8 osób i więcej by nie weszło. Jacht w świetnej kondycji. polecam.

Ateny
Ateny
Sun Odyssey 349
Łatwo, prosto i przyjemnie
- - paź 2019

Bardzo szybka obsługa i odpowiedź na wszystkie pytania. Łódź jak w opisie. Na miejscu bez problemu. dużo wcześniejsze wydanie łodzi. Po zakończeniu rejsu szybki odbiór. Jak to w Grecji, nie zawsze zgadzał się umówiony czas, ale obsługa bardzo fachowa i miła. Sama łódź ok, chociaż silnik 21KM przy silniejszym wietrze wymaga więcej uwagi. Był ster strumieniowy więc dało radę manewrować bez większych propblemów. Na łodzi wszystko działało idealnie. Obsługa ze strony greckiej bez zarzutu. Polecam zarówno globesailor jak i łódkę.

Split
Split
Dufour 460 Grand Large
Rewelacja
- - paź 2019

Wszystko idealnie przygotowane. Bardzo miła i kompetentna obsługa w porcie. Nawet pogoda w tym okresie idealna.

Grecja
Grecja
Sun Odyssey 469
Lefkada - Zakyntos-Lefkada
- - paź 2019

Pływam trochę czarterując w różnych miejscach na świecie i z czystym sumieniem polecam Ionion Sails. Sam zamierzam jeszcze u nich czarterować w innych miejscach.

Kampania
Kampania
Bavaria C45
Ok ale maja wiele do zrobienia w zakresie infrastruktury ( Salerno)
- - paź 2019

Bardzo mila i profesjonalna obsuga, beznadziejna marina- brak podstawowej infrastruktury np toaleta prysznic sklep stacja paliw itp, niekorzystne opcje wplaty kaucji,

Seszele
Seszele
Lagoon 400 S2
Very nice two weeks in Seychelles
- - paź 2019

Great place for sailing, good communication and collaboration with charter company. Catamaran is fair condition but was expecting more from 3,5 year old vessel.

Korfu
Korfu
Cyclades 50.5
Dobry jacht za bardzo dobrą cenę
- - paź 2019

Sprawne przejęcie łodzi we wcześniejszym uzgodnionym terminie, Stan jachtu adekwatny do rocznika jachtu, ale nie przeszkadza to, wszystko działa tak jak trzeba.

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.