Czarter Jachtów - Wyłącznie Zadbane Łodzie

  • -28 %
  Dufour 350 Grand Large - Dufour (2016)Pomer
  Kabiny 3 cab
  Koje 6
  Silnik 1x30hp
  Zanurzenie 1.90m
  Rozmiar 34ft
  gpsautopilotanchor
  Od 670 €484 €*od 02/03 do 09/03Pokaż szczegóły
  • -28 %
  Dufour 360 Grand Large - Dufour (2019)ACI Marina Dubrovnik
  Kabiny 3 cab
  Koje 6+2
  Silnik 1x29hp
  Zanurzenie 1.55m
  Rozmiar 35ft
  gpsautopilotanchortoilet
  Od 680 €490 €*od 02/03 do 09/03Pokaż szczegóły
  • -28 %
  Dufour 350 Grand Large - Dufour (2017)ACI Marina Dubrovnik
  Kabiny 3 cab
  Koje 6+2
  Silnik 1x19hp
  Zanurzenie 1.90m
  Rozmiar 34ft
  gpsautopilotanchor
  Od 685 €494 €*od 30/03 do 06/04Pokaż szczegóły
 1. surfrider
  • -28 %
  Bavaria Cruiser 34 - Bavaria (2017)ACI Marina Dubrovnik
  Kabiny 2 cab
  Koje 4
  Silnik 1x30hp
  Zanurzenie 1.95m
  Rozmiar 33ft
  gpsautopilotanchor
  Od 685 €494 €*od 06/04 do 13/04Pokaż szczegóły
 2. Fred 700Digoin
  Kabiny 1 cab
  Koje 2+1
  Silnik ---
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 23ft
  Od524 €*od 18/05 do 25/05Pokaż szczegóły
 3. Fred 700Chenillé-Changé
  Kabiny 1 cab
  Koje 2+1
  Silnik ---
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 23ft
  Od524 €*od 18/05 do 25/05Pokaż szczegóły
 4. Espade 930Châtillon-en-Bazois
  Kabiny 1 cab
  Koje 3+2
  Silnik ---
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 30ft
  Od539 €*od 23/03 do 30/03Pokaż szczegóły
 5. Renaud 8000Châtillon-en-Bazois
  Kabiny 1 cab
  Koje 3+2
  Silnik ---
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 26ft
  Od539 €*od 23/03 do 30/03Pokaż szczegóły
 6. Espade 930Homps
  Kabiny 1 cab
  Koje 3+2
  Silnik ---
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 30ft
  Od539 €*od 23/03 do 30/03Pokaż szczegóły
  • -28 %
  Dufour 310 Grand Large - Dufour (2018)Marina Zaton - Sibenik
  Kabiny 2 cab
  Koje 4+2
  Silnik 1x20hp
  Zanurzenie 1.60m
  Rozmiar 32ft
  gpsautopilotanchortoilet
  Od 710 €512 €*od 13/04 do 20/04Pokaż szczegóły
Cena orientacyjna bez zniżek

15258 łodzi do wynajęcia

Doskonałym pomysłem na spędzenie wakacji jest czarter jachtów. Mamy dla Ciebie najlepsze oferty łodzi na całym świecie! Porównuj ceny, zdjęcia i specyfikacje ponad 13 000 łodzi na wynajem od starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych menadżerów baz czarterowych. W naszej ofercie znajdują się łodzie jednokadłubowe, katamarany, luksusowe łodzie motorowe oraz pontony typu RIB. Dzięki zróżnicowaniu naszej floty pod względem wieku i wyposażenia, na tym samym akwenie jesteśmy w stanie zaproponować czarter zarówno najnowszych, jak i trochę starszych, a przy tym niedrogich jednostek. Jeżeli nie posiadasz wymaganych uprawnień bądź doświadczenia pozwalającego na samodzielne prowadzenie jachtu, nic straconego! Do każdej z naszych łodzi oferujemy usługę odpowiedzialnego za Twoją jednostkę skippera, a czasem nawet hostessy i kucharza. Tutaj wszystko zależy od Ciebie!

Czarter jachtów - pomysł na wakacje dla każdego.

Wakacyjny czarter jachtów od wielu lat przestał być rozwiązaniem zarezerwowanym wyłącznie dla najbogatszych i najbardziej doświadczonych wilków morskich. Na urlop pod żaglami mogą sobie pozwolić dzisiaj wszyscy, niezależnie od wieku i umiejętności żeglarskich. Nawet jeżeli nie masz wymaganych uprawnień, usługa skippera pozwoli Ci na odkrycie wszystkich atutów żeglarstwa, podczas gdy ten ostatni będzie odpowiedzialny za stan i prowadzenie jachtu. Jeśli natomiast planujesz egzamin na sternika albo masz go już za sobą, lecz brakuje Ci doświadczenia, rejs pod okiem profesjonalnego sternika jest niezastąpioną szansą na naukę nawigacji i manewrów. Tak czy inaczej najważniejszą decyzją obok wyboru kierunku podróży pozostaje wybór jachtu, na pokładzie którego chcemy spędzić urlop. Decyzja ta będzie zależała od wielu czynników, jak na przykład rodzaj akwenu, zaplanowana trasa, doświadczenie załogi, a nawet jej wiek. Wybierać możemy pomiędzy stabilnymi katamaranami, które idealnie sprawdzą się na rajskich, egzotycznych wodach, łodziami motorowymi, dzięki którym będziesz w stanie pokonać duże odległości w krótkim czasie, dużymi jednokadłubowcami, którym nie straszna żadna fala, bądź ich mniejszymi odpowiednikami, w sam raz na kameralne wakacje. Pamiętaj, że Twój personalny doradca z przyjemnością pomoże Ci w doborze zarówno odpowiedniej łodzi, jak i najlepszego dla Ciebie portu wypłynięcia. Jedno jest pewne - z GlobeSailor czarter jachtu żaglowego lub motorowego jest niezwykle łatwy, bezpieczny i ograniczony do minimum formalności!

Nieskończona liczba destynacji...

Chorwacja, Grecja, Wyspy Kanaryjskie, Seszele, a może Tahiti lub Karaiby? Wybór destynacji jest ograniczony jedynie Twoją wyobraźnią albo znajomością geografii. Jeżeli jest na świecie jakieś miejsce nadające się do żeglugi, my na pewno znajdziemy tam dla Ciebie odpowiednią łódź. Pamiętaj jednak, że jest to sport sezonowy, i tak na przykład najpopularniejszy latem rejon basenu Morza Śródziemnego, zimą ustępuje kierunkom trochę dalszym, jak wspomniane już Wyspy Kanaryjskie, Martynika, Seszele czy też Karaiby. Warto wybierając miejsce żeglugi zwrócić uwagę na swoje preferencje: czy podróżujemy, aby leniuchować czy aby intensywnie zwiedzać? Kierunek podróży też będzie zależny od tego czy załoga jest rodziną z dziećmi czy też nie. Rodziny z dziećmi będą preferować spokojną żeglugę, natomiast inni mogą wykazać się większą odwagą i wybierać miejsca mniej turystyczne, aby odkryć prawdziwy urok każdego odwiedzanego miejsca. Wybierając destynację koniecznie poczytaj o panujących na miejscu warunkach nawigacyjnych, czyli występujących wiatrach, prądach i pływach, a także o ukształtowaniu dna morskiego. Ułatwi Ci to wybór łodzi i pozwoli obrać trasę najlepiej dostosowaną do Twoich preferencji i umiejętności, dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek i maksymalnie wykorzystasz czas rejsu. W niektórych miejscach do żeglugi nadają się bardziej katamarany, lecz w innych miejscach pływa się najczęściej na jachtach żaglowych lub na motorówkach. Jak w każdym temacie, tak i tutaj w razie jakichkolwiek wątpliwości nie wahaj się pytać o pomoc naszych doradców. Niezależnie od wszystkiego, na miejscu pamiętaj koniecznie o regularnym sprawdzaniu prognozy pogody w rejonie Twojej żeglugi.

Wynajem jachtów: Gdzie warto się wybrać?

Tym którzy planują czarterować jacht w Europie, bez zastanowienia polecamy czarter jachtów w Chorwacji. W Chorwacji jest wiele wspaniałych miejsc do żeglugi które warto zwiedzić. Warto jest zobaczyć jeden z ośmiu chorwackich parków narodowych, jeśli czarterujesz swój jacht właśnie z Chorwacji!Poza Chorwacją w Europie są również wszystkie kierunki na Morzu Śródziemnym, w tym oczywiście Grecja, Włochy i Turcja. Ceny mogą już być nieco wyższe niż na przykład w Chorwacji, lecz na pewno nie będziesz zawiedziony udając się właśnie w te miejsca! Jeżeli wolisz bardziej egzotyczne miejsca lub chcesz wynająć jacht późną jesienią lub zimą, czarter w takich miejscach jak Martynika, Seszele lub Karaiby jest stworzony dla Ciebie! A dla tych którzy wolą spędzić wakacje w Polsce, czarter jachtów na Mazurach będzie wspaniałą formą wypoczynku. Mazury to jedno z najlepszych miejsc na wakacje w Polsce! Wynajmuj jacht na przykład z Węgorzewa lub Giżycka i bądź pewien, że żegluga na Mazurach będzie naprawdę przyjemna i że będzie co zobaczyć!

Żeglarstwo, czyli przestrzeń i wygoda!

Z czym jeszcze wiąże się czarter jachtu? Jachty wyróżniają się przede wszystkim ze swobodą i wolnością niespotykaną w przypadku tradycyjnych wakacji w pokoju hotelowym. Na pokładzie łodzi, nawet w najbardziej tłocznych i turystycznych regionach masz szansę na chwile prywatności i wytchnienia. Dotyczy to nie tylko momentu samej żeglugi, lecz przede wszystkim możliwości wypoczynku na wyspach, plażach bądź w zatokach często niedostępnych z poziomu lądu. Jest to również duża oszczędność w przypadku rejsów rodzinnych bądź w grupie przyjaciół, gdyż koszt od osoby za koję jest w większości przypadków znacząco niższy, niż koszt zakwaterowania w hotelu w tym samym regionie.Poza tym, wybierając odpowiadającą Ci trasę żeglarską, wiedz, że Twoje wakacje będą dokładnie takie jakie je sobie wymarzyłeś!

Żeglarstwo to jednak przede wszystkim niepowtarzalne połączenie aktywnego zwiedzania z momentami leniwego opalania się. To odkrywanie z bliska lokalnej fauny i flory, zarówno w wodzie, jak i na brzegu. To możliwość spędzania każdego dnia urlopu w innym miejscu, a wszystko dzięki najtańszemu i najbardziej ekologicznemu napędowi z możliwych, jakim jest wiatr. Już dziś odkryj wszystkie nasze destynacje i znajdź czarter łodzi, dzięki któremu na własną rękę odkryjesz magię żeglarskiego świata.A dla tych którzy wolą wypocząć bez zamartwiania się, warto jest uwzględnić jeden z rejsów morskich jakie proponujemy! Rejs to sposób na totalny wypoczynek na łodzi.

Patenty żeglarskie

Jesteś zainteresowany czarterem jachtu i poszukujesz zaufanej załogi, która popłynie z Tobą na wymarzony rejs? A może by tak samemu zostać skipperem? Jeśli marzy Ci się, aby zacząć żeglować i wyczarterować jacht samodzielnie, warto dowiedzieć się więcej na temat uprawnień potrzebnych do rozwijania tej fascynującej pasji. Możemy wyróżnić kilka rodzajów patentów żeglarskich. Jeden z nich, to patent żeglarza jachtowego, którego posiadanie umożliwia pływanie po wodach śródlądowych, bez względu na długość jednostki. Pozwala on również na wypłynięcie do 2 mil morskich od brzegu na wodach wewnętrznych. Drugim patentem jest jachtowy sternik morski, który uprawnia nas do żeglowania jednostką do 18 metrów, po wodach morskich i śródlądowych. Aby go uzyskać, należy zdać egzamin oraz odbyć staż 200 godzin na morzu. A jeśli po uzyskaniu patentu sternika, będziecie mieli ochotę na więcej, czekają na was dużo większe jednostki, po zdobyciu stopnia kapitana jachtowego! Należy zdać odpowiedni egzamin oraz odbyć minimum 6 rejsów, których łączny czas to minimum 1200h. Żeglarski świat stoi przed wami otworem!

Wynajem łodzi: Kiedy i za ile

Ważnym kryterium wyboru jednostki oraz destynacji, jest bez zwątpienia cena. Ceny będą się różnić w zależności od miejsca żeglugi oraz od momentu czarteru. Kiedy i gdzie najlepiej zdecydować się na czarter jachtu? Sezonowość gra tutaj oczywiście kluczową rolę. Na przykład w Chorwacji, poza sezonem można wynająć mniejsze jachty żaglowe już od 900 EUR. Jeśli jednak zdecydujecie się na czarter jachtu w sezonie (lipiec, sierpień) kwota ta z pewnością się podwoi. Za większe jachty, które mogą pomieścić do 8 osób, cena może oscylować w przedziale od 3 000 do 4 000 za tydzień w miesiącach letnich. Jeśli szukacie większego komfortu i macie trochę większy budżet polecamy czarter katamaranu. W Chorwacji cena za tydzień wiosną lub jesienią to ok. 2 500 euro, latem – 4 000 - 5 000 euro. A może czarter jachtu w Grecji? Tam, ceny za 3-kabinowe jednostki zaczynają się od 1 000 euro poza sezonem, natomiast katamaran będzie nas kosztował od 2 500 do 3 000 euro. Należy pamiętać, że latem ceny idą dość mocno w górę i za czarter katamaranu zapłacimy nawet do 7 500 euro, a łodzi jednokadłubowej około 2 500 euro.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi doradcami - ekspertami nautycznymi. Opowiedz nam o Twoim wymarzonym czarterze i otrzymaj ofertę 3-5 jachtów idealnych na Twój rejs w ciągu 24 godzin.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.