Nasz zespół

Globe SailorNasz zespół

Olivier Albahary

Olivier Albahary

CEO & Co-Founder

Wyspecjalizowany w eko-technologii, Olivier jest inżynierem szkoły AgroParisTech. Przed założeniem GlobeSailor, pracował on w firmie Agoranov jako Business Manager wspierając innowacyjnych przedsiębiorców w ich szybkim rozwoju. Podczas pracy dla Agoranov Olivier poszeszył swoją wiedzę w dziedzinie kierownictwa, finansów i innowacji. Olivier jest także współzałożycielem i redaktorem Guides du Bourlingueur. W odpowiedzi na zapotrzebowanie żeglarzy na czarter jachtów na całym świecie, w 2008 stworz ... czytaj więcejył GlobeSailor.

Evgueni Kocheliaev

Evgueni Kocheliaev

CTO & Co-Founder

Inżynier szkoły EPITECH, Evgueni jest pasjonatem Internetu, innowacyjnych technologii oraz przedsiębiorczości. W lipcu 2008 rozpoczął on swój udział w tworzeniu GlobeSailor wnosząc swoje doświadczenie w zakresie rozwoju i zarządzania projektami internetowymi. W czasie wolnym od programowania, lubi aktywny wypoczynek taki jak paintball czy gokarty.

Romain

Romain

Account Manager - France

Romain zakochał się w morzu już jako dziecko. Po ukończeniu szkoły biznesowej postanowił udekumentować swoją wiedzę żeglarską i zdał licencję na żeglarza morskiego a następnie łącząc pasję biznesową i żeglarską i rozpoczął pracę w branży wynajmu łodzi. Na początku swojej kariery zawodowej Romain pracował w SunSail jednak w 2013 roku postanowił dołączyć do GlobeSailor. Romain zna na pamięć wszystkie obszary nawigacyjne w których udało mu się jak do tej pory pływać. Są to Karaiby, Brytania i Morze ... czytaj więcej Śródziemne.

Pavel

Pavel

Country Manager - Russia

Po ukończeniu studiów biznesu miedzynarodowego i marketingu, Pavel dołączył do zespołu GlobeSailor w 2013 roku aby poprawić pozycję firmy na rynku rosyjskim. Jego fascynacja podróżami oraz sportami wodnymi jest istotnym czynnikim pomagającym w spełnianiu oczekiwań klientów z całego świata. Paweł jest także niepokonanym mistrzem szachowym!

Anne

Anne

Head of Communication

Dla Anny przygoda z żeglarstwem zaczęła się niebanalnie, ponieważ od rejsu jachtostopem przez Atlantyk. Zauroczona podróżą, już po pierwszych kilku milach postanowiła związać się z tym sportem zawodowo. Po ukończonych szkoleniach i pozytywnie zdanych egzaminach końcowych na stopnie instruktorskie żeglarstwa, przeniosła się do Bretanii w północno-zachodniej Francji i dołączyła do ekipy GlobeSailor, gdzie jest odpowiedzialna za komunikację w firmie.

Clément

Clément

Account Manager France

Urodzony w La Rochelle i bezwarunkowo kochający morze, Clement od zawsze wiedział, jak połączyć swoje zamiłowanie do żeglarstwa, surfingu i podróżowania, z życiem zawodowym. Po ukończonych studiach o profilu biznesowym pomagał podbijać międzynarodowe rynki konstruktorom katamaranów z Francji i USA. Do ekipy GlobeSailor dołączył w 2014 roku, aby z uśmiechem na twarzy służyć radą w temacie wyboru najlepszej jednostki i kierunku rejsu.

Jean-François

Jean-François

Sales Director

Jean-François pochodzi z Normandii, gdzie odkrył pasję żeglarską i windsurfingową jeszcze jako dziecko. Po ukończeniu studiów biznesowo-marketingowych, spędził kilka lat poza granicami Francji pracując w kilku różnych firmach aby w 2014 roku dołączyć do załogi GlobeSailor. Jean-François kocha żeglować na Kanale Angielskim jednakże może pochwalić się także rejsami w Brytanii, na Morzu Śródziemnym i na Karaibach.

Marin

Marin

Country Manager - US&UK

Po ukończeniu studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Zagrzebiu, Marin mieszkał w wielu krajach. Po 3 ciężkich zimach w Kanadzie zdecydował się wrócić do ciepłej i słonecznej Europy. W 2015 roku Marin dołączył do GlobeSailor aby być odpowiedzialny za rynek anglojęzyczny. Marin zna angielski, chorwacki, włoski, hiszpański, niemiecki i francuski. W wolnym czasie bawi się gotowaniem, uprawia sport i podróżuje. Zgodnie z oryginalnym tłumaczeniem jego imiona Marin- kocha morze.

Emeric

Emeric

Account Manager - France

Nie gdzie indziej jak w Południowej Brytanii Emeric odkrył żeglarstwo i sporty wodne. Emeric uczestniczył w kilku kursach Glenans i odbył rejsy na Morzu Śródziemnym. Emeric podczas studiów Biznesowych angażował się w życie studenckie poprzez organizowanie rejsów studenckich. W celu zdobycia międzynarodowego doświadczenia Emeric odbył kilka staży poza granicami Francji. Do zespołu GlobeSailor dołączył w 2016 roku aby dzielić się zamiłowaniem do przygód ze swoimi klientami.

Adam

Adam

Country Manager - Poland

Adam wychowywał się w Polsce gdzie ukończył studia ekonometrii. Podczas swoich studiów, podczas jednego z żeglarskich wyjazdów decyduje się na udokumentowanie umiejętności na Mazurach. W 2016 roku dołącza do załogi GlobeSailor gdzie może połączyć swoje dwie wielkie pasje czyli online marketing oraz żeglarstwo. Czas poza łodzią spędza na gotowaniu, wspinaczce i grze na gitarze.

Damiana

Damiana

Account Manager - Italy

Damiana, pochodząca z niewielkiej nadmorskiej miejscowości Marina di Camerota, położonej trzy godziny na południe od Neapolu, od dzieciństwa fascynowała się podróżami, literaturą i gastronomią. Po uzyskaniu tytułu magistra dziennikarstwa w Rzymie, postanowiła przemierzyć całą Europę, ostatecznie osiadając na dłużej w Paryżu. Doświadczenie zawodowe zdobywała najpierw jako Community Manager, a następnie asystent sprzedaży w dwóch paryskich start-upach. Do GlobeSailor dołączyła w 2018 roku.

Maria

Maria

Sales & Marketing - Russia

Maria urodziła się w Moskwie, od zawsze uwielbiała podróże. Podczas studiów na Uniwersytecie im. M. Łomonosowa w Moskwie, gdzie studiowała tłumaczenia, wyjechała na wymianę studencką do Nowej Zelandii. Swoją pierwszą pracę za granicą znalazła w USA, ale jej marzeniem był przyjazd do Francji, gdzie mogłaby skończyć studia. Na paryskim uniwersytecie Sorbona, ukończyła studia magisterskie na kierunku handel i biznes międzynarodowy. W 2018 roku dołączyła do GlobeSailor. Od kiedy po raz pierwszy zetk ... czytaj więcejnęła się z żeglarstwem, a było to w Grecji, stało się to jej hobby. Maria mówi po rosyjsku, angielsku i francusku i cieszy się z możliwości dzielenia się swoją pasją z klientami.

Chiara

Chiara

Account Manager - Italy

Nie indziej jak właśnie przy jeziorze Maggiore we Włoszech, Chiara rozpoczeła swoją przygodę żeglarską. Urodzona w północnych Włoszech, Chiara uwielbia podróże zagraniczne. Po ukończeniu studiów międzynarodowych decuduje się na podróż do Australi gdzie spędza 2 lata. W 2018 decyduje się wrócić do Europy i dołącza do załogi GlobeSailor. Chiara mówi w języku Włoskim, Angielskim, Francuskim i Hiszpańskim.

Lisanne

Lisanne

Booking Advisor & Yachting Specialist - US&UK

Od najmłodszych lat Lisanne żeglowała z ojcem po pięknych jeziorach niderlandzkich. Po ukończeniu Hotelschool The Hague, School for Hospitality Management, przez kilka lat pracowała w międzynarodowej branży hotelarskiej (Nowy Jork, St. Barth, Cirencester, Amsterdam). Teraz łączy swoją wiedzę na temat obsługi klienta / gościnności z pasją do żeglarstwa i podróży dla naszego zespołu z USA / Wielkiej Brytanii. Lisanne mówi w kilku językach: angielskim, francuskim, niemieckim i oczywiście holendersk ... czytaj więcejim!

Rouven

Rouven

Booking Advisor - Germany

Słońce, woda morska, wiatr i pogoda... Rouven’a od zawsze fascynowało żeglarstwo i natura. Odkrył tę część horyzontu, kiedy po raz pierwszy stawiał żagle w Hiszpani i we Francji. Od tego momentu, czeka na kolejne okazje, podczas których będzie mógł rozwijać swoje umiejętności na morzu. Poza tym, pasjonuje się nurkowaniem i wspinaczką nadmorską.

Céline

Céline

Booking Advisor

Celine pochodzi z małego miasteczka usytuowanego na obrzeżach Zurychu, w Szwajcarii. Jej największą pasją od najmłodszych lat jest podróżowanie. Po ukończeniu dwudziestu lat wyjechała w podróż po Azji na kilka miesięcy. Podczas poprzedniego doświadczenia zawodowego w branży lotniczej, Celine zdobyła swoje pierwsze doświadczenie związane z branżą turystyczną. Dodatkowo, posługuję się ona biegle trzema językami, tj. językiem szwajcarskim, niemieckim i angielskim. W celu nauczenia się francuskiego ... czytaj więcej, opuściła Szwajcarię i przeniosła się do Paryża. W wolnym czasie lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną oraz aktywnie ćwiczyć jogę. Lubi też odkrywać nowe miejsca, ponieważ jest otwarta na odkrycie nowych kultur i na przeżycie nowych przygód.

Vincent

Vincent

Booking Advisor - US&UK

Urodzony w Belgii, z pochodzenia francuz i brytyjczyk, Vincent, dość wcześnie zaczął przejawiać zainteresowanie podróżami, kulturą i językami. Po ukończeniu studiów geograficznych, postanowił kupić bilet w jedną stronę do Ameryki Łacińskiej, gdzie został przez rok, doskonaląc swój hiszpański i ucząc się portugalskiego. Po powrocie do Europy ukończył studia magisterskie na kierunku International Business Development i zdecydował się kontynuować działalność w branży turystycznej. Prawdziwy miłośni ... czytaj więcejk sportu. Vincent jest bardzo towarzyski, zawsze chętny na wspólne wyjście do miasta czy weekendowy wypad ze znajomymi.

Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.