Czarter Jachtów Malediwy

4 łodzi Malediwy

Malediwy to archipelag oraz państwo wyspiarskie o tej samej nazwie, położone w samym środku Oceanu Indyjskiego, około 500 km od południowego krańca Indii. Planując czarter jachtów na Malediwach, po zaledwie kilku godzinach spędzonych w powietrzu znajdziesz się w zupełnie innym świecie. Malediwy składają się z ok. 1190 wysepek (z których zamieszkanych jest ledwo ponad 202) osadzonych na 26 atolach koralowych narosłych na podmorskim łańcuchu wulkanicznym. a ich wspaniały krajobraz od razu Cię zauroczy! Panująca tu rajska atmosfera natychmiast pozwoli Ci się zrelaksować i odpocząć z dala od zgiełku wielkich miast. Turkusowe laguny, krystalicznie czysta woda, wielobarwne ryby i dzikie plaże! Nie jeżdżą tutaj prawie żadne samochody i brak jest jakichkolwiek zanieczyszczeń, nawet w jedynym ośrodku miejskim i stolicy Malediwów - Male. Głównym źródłem dochodów kraju jest turystyka, dlatego też cała infrastruktura, w tym żeglarska jest bardzo dobrze rozwinięta. Jest to miejsce idealne na czarter łodzi oraz obowiązkowa destynacja dla wszystkich miłośników sportów wodnych.

 1. Leopard 38 - Leopard Catamarans (2010)Malé
  Pojemność 10
  Kabiny 4 cab
  Miejsce postoju jachtu (keja) 10
  Silnik 2x2hp
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 37ft
  Od3 530 €*od 18/08 do 25/08Pokaż szczegóły
 2. Leopard 38 - Leopard Catamarans (2010)Malé
  Pojemność 10
  Kabiny 4 cab
  Miejsce postoju jachtu (keja) 10
  Silnik 2x2hp
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 37ft
  Od3 530 €*od 20/10 do 27/10Pokaż szczegóły
 3. Azalea (2015)Malé
  Pojemność 18
  Kabiny 9 cab
  Miejsce postoju jachtu (keja) 18
  Silnik ---
  Zanurzenie 2.95m
  Rozmiar 127ft
  ze skipperem / załogą
  Od49 138 €*od 03/03 do 10/03Pokaż szczegóły
 4. Dream 60 (2011)Hulhumale
  Pojemność 12
  Kabiny 6 cab
  Miejsce postoju jachtu (keja) ---
  Silnik 2x75hp
  Zanurzenie ---
  Rozmiar 60ft
  ze skipperem / załogą
  Od---ceny na żądaniePokaż szczegóły
Cena orientacyjna bez rabatów

Warunki żeglarskie na Malediwach

Temperatura na Malediwach waha się przez cały rok pomiędzy 22°C a 33°C, aczkolwiekdzięki nieustającej morskiej bryzie nawet najwyższe temperatury nie są męczące dla człowieka.Malediwy najlepiej odwiedzić pomiędzy listopadem a kwietniem, a więc w czasie, kiedy w Polscenajbardzej brakuje słonecznej i ciepłej pogody. Wynika to z faktu, iż okolica, podobnie jak zresztąwszystkie destynacje na Oceanie Indyjskim podporządkowana jest monsunom. Obecność dwóchmonsunów wpływa na występowanie dwóch pór roku - suchej, w czasie występowania monsunupółnocnego, oraz deszczowej, związanej z tym południowo-wschodnim. Roczne opady oscylująwokół 2540 mm na północy i 3800 mm na południu. Pomimo dobrych warunków żeglarskichutrzymujących się przez cały rok, szczególnie zalecanym okresem na czarter jachtu naMalediwach jest czas europejskiej jesieni i zimy.

Rafa koralowa, z której zbudowane są Malediwy, jest prawdziwą atrakcją dla miłośnikównurkowania. Powstała tam z tej okazji pierwsza na świecie podwodna restauracja, tak popularna, żestolik rezerwuje się nawet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Okolica słynie z bioróżnorodności,zarówno pod wodą jak i na lądzie. Ta sama rafa koralowa może jednakże stanowićniebezpieczeństwo dla mniej doświadczonych żeglarzy, dlatego decydując się na czarter łodzi naMalediwach należy szczegółowo zapoznać się z mapami nawigacyjnymi i zachować szczególnąostrożność.

Naszym klientom polecamy w szczególności wizytę na wyspach Omadhoo iMeerufenfushii. Na pierwszej z nich zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć codziennie życiemieszkańców Malediwów, natomiast druga z wysp jest wymarzonym miejscem na relaks na łonienatury. Prawie wszyscy turyści odwiedzają ponadto Male, jako że właśnie tam znajduje się portlotniczy. W pobliżu południowego krańca archipelagu Malediwów znajdują się dwa otwarteprzejścia, przez które można bezpiecznie przedostać się z jednego końca Oceanu Indyjskiego nadrugi, przepływając przez terytorium kraju.

W naszej ofercie czarteru łodzi na Malediwach znajdują się luksusowe katamarany, napokładzie których w komfortowych warunkach może pływać nawet do kilkunastu osób. Ponadtoistnieje możliwość wynajęcia łodzi nie tylko z doświadczonym i zaufanym skipperem, lecz równieżkucharzem bądź hostessą, dzięki czemu Twoim jedynym obowiązkiem podczas rejsu będzierelaks i korzystanie z uroków, jakich dostarcza klimat i położenie geograficzne Malediwów.

Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu na Malediwach

Skontaktuj się z nami a w przeciągu 24 godzin nasz zespół ekspertów przygotuje ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich preferencji. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami