Nasza gwarancja

Najlepsze ceny gwarantowane

Nasza wyszukiwarka daje Ci możliwość porównania łodzi i ich cen z bazy ponad 12 000 łodzi żaglowych i motorowych rozmieszczonych na całym świecie. Dzięki bezpośredniej współpracy z menedżerami baz, każdego roku GlobeSailor posiada ponad 25 000 zadowolonych klientów. Korzystaj z naszych promocji First oraz Last Minute aby wynająć wymarzoną jednostkę w najlepszej cenie.
Znalazłeś podobną ofertę za niższą cenę? Poinformuj nas o tym, a z pewnością nie będziemy siedzieć bezczynnie :)

Najbardziej przystępne oferty w Internecie

Nasza wyszukiwarka pozwoli Ci odnaleźć najlepszą łódź spośród tysięcy wyselekcjonowanych jednostek, rozlokowanych po bazach na całym świecie. Porównuj specyfikację i ceny, dziel się ofertą z innymi załogantami, szybko i bezpiecznie reguluj płatności on-line. Tylko kilka kliknięć dzieli dzieli Cię od czarteru Twojej wymarzonej łodzi!

Spersonalizowane Rady

Załoga GlobeSailor z przyjemnością pomoże Ci w wyborze łodzi najbardziej dostosowanej do Twoich potrzeb. Każdemu z naszych klientów zostaje przydzielony dedykowany doradca rejsu, którego celem jest stworzenie oferty zgodnej z preferencjami i umiejętności zainteresowanego. Udzieli on niezbędnych informacji na temat łodzi, rejsu oraz destynacji, a wszystko to nie dłużej niż w przeciągu 24 godzin od złożenia zapytania.

Opinie Klientów

Po każdym rejsie nasi klienci mają możliwość wystawienia oceny swojej łodzi, destynacji, a także jakości obsługi bazy czarterowej. Dzięki tym informacjom, przyszli zainteresowani podobnym czarterem mają informacje z pierwszej ręki na temat zamieszczonych ofert i jakości usług. Zapoznaj się z opiniami naszych klientów, zanim wybierzesz jacht i destynację!

Ponad 15 lat doświadczenia

GlobeSailor to przede wszystkim baza najlepszych menadzerów baz oraz profesjonalnych skipperów, niezmiennie rozwijana od 2008 roku. Nasi eksperci corocznie odwiedzają partnerskie bazy czarterowe, aby na miejscu sprawdzić stan i jakość łodzi, zapewniając tym samym swoim klientom najlepszą możliwą usługę. GlobeSailor jest członkiem Federacji Żeglarskiej oraz jednym z organizatorów nagrody dla najlepszej bazy czarterowej w Europie - Loueur de Bateaux de l’Année - przyznawanej przy okazji targów nautycznych Nautic w Paryżu.

Gwarancja finansowa APST

Członkowstwo GlobeSailor w Association Professionelle de Solidarite du Tourisme (APST) gwarantuje Państwu płynność finansową wszystkich działań podjętych z ramienia firmy, nawet po zaprzestaniu przez nią działalności. W takim przypadku mają państwo pewność kontynuacji rejsu na niezmienionych warunkach, bądź zwrotu gotówki. GlobeSailor posiada ubezpiecznie RC Pro Agent de Voyages (Contrat HISCOX HA RCP0279267) z gwarancją do 1.500.000€.