Opinie klientów

Średnia ocena: (4.3/5)

Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem! Zapoznaj się z wrażeniami naszych klientów z rejsów. Wszystkie opinie klientów GlobeSailor są w 100% wiarygodne!
Słowenia
Słowenia
Elan Impression 394
Good value for money
- - wrz 2023

Yacht is a bit old. 2012 doesn't seem to be very old but this particular yacht is not very well equiped. No AIS, no EPIRB, Safety raft packed at the bottom of a deck stowage. Very little cabinets and stowage space. Waste water tank not in use. Sweet water tank a bit too small and probablu leaking, we had to refill water every 1,5 day. Swim platform a bit small. Chartploter not intuitive, chartplotter not 'touch screen'. Table in a cockpit very wierd. Otherwise good value for money. Chartploter and autopilot works, sails in good condition, anchorwinch works well, anchor has good hold, docking lines thick and beefy. Dinghy OK. Outboard engine to dinghy perfect. Boat steers easily and responsive, Bimini and sprayhood in good condition, toilets clean, matresses in good conditions, douvets, pillows and covers included in a price. Fridge works well but has annoying way of opening. Gas stove works well, but stove's tray is not well fitted and wobbly. No kettle neither gas nor electric. All three cabins spacious enough. Navigation table well designed. Electric board intuitive. Engine in perfect condition, 30hp is enough for all manouvers. Avarage speed with 2000rpm 4-5 kn depending on the wind and swell. Avarage fuel consumption with 2000 approx 2.0L/hour Charter company, Adria Service very good. Pleasant staff both in the office and on deck. Checkin smooth, replaced what was necessary (burned out bulb in a navigational light and outdated flares). Although when i think about it they should have replaced those things earlier without asking. Checkout also smooth and in a friendly atmosphere. Destination excellent. Starting from Izola you have a chance to visit 3 countries in a one week haliday. Conclusion: If you are looking for a value for money, safe sturdy boat you can give it a go. We had a nice time on this boat sailing to Rovinj and Venice, anchoring, snorkeling and so on. My crew was delighted. But if you or your crew are looking for comfort then you should look for a much younger vessel.

Toskania
Toskania
Oceanis 48
Rejs u wybrzeży Toskanii z Globesailor i Aladarem.
- - wrz 2023

Globesailor i Pani Nathalia jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Wybrany jacht i Armator super. Jacht Oceanis 48 rocznik 2015, ale sprawny do końca. Nic mu nie brakowało. Bardzo intuicyjnie rozmieszczone liny. Przyjęcie jachtu w gestii Kapitana, natomiast nie zauważyłem, kiedy nastąpiło zdanie. Poproszono mnie po odbiór depozytu i tyle. Menadżerka bazy pomagała nam w temacie nie związanym z żeglowaniem. Z czystym sumieniem polecam i serdecznie pozdrawiam.

Czarnogóra
Czarnogóra
Oceanis 45
Oceanis 45 w Tivacie z Globsailor
- - wrz 2023

Łódka bardzo dobra i wygodna. Obsługa szybka i sprawna. Żadnych problemów z odbiorem i oddaniem jachtu. Obsługa mówi po rosyjsku, zatem nawet nie trzeba znać angielskiego bo w mig rozumieją po polsku. Stały kontakt przez WhatsApp z obsługą techniczną i podawali wszelkie info niezwłocznie. Miła obsługa, zrobiła nawet odprawę przed rejsem wskazując zagrożenia w poszczególnych marinach. Miałem problem z zasilaniem na jachcie przez delikatnie uszkodzą wtyczkę ale szybko to zostało załatwione Co do czarteru nie mam żadnych zastrzeżeń a wręcz pochwały. Łódka, czysta, schludna i dobrze wyposażona. No może by się przydała druga lodówka ale jak na 8 osób to jedna wystarczy. Jest druga ale bez funkcji chłodzenia, no ale to już taka wyszła z fabryki.

Czarnogóra
Czarnogóra
Oceanis 48
Tivat Montenegro Marina Oceanis 48
- - wrz 2023

Lódź bardzo dobra i wygodna. Obsługa szybka i sprawna. Żadnych problemów z odbiorem i oddaniem jachtu. Obsługa mówi po rosyjsku, zatem nawet nie trzeba znać angielskiego bo w mig rozumieją po polsku. Stały kontakt przez WhatsApp z obsługą techniczną i podawali wszelkie info niezwłocznie. Miła obsługa, zrobiła nawet odprawę przed rejsem wskazując zagrożenia w poszczególnych marinach. Jedyna uwaga to odnośnie samego modelu OCEANIS 48 jest moim zdaniem niedożaglowana i do 10 węzłów płynie bardzo, bardzo wolno. Co do czarteru nie mam żadnych zastrzeżeń a wręcz pochwały.

Korfu
Korfu
Bavaria Cruiser 46
Bawaria 46
- - wrz 2023

Jacht pięcioletni, Sprawne żagle ,silnik , ster strumieniowy i kotwica, Reszta też w porządku. Nawigacja Garmin , -ploter o dość niewielkich wymiarach, ale dobrze działa. Jacht godny polecenia za tą cenę

Lawrio
Lawrio
Lagoon 42
Athenian Yacht Charter
- - wrz 2023

Polecam oddział w Lavrio. Drugi raz wziąłem od nich katamaran (ten sam zreszta) i generalnie bez problemów. Na tle innych firm czarterowych: nie czepiają się bzdur, szybko reagują na uwagi dotyczące łodzi, nie próbowali naciągać (zniszczona kotwica w trakcie burzy poszła z ubezpieczenia jachtu, a nie kaucji). Szef bazy zna się na rzeczy👍

Murter
Murter
Bavaria Cruiser 41
Udany rejs
- - wrz 2023

Stan techniczny dobry. Nowe akumulatory, dobry silnik. Żagle w porządku. Jacht w dobrym stanie. Dobrze wyposażona łajba.

Neapol
Neapol
Dufour 530
Piękny Dufour 530
- - wrz 2023

Szybko profesjonalnie bez kłopotów

Lawrio
Lawrio
Lagoon 450 F
Wszystko zgodne z zamówieniem
- - wrz 2023

Obsługa, wyposażenie, sprzęt, dodatki wszystko na wysokim poziomie bez żadnego problemu. Bardzo dobry Skipper - godny polecenia Pani Ania pomocna we wszystkim

Lawrio
Lawrio
Jeanneau 58
Polecam - zarówno GlobeSailor jak i armatora jednostki
- - wrz 2023

Pomimo iż sprawa niezależna od Globe Sailor jak i Olympic Yachting : dałem 4* a nie 5 wyłącznie z powodu 2 nieprzespanych nocy (pierwszej i ostatniej) w porcie Lavrio. Otóż w bezpośredniej bliskości kei znajduje się restauracja w której jakiś niespełna rozumu człek odtwarza potwornie głośno muzykę, uwaga! do 06.00 ! nie uważam się za wrażliwca ale uwierzcie lub nie - o spaniu można zapomnieć. Gdyby nie ww - byłbym więcej niż zadowolony ze wszystkich pozostałych aspektów czarteru.

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.