Nasz zespół

Globe Sailor

Usytuowani w Paryżu od 2008, GlobeSailor SAS jest jedną z największych firm czarteru jachtów w Internecie. Jeszcze kilka lat temu niezwykle trudno było znaleźć dzierżawcę łodzi w dowolnym obszarze nawigacyjnym. Prawdziwe wyzwanie stanowiło również zapewnienie świadczenia jego usług na najwyższym poziomie. Naszym celem jest sprawienie aby czarter łodzi był łatwiejszy dla każdego. Szeroki wybór profesjonalnych firm czarterowych a także łatwa w obsłudze wielojęzyczna strona internetowa sprawiły, że GlobeSailor jest rozpoznawalną i zaufaną marką w branży czarterowej.

Nasz zespół

Olivier Albahary

Olivier Albahary

CEO & Co-Founder

Wyspecjalizowany w eko-technologii, Olivier jest inżynierem szkoły AgroParisTech. Przed założeniem GlobeSailor, pracował on w firmie Agoranov jako Business Manager wspierając innowacyjnych przedsiębiorców w ich szybkim rozwoju. Podczas pracy dla Agoranov Olivier poszeszył swoją wiedzę w dziedzinie kierownictwa, finansów i innowacji. Olivier jest także współzałożycielem i redaktorem Guides du Bourlingueur. W odpowiedzi na zapotrzebowanie żeglarzy na czarter jachtów na całym świecie, w 2008 stworzył GlobeSailor.

Evgueni Kocheliaev

Evgueni Kocheliaev

CTO & Co-Founder

Inżynier szkoły EPITECH, Evgueni jest pasjonatem Internetu, innowacyjnych technologii oraz przedsiębiorczości. W lipcu 2008 rozpoczął on swój udział w tworzeniu GlobeSailor wnosząc swoje doświadczenie w zakresie rozwoju i zarządzania projektami internetowymi. W czasie wolnym od programowania, lubi aktywny wypoczynek taki jak paintball czy gokarty.

Alice

Alice

Account Manager - Italy

Po ukończeniu studiów filozoficznych i zarządzania, Alicja pracowała przez kilka lat w marketingu i komunikacji. Do GlobeSailor dołączyła w 2010 roku jako Menadżer sprzedaży we Włoszech. Poza swoją pracą Alicja uwielbia żeglowanie i podróże!

Laura

Laura

Account Manager - Spain

Laura studiowała Web Communication w Madrycie i rozpoczeła pracę w Web Marketingu i Social Media. Do zespołu dołączyła w 2011 roku aby rozwinąć rynek hiszpański. Zna hiszpański, angielski i francuski. Kocha podróżować- oczywiście łodzią!

Romain

Romain

Account Manager - France

Romain zakochał się w morzu już jako dziecko. Po ukończeniu szkoły biznesowej postanowił udekumentować swoją wiedzę żeglarską i zdał licencję na żeglarza morskiego a następnie łącząc pasję biznesową i żeglarską i rozpoczął pracę w branży wynajmu łodzi. Na początku swojej kariery zawodowej Romain pracował w SunSail jednak w 2013 roku postanowił dołączyć do GlobeSailor. Romain zna na pamięć wszystkie obszary nawigacyjne w których udało mu się jak do tej pory pływać. Są to Karaiby, Brytania i Morze Śródziemne.

Pavel

Pavel

Account Manager - Russia

Po ukończeniu studiów biznesu miedzynarodowego i marketingu, Pavel dołączył do zespołu GlobeSailor w 2013 roku aby poprawić pozycję firmy na rynku rosyjskim. Jego fascynacja podróżami oraz sportami wodnymi jest istotnym czynnikim pomagającym w spełnianiu oczekiwań klientów z całego świata. Paweł jest także niepokonanym mistrzem szachowym!

Anne

Anne

Head of Communication

Dla Anny przygoda z żeglarstwem zaczęła się niebanalnie, ponieważ od rejsu jachtostopem przez Atlantyk. Zauroczona podróżą, już po pierwszych kilku milach postanowiła związać się z tym sportem zawodowo. Po ukończonych szkoleniach i pozytywnie zdanych egzaminach końcowych na stopnie instruktorskie żeglarstwa, przeniosła się do Bretanii w północno-zachodniej Francji i dołączyła do ekipy GlobeSailor, gdzie jest odpowiedzialna za komunikację w firmie.

Clément

Clément

Account Manager France

Urodzony w La Rochelle i bezwarunkowo kochający morze, Clement od zawsze wiedział, jak połączyć swoje zamiłowanie do żeglarstwa, surfingu i podróżowania, z życiem zawodowym. Po ukończonych studiach o profilu biznesowym pomagał podbijać międzynarodowe rynki konstruktorom katamaranów z Francji i USA. Do ekipy GlobeSailor dołączył w 2014 roku, aby z uśmiechem na twarzy służyć radą w temacie wyboru najlepszej jednostki i kierunku rejsu.

Jean-François

Jean-François

Directeur Commercial

Jean-François pochodzi z Normandii, gdzie odkrył pasję żeglarską i windsurfingową jeszcze jako dziecko. Po ukończeniu studiów biznesowo-marketingowych, spędził kilka lat poza granicami Francji pracując w kilku różnych firmach aby w 2014 roku dołączyć do załogi GlobeSailor. Jean-François kocha żeglować na Kanale Angielskim jednakże może pochwalić się także rejsami w Brytanii, na Morzu Śródziemnym i na Karaibach.

Marin

Marin

Account Manager - US&UK

Po ukończeniu studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Zagrzebiu, Marin mieszkał w wielu krajach. Po 3 ciężkich zimach w Kanadzie zdecydował się wrócić do ciepłej i słonecznej Europy. W 2015 roku Marin dołączył do GlobeSailor aby być odpowiedzialny za rynek anglojęzyczny. Marin zna angielski, chorwacki, włoski, hiszpański, niemiecki i francuski. W wolnym czasie bawi się gotowaniem, uprawia sport i podróżuje. Zgodnie z oryginalnym tłumaczeniem jego imiona Marin- kocha morze.

Victoria

Victoria

Account Manager - US&UK

Po ukończeniu studiów marketingu i sprzedaży, Victoria dołączyła do GlobeSailor w 2015 roku. Urodziła się w Kapsztadzie jednak dorastała w południowej części Francji gdzie rozkochała się w żeglarstwie. W wolnym czasie Victoria uwielbia podróże, pilates i gotowanie.

Emeric

Emeric

Account Manager - France

Nie gdzie indziej jak w Południowej Brytanii Emeric odkrył żeglarstwo i sporty wodne. Emeric uczestniczył w kilku kursach Glenans i odbył rejsy na Morzu Śródziemnym. Emeric podczas studiów Biznesowych angażował się w życie studenckie poprzez organizowanie rejsów studenckich. W celu zdobycia międzynarodowego doświadczenia Emeric odbył kilka staży poza granicami Francji. Do zespołu GlobeSailor dołączył w 2016 roku aby dzielić się zamiłowaniem do przygód ze swoimi klientami.

Clémence

Clémence

Booking Advisor

Grace

Grace

Booking Advisor

Grace urodziła się w Mississipi w USA. Po ukończeniu studiów z zakresu Linguistics and International Business wyruszyła w podróż dookoła świata, aby następnie osiąść w Paryżu. Tutaj też w 2017 roku dołączyła do załogi GlobeSailor. Żeglarstwo wyssała z mlekiem matki, szkoląc się pod okiem dziadka w Zatoce Meksykańskiej. W wolnym czasie uwielbia podróżować, uprawia jogę, oraz śpiewa w lokalnym chórze.