Rejs na Seszelach

Oni już pływali na Seszelach
4.4/5 - 206 opinie
Wiktor
Listopad 2021
Excelent landscape. Love Seychelles. Good boat. Everythig as it meant to be., Reccomend it.
Wiktor
Listopad 2021
Catamaran Leopard 40 in very good codition. Everythig works fine. No complants. Nice and helpful staff. Recommend it!
Marian
Lipiec 2021
Czy może być coś lepszego niż rajskie plaże, łagodna bryza i malownicze skały na Seszelach? Tak! Podróżowanie po tych wszystkich miejscach na pokładzie jachtu z VPM Barone Tours. Jacht w bardzo dobrym stanie, perfekcyjna czystość w nawet najdalszych zakamarkach. Wyposażenie jachtu - powyżej oczekiwań. Nie tylko lodówka ale też maszyna do lodu. Klimatyzacja w kabinach, włączana wieczorami co spokojnie zapewniało schłodzenie przed snem. Prąd w gniazdkach przez cały czas trwania rejsu. Serwowane jedzenie po prostu nas zachwycało za każdym razem. Steve, nasz kucharz zawsze wymyślał cudowne, potrawy dostosowane do potrzeb każdego z pasażerów. Pyszne owoce i świeże ryby dopełniały obrazu całości. Kapitan jachtu, Ron jest wspaniałym człowiekiem. Pełen pozytywnej energii, łatwo nawiązujący kontakty ze wszystkimi a przy tym profesjonalista w prowadzeniu łodzi. Potwierdziło się, że na rejsy jeżdżą fajni ludzie. Nasze Polsko, Niemiecko, Szwajcarskie towarzystwo szybko się ze sobą zgrało i spędzało przyjemnie czas zarówno podczas żeglowania jak i w miejscach gdzie schodziliśmy na ląd. Gdyby można było dawać więcej gwiazdek to dałbym tysiąc lub nawet tyle ile było nocą widać nad Seszelami.
Wojciech
Październik 2019
Great place for sailing, good communication and collaboration with charter company. Catamaran is fair condition but was expecting more from 3,5 year old vessel.
Zobacz więcej na Seszelach
Mahe / Praslin / Aldabra / Amiranty / La Digue
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs na Seszelach

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.