Seszele - ekskluzywny rejs kabinowy

Ogród botaniczny Vallée de Mai, żółwie olbrzymie oraz rajskie plaże
Ekskluzywny rejs kabinowy po najpiękniejszych wyspach Seszeli - Mahé, Praslin i la Digue
Odpłynięcie: Mahe (Seszele)
Pełne wyżywienie
8 dni, 7 nocy
Spodoba Ci się:
  • • Morski Park Narodowy Saint-Anne
  • • Zwiedzanie la Digue konno bądź bryczką
  • • Rajskie plaże Anse Lazio
  • • Żółwie olbrzymie na Curieuse
Od
1 380 €
na osobę

Seszele znane są z przepięknych plaż, bezludnych wyspa, fantazyjnych granitowych formacji skalnych, a także błękitnego nieba i lazurowego Oceanu Indyjskiego. Nasz krótki rejs na pokładzie katamaranu to doskonała propozycja na zwiedzenie 3 najpopularniejszych wysp, czyli Mahé, Praslin i La Digue. Rozkoszuj się gwarantowaną pogodą oraz odkrywaj niesamowitą florę i faunę. Najlepszy czas na zaplanowanie swoich wakacji w okolicy przypada pomiędzy majem a wrześniem.

Łódź

Boat

Na pokładzie katamaranu Dream 60 może komfortowo podróżować 12 osób rozlokowanych w kabinach dwuosobowych. Katamaran ten posiada solidną platformę i wzmocniony węglem kadłub, który umożliwia bezpieczne poruszanie się w każdych warunkach pogodowych. W trakcie żeglugi pasażerowie mają do swej dyspozycji obszerny górny pokład z widokiem 360° oraz dolny pokład, pełniący funkcję przestronnego salonu. Ze względu na swoją specyfikację oraz wyposażenie jest to jednostka idealna do obsługi rejsów kabinowych. Na pokładzie do Państwa dyspozycji będzie czekać załoga, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Podstawowe dane techniczne
Model Łodzi :Cat 600
Typ :Katamaran
Liczba Kabin :6
Maksymalna ilość :12
Członkowie załogi :2
Layout
Armator rezerwuje sobie prawo przypisania innego modelu łodzi o tym samym standardzie wygody i usług.

Twoja Kabina

Cabin

Na pokładzie katamaranu Dream 60 może komfortowo podróżować aż 12 osób. Do ich dyspozycji znajduje się 6 dwuosobowych kabin wyposażonych w wygodne łóżka oraz liczne szafki i schowki. Każda kabina posiada własną łazienkę z umywalką, prysznicem i toaletą. Na miejscu podczas rejsu będzie Wam towarzyszyć załoga złożona z 2 osób (kapitan, hostessa/kucharz), których zadaniem będzie troska o komfort i bezpieczeństwo Waszej podróży.

Trasy

Map

Od Mahé, przez La Digue, aż po Praslin, dzięki trasie zaprojektowanej przez GlobeSailor w ciągu kilku dni będziecie mieli okazję odkryć najpięniejsze miejsca Seszeli i w pełni poczuć rajką atmosferę tego miejsca.

DZIEŃ 1 – Mahé – Sainte-Anne
Po wejściu na pokład kapitan wraz z obsługą oprowadzą Was po jednostce i zapoznają z najważniejszymi informacjami dotyczącymi życia pod żaglami. Bez zbędnej zwłoki opuścicie Mahe aby skierować się w stronę Narodowego Parku Morskiego Sainte Anne, którego obszar zamieszkuje ponad 150 gatunków egzotycznych ryb. Kolacja i nocleg oczywiście na pokładzie łodzi, w samym środku parku morskiego.

DZIEŃ 2 – Sainte-Anne - Praslin
Po obfitym śniadaniu i porannej kąpieli w lazurowej wodzie, załoga skieruje jednostkę w stronę Praslin. Pierwszy postój zaplanowany jest nieopodal Anse Lazio, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych plaż na całym świecie. Chętni będą mogli zwiedzić ponadto naturalny ogród botaniczny Valle de Mai, który został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest to jedyne miejsce na ziemi, w którym rośnie legendarna palma Coco de Mer. Legendy mówią, że to właśnie tutaj Ewa kusiła Adama, a nazwa „kokos morza” znana była na długo, zanim arabskie statki odkryły Seszele.

DZIEŃ 3 - Praslin – La Digue
Tego dnia zwrócicie się w kierunku La Digue, która uchodzi za jedną z najczystszych i najmniej przekształconych przez człowieka wysp archipelagu. Szczególnie warte odwiedzenia, m.in. ze względu na niesamowite formacje granitowe są trzy plaże: Petite Anse, Grand Anse oraz Anse Union. Na szczególną uwagę podczas pobytu na wyspie zasługują także plantacje orzechów kokosowych oraz kopry, czyli wysuszonego miąższu orzechów palmy kokosowej. Wyspę można zwiedzić pieszo, na rowerach lub wozach ciągniętych przez woły.

DZIEŃ 4 - La Digue – Coco – Curieuse
O poranku czeka was krótki rejs ku wyspie Coco, która w 1996 roku została sklasyfikowana jako park morski. Niepowtarzalna fauna i flora oraz cudowne koralowce czynią z niej miejsce idealne do nurkowania. Gdy nacieszycie się już lazurową wodą będziecie mieli okazję zobaczyć olbrzymie żółwie, zamieszkujące od lat wyspę Curious. Kolacja i nocleg ponownie na cumowisku.

DZIEŃ 5 – Curieuse – Saint Pierre - Praslin
Dzień piąty to kolejny dzień pełen relaksu, tym razem u wybrzeży St. Pierre. Jest to typowa dla okolicy wysepka, w której skały granitowe poprzeplatane są licznymi drzewami kokosowymi. Czeka Was popołudnie pełne kąpieli i zabaw w wodzie, aż do zachodu słońca.

DZIEŃ 6 – Praslin – Cousin – Mahé
Załoga odkryje przed Wami tajemnice kolejnego rezerwatu przyrody, jakim jest wyspa Cousin. Prawdziwe sanktuarium ornitologiczne zamieszkiwane jest przez ponad 25 000 gatunków ptaków, w tym wiele niespotykanych nigdzie indziej na świecie. Pod koniec dnia udacie się w kierunku Mahé, gdzie zakotwiczycie przed wspaniałą plażą Beau Vallon.

DZIEŃ 7 – Mahé – Saint-Anne
Ostatni dzień podróż będzie poświęcony odkrywaniu wyspy Mahé, czyli największej wyspie Seszeli. Tam właśnie znajduje się stolica Victoria, a także jedna z dwóch głównych marin archipelagu. Victoria to jedna z najmniejszych stolic na świecie, ale i tak stanowi najliczniej zamieszkane miasto na Seszelach, gdyż skupia ok. 90% populacji kraju. Będziecie mieli okazję odwiedzić też główną ulicę miasta - Independent Avenue, wieżę zegarową Clock Tower z 1903 r., która jest repliką londyńskiego Big Bena oraz miejscowe sklepiki położone w ścisłym centrum miasta. Dla żeglarzy ciekawe z pewnością okażą się 2 urokliwe zatoki: Ternay i Port Launay, w których można podziwiać wieloryby, bądź podczas nurkowania oglądać bajecznie kolorowe rafy.

DZIEŃ 8 – Mahé
O poranku czekać na Was będzie ostatnie śniadanie na pokładzie, po którym skierujecie się w stronę lotniska albo wyruszycie w dalszą część swoich wakacji marzeń.

Twoje przystanki :

Mahé > Sainte-Anne > Praslin > La Digue > Curieuse > Praslin > Mahé > Saint-Anne > Mahé

Trasy żeglugi mogą ulec zmianie z przyczyn technicznych i/lub pogodowych

Ceny

Odpłynięcie / PowrótKabina dwuosobowa cena za osobęŁódź na wyłącznośćcałkowita cena (bez dodatków)
Wrzesień 2019
Sobota 21 Wrz
Sobota 28 Wrz
1 380 €16 320 €
Sobota 28 Wrz
Sobota 05 Paź
Wyprzedane16 320 €
Październik 2019
Sobota 05 Paź
Sobota 12 Paź
1 380 €16 320 €
Sobota 12 Paź
Sobota 19 Paź
1 380 €16 320 €
Sobota 19 Paź
Sobota 26 Paź
1 380 €16 320 €
Sobota 26 Paź
Sobota 02 Lis
1 380 €16 320 €
Listopad 2019
Sobota 02 Lis
Sobota 09 Lis
Wyprzedane16 320 €
Sobota 09 Lis
Sobota 16 Lis
1 380 €16 320 €
Sobota 16 Lis
Sobota 23 Lis
1 380 €16 320 €
Sobota 23 Lis
Sobota 30 Lis
1 380 €16 320 €
Sobota 30 Lis
Sobota 07 Gru
1 380 €16 320 €
Grudzień 2019
Sobota 07 Gru
Sobota 14 Gru
1 380 €16 320 €
Sobota 14 Gru
Sobota 21 Gru
1 380 €16 320 €
Sobota 21 Gru
Sobota 28 Gru
1 560 €18 720 €
Sobota 28 Gru
Sobota 04 Sty
1 560 €18 720 €
Żadna z dat nie pasuje twoim planom? Skontaktuj się z nami!
Cena obejmuje• Zakwaterowanie w kabinie dwuoosobowej z prywantą łazienką
• Wyżywienie pełne (3 posiłki dziennie)
• Napoje: woda niegazowana, kawa, herbata + sok pomarańczowy na śniadanie
• Aperitif na bazie rumu i soku + 1/4l wina na osobę na obiad i na kolację
• Załoga rejsu (kapitan, hostessa/kucharz)
• Pościel i ręczniki
Cena nie obejmuje• Koszty przelotu
• Transfer z i na lotnisko
• Opłaty portowe
• Wycieczki lokalne
• Kasa pokładowa (do uregulowania na miejscu w gotówce)
Dlaczego warto wybrać GlobeSailor?

Wybraliśmy dla Ciebie najpiękniejsze łodzie z profesjonalną załogą, aby Twój rejs okazał się najwspanialszymi wakacjami! Co więcej, w każdym momencie rejsu możesz liczyć na pomoc naszej agencji w organizacji Twojego pobytu: bilety lotnicze, pokoje hotelowe, transfer, itp.

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę, dziękujemy za skompletowanie poniższego formularza:

Seszele - ekskluzywny rejs kabinowy
dorosłych:
dzieci:
Error
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.