Nasz zespół

Globe SailorNasz zespół

Olivier Albahary

Olivier Albahary

CEO & Co-Founder

Wyspecjalizowany w eko-technologii, Olivier jest inżynierem szkoły AgroParisTech. Przed założeniem GlobeSailor, pracował on w firmie Agoranov jako Business Manager wspierając innowacyjnych przedsiębiorców w ich szybkim rozwoju. Podczas pracy dla Agoranov Olivier poszeszył swoją wiedzę w dziedzinie kierownictwa, finansów i innowacji. Olivier jest także współzałożycielem i redaktorem Guides du Bourlingueur. W odpowiedzi na zapotrzebowanie żeglarzy na czarter jachtów na całym świecie, w 2008 stworzył GlobeSailor.

Evgueni Kocheliaev

Evgueni Kocheliaev

CTO & Co-Founder

Inżynier szkoły EPITECH, Evgueni jest pasjonatem Internetu, innowacyjnych technologii oraz przedsiębiorczości. W lipcu 2008 rozpoczął on swój udział w tworzeniu GlobeSailor wnosząc swoje doświadczenie w zakresie rozwoju i zarządzania projektami internetowymi. W czasie wolnym od programowania, lubi aktywny wypoczynek taki jak paintball czy gokarty.

Romain

Romain

Account Manager - France

Romain zakochał się w morzu już jako dziecko. Po ukończeniu szkoły biznesowej postanowił udekumentować swoją wiedzę żeglarską i zdał licencję na żeglarza morskiego a następnie łącząc pasję biznesową i żeglarską i rozpoczął pracę w branży wynajmu łodzi. Na początku swojej kariery zawodowej Romain pracował w SunSail jednak w 2013 roku postanowił dołączyć do GlobeSailor. Romain zna na pamięć wszystkie obszary nawigacyjne w których udało mu się jak do tej pory pływać. Są to Karaiby, Brytania i Morze Śródziemne.

Pavel

Pavel

Country Manager - Russia

Po ukończeniu studiów biznesu miedzynarodowego i marketingu, Pavel dołączył do zespołu GlobeSailor w 2013 roku aby poprawić pozycję firmy na rynku rosyjskim. Jego fascynacja podróżami oraz sportami wodnymi jest istotnym czynnikim pomagającym w spełnianiu oczekiwań klientów z całego świata. Paweł jest także niepokonanym mistrzem szachowym!

Anne

Anne

Head of Communication

Dla Anny przygoda z żeglarstwem zaczęła się niebanalnie, ponieważ od rejsu jachtostopem przez Atlantyk. Zauroczona podróżą, już po pierwszych kilku milach postanowiła związać się z tym sportem zawodowo. Po ukończonych szkoleniach i pozytywnie zdanych egzaminach końcowych na stopnie instruktorskie żeglarstwa, przeniosła się do Bretanii w północno-zachodniej Francji i dołączyła do ekipy GlobeSailor, gdzie jest odpowiedzialna za komunikację w firmie.

Clément

Clément

Account Manager France

Urodzony w La Rochelle i bezwarunkowo kochający morze, Clement od zawsze wiedział, jak połączyć swoje zamiłowanie do żeglarstwa, surfingu i podróżowania, z życiem zawodowym. Po ukończonych studiach o profilu biznesowym pomagał podbijać międzynarodowe rynki konstruktorom katamaranów z Francji i USA. Do ekipy GlobeSailor dołączył w 2014 roku, aby z uśmiechem na twarzy służyć radą w temacie wyboru najlepszej jednostki i kierunku rejsu.

Jean-François

Jean-François

Sales Director

Jean-François pochodzi z Normandii, gdzie odkrył pasję żeglarską i windsurfingową jeszcze jako dziecko. Po ukończeniu studiów biznesowo-marketingowych, spędził kilka lat poza granicami Francji pracując w kilku różnych firmach aby w 2014 roku dołączyć do załogi GlobeSailor. Jean-François kocha żeglować na Kanale Angielskim jednakże może pochwalić się także rejsami w Brytanii, na Morzu Śródziemnym i na Karaibach.

Marin

Marin

Country Manager - US&UK

Po ukończeniu studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Zagrzebiu, Marin mieszkał w wielu krajach. Po 3 ciężkich zimach w Kanadzie zdecydował się wrócić do ciepłej i słonecznej Europy. W 2015 roku Marin dołączył do GlobeSailor aby być odpowiedzialny za rynek anglojęzyczny. Marin zna angielski, chorwacki, włoski, hiszpański, niemiecki i francuski. W wolnym czasie bawi się gotowaniem, uprawia sport i podróżuje. Zgodnie z oryginalnym tłumaczeniem jego imiona Marin- kocha morze.

Emeric

Emeric

Account Manager - France

Nie gdzie indziej jak w Południowej Brytanii Emeric odkrył żeglarstwo i sporty wodne. Emeric uczestniczył w kilku kursach Glenans i odbył rejsy na Morzu Śródziemnym. Emeric podczas studiów Biznesowych angażował się w życie studenckie poprzez organizowanie rejsów studenckich. W celu zdobycia międzynarodowego doświadczenia Emeric odbył kilka staży poza granicami Francji. Do zespołu GlobeSailor dołączył w 2016 roku aby dzielić się zamiłowaniem do przygód ze swoimi klientami.

Adam

Adam

Country Manager - Poland

Adam wychowywał się w Polsce gdzie ukończył studia ekonometrii. Podczas swoich studiów, podczas jednego z żeglarskich wyjazdów decyduje się na udokumentowanie umiejętności na Mazurach. W 2016 roku dołącza do załogi GlobeSailor gdzie może połączyć swoje dwie wielkie pasje czyli online marketing oraz żeglarstwo. Czas poza łodzią spędza na gotowaniu, wspinaczce i grze na gitarze.

Damiana

Damiana

Account Manager - Italy

Damiana, pochodząca z niewielkiej nadmorskiej miejscowości Marina di Camerota, położonej trzy godziny na południe od Neapolu, od dzieciństwa fascynowała się podróżami, literaturą i gastronomią. Po uzyskaniu tytułu magistra dziennikarstwa w Rzymie, postanowiła przemierzyć całą Europę, ostatecznie osiadając na dłużej w Paryżu. Doświadczenie zawodowe zdobywała najpierw jako Community Manager, a następnie asystent sprzedaży w dwóch paryskich start-upach. Do GlobeSailor dołączyła w 2018 roku.

Maria

Maria

Sales & Marketing - Russia

Maria urodziła się w Moskwie, od zawsze uwielbiała podróże. Podczas studiów na Uniwersytecie im. M. Łomonosowa w Moskwie, gdzie studiowała tłumaczenia, wyjechała na wymianę studencką do Nowej Zelandii. Swoją pierwszą pracę za granicą znalazła w USA, ale jej marzeniem był przyjazd do Francji, gdzie mogłaby skończyć studia. Na paryskim uniwersytecie Sorbona, ukończyła studia magisterskie na kierunku handel i biznes międzynarodowy. W 2018 roku dołączyła do GlobeSailor. Od kiedy po raz pierwszy zetknęła się z żeglarstwem, a było to w Grecji, stało się to jej hobby. Maria mówi po rosyjsku, angielsku i francusku i cieszy się z możliwości dzielenia się swoją pasją z klientami.

Chiara

Chiara

Account Manager - Italy

Nie indziej jak właśnie przy jeziorze Maggiore we Włoszech, Chiara rozpoczeła swoją przygodę żeglarską. Urodzona w północnych Włoszech, Chiara uwielbia podróże zagraniczne. Po ukończeniu studiów międzynarodowych decuduje się na podróż do Australi gdzie spędza 2 lata. W 2018 decyduje się wrócić do Europy i dołącza do załogi GlobeSailor. Chiara mówi w języku Włoskim, Angielskim, Francuskim i Hiszpańskim.

Tycho

Tycho

Account Manager - Germany

Tycho, kiedy był jeszcze małym chłopcem, odkrył swoją pasję do morza i do żeglarstwa. Od tego czasu pokonał 10 000 mil morskich na Morzu Bałtyckim, Północnym, Śródziemnym oraz na Oceanie Atlantyckim i Oceanie Indyjskim. Tycho uczył się i szkolił swoje żeglarskie umiejętności na wakacyjnych rejsach z przyjaciółmi, jako profesjonalny skipper oraz na zwycięskich transatlantyckich regatach. W 2018 roku Tycho postanowił połączyć swoją pasję z karierą i dlatego dołączył do GlobeSailor. Teraz dzieli się swoim entuzjazmem i doświadczeniem z klientami, którym pomaga zorganizować rejs marzeń.

Lisanne

Lisanne

Booking Advisor & Yachting Specialist - US&UK

Od najmłodszych lat Lisanne żeglowała z ojcem po pięknych jeziorach niderlandzkich. Po ukończeniu Hotelschool The Hague, School for Hospitality Management, przez kilka lat pracowała w międzynarodowej branży hotelarskiej (Nowy Jork, St. Barth, Cirencester, Amsterdam). Teraz łączy swoją wiedzę na temat obsługi klienta / gościnności z pasją do żeglarstwa i podróży dla naszego zespołu z USA / Wielkiej Brytanii. Lisanne mówi w kilku językach: angielskim, francuskim, niemieckim i oczywiście holenderskim!

Rouven

Rouven

Booking Advisor - Germany

Słońce, woda morska, wiatr i pogoda... Rouven’a od zawsze fascynowało żeglarstwo i natura. Odkrył tę część horyzontu, kiedy po raz pierwszy stawiał żagle w Hiszpani i we Francji. Od tego momentu, czeka na kolejne okazje, podczas których będzie mógł rozwijać swoje umiejętności na morzu. Poza tym, pasjonuje się nurkowaniem i wspinaczką nadmorską.

Céline

Céline

Booking Advisor

Celine pochodzi z małego miasteczka usytuowanego na obrzeżach Zurychu, w Szwajcarii. Jej największą pasją od najmłodszych lat jest podróżowanie. Po ukończeniu dwudziestu lat wyjechała w podróż po Azji na kilka miesięcy. Podczas poprzedniego doświadczenia zawodowego w branży lotniczej, Celine zdobyła swoje pierwsze doświadczenie związane z branżą turystyczną. Dodatkowo, posługuję się ona biegle trzema językami, tj. językiem szwajcarskim, niemieckim i angielskim. W celu nauczenia się francuskiego, opuściła Szwajcarię i przeniosła się do Paryża. W wolnym czasie lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną oraz aktywnie ćwiczyć jogę. Lubi też odkrywać nowe miejsca, ponieważ jest otwarta na odkrycie nowych kultur i na przeżycie nowych przygód.

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.