8-dniowy rejs katamaranem Catlante 600 po Seszelach

Ogród botaniczny Vallée de Mai, żółwie olbrzymie oraz rajskie plaże

 • Miesiąc miodowy
 • Wyjazd Rodzinny

8-dniowy rejs katamaranem Catlante 600 po Seszelach


Seszele znane są z przepięknych plaż, bezludnych wyspa, fantazyjnych granitowych formacji skalnych, a także błękitnego nieba i lazurowego Oceanu Indyjskiego. Nasz krótki rejs na pokładzie katamaranu to doskonała propozycja na zwiedzenie 3 najpopularniejszych wysp, czyli Mahé, Praslin i La Digue. Rozkoszuj się gwarantowaną pogodą oraz odkrywaj niesamowitą florę i faunę. Najlepszy czas na zaplanowanie swoich wakacji w okolicy przypada pomiędzy majem a wrześniem.

Spodoba Wam się

 • Morski Park Narodowy Saint-Anne
 • Zwiedzanie la Digue konno bądź bryczką
 • Rajskie plaże Anse Lazio
 • Żółwie olbrzymie na Curieuse
4.5 4.5 · 20 opinie

Jednostka

 • VPM 600
 • 6 łączna ilość kabin
 • Maks. liczba załogantów
 • Min. liczba załogantów

Na pokładzie katamaranu VPM600 może komfortowo podróżować 12 osób rozlokowanych w kabinach dwuosobowych. Katamaran ten posiada solidną platformę i wzmocniony węglem kadłub, który umożliwia bezpieczne poruszanie się w każdych warunkach pogodowych. W trakcie żeglugi pasażerowie mają do swej dyspozycji obszerny górny pokład z widokiem 360° oraz dolny pokład, pełniący funkcję przestronnego salonu. Ze względu na swoją specyfikację oraz wyposażenie jest to jednostka idealna do obsługi rejsów kabinowych. Na pokładzie do Państwa dyspozycji będzie czekać załoga, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Layout

Uprzejmie informujemy, że katamaran nie jest klimatyzowany.

Armator zastrzega sobie prawo do dostarczenia innego modelu jednostki o tym samym lub wyższym standardzie.

Twoja kabina

Cabin

Na pokładzie katamaranu może komfortowo podróżować aż 12 osób. Do ich dyspozycji znajduje się 6 dwuosobowych kabin wyposażonych w wygodne łóżka oraz liczne szafki i schowki. Każda kabina posiada własną łazienkę z umywalką, prysznicem i toaletą. Na miejscu podczas rejsu będzie Wam towarzyszyć załoga złożona z 2 osób (kapitan, hostessa/kucharz), których zadaniem będzie troska o komfort i bezpieczeństwo Waszej podróży.

Trasa rejsu

Od Mahé, przez La Digue, aż po Praslin, dzięki trasie zaprojektowanej przez GlobeSailor w ciągu kilku dni będziecie mieli okazję odkryć najpięniejsze miejsca Seszeli i w pełni poczuć rajką atmosferę tego miejsca.

Map
Seszele

DZIEŃ 1 : Mahé – Sainte-Anne
Po wejściu na pokład kapitan wraz z obsługą oprowadzą Was po jednostce i zapoznają z najważniejszymi informacjami dotyczącymi życia pod żaglami. Bez zbędnej zwłoki opuścicie Mahe aby skierować się w stronę Narodowego Parku Morskiego Sainte Anne, którego obszar zamieszkuje ponad 150 gatunków egzotycznych ryb. Kolacja i nocleg oczywiście na pokładzie łodzi, w samym środku parku morskiego.

DZIEŃ 2 : Sainte-Anne - Praslin
Po obfitym śniadaniu i porannej kąpieli w lazurowej wodzie, załoga skieruje jednostkę w stronę Praslin. Pierwszy postój zaplanowany jest nieopodal Anse Lazio, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych plaż na całym świecie. Chętni będą mogli zwiedzić ponadto naturalny ogród botaniczny Valle de Mai, który został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest to jedyne miejsce na ziemi, w którym rośnie legendarna palma Coco de Mer. Legendy mówią, że to właśnie tutaj Ewa kusiła Adama, a nazwa „kokos morza” znana była na długo, zanim arabskie statki odkryły Seszele.

DZIEŃ 3 : Praslin – La Digue
Tego dnia zwrócicie się w kierunku La Digue, która uchodzi za jedną z najczystszych i najmniej przekształconych przez człowieka wysp archipelagu. Szczególnie warte odwiedzenia, m.in. ze względu na niesamowite formacje granitowe są trzy plaże: Petite Anse, Grand Anse oraz Anse Union. Na szczególną uwagę podczas pobytu na wyspie zasługują także plantacje orzechów kokosowych oraz kopry, czyli wysuszonego miąższu orzechów palmy kokosowej. Wyspę można zwiedzić pieszo, na rowerach lub wozach ciągniętych przez woły.

DZIEŃ 4 : La Digue – Coco – Curieuse
O poranku czeka was krótki rejs ku wyspie Coco, która w 1996 roku została sklasyfikowana jako park morski. Niepowtarzalna fauna i flora oraz cudowne koralowce czynią z niej miejsce idealne do nurkowania. Gdy nacieszycie się już lazurową wodą będziecie mieli okazję zobaczyć olbrzymie żółwie, zamieszkujące od lat wyspę Curious. Kolacja i nocleg ponownie na cumowisku.

DZIEŃ 5 : Curieuse – Saint Pierre - Praslin
Dzień piąty to kolejny dzień pełen relaksu, tym razem u wybrzeży St. Pierre. Jest to typowa dla okolicy wysepka, w której skały granitowe poprzeplatane są licznymi drzewami kokosowymi. Czeka Was popołudnie pełne kąpieli i zabaw w wodzie, aż do zachodu słońca.

DZIEŃ 6 : Praslin – Cousin – Mahé
Załoga odkryje przed Wami tajemnice kolejnego rezerwatu przyrody, jakim jest wyspa Cousin. Prawdziwe sanktuarium ornitologiczne zamieszkiwane jest przez ponad 25 000 gatunków ptaków, w tym wiele niespotykanych nigdzie indziej na świecie. Pod koniec dnia udacie się w kierunku Mahé, gdzie zakotwiczycie przed wspaniałą plażą Beau Vallon.

DZIEŃ 7 : Mahé – Saint-Anne
Ostatni dzień podróż będzie poświęcony odkrywaniu wyspy Mahé, czyli największej wyspie Seszeli. Tam właśnie znajduje się stolica Victoria, a także jedna z dwóch głównych marin archipelagu. Victoria to jedna z najmniejszych stolic na świecie, ale i tak stanowi najliczniej zamieszkane miasto na Seszelach, gdyż skupia ok. 90% populacji kraju. Będziecie mieli okazję odwiedzić też główną ulicę miasta - Independent Avenue, wieżę zegarową Clock Tower z 1903 r., która jest repliką londyńskiego Big Bena oraz miejscowe sklepiki położone w ścisłym centrum miasta. Dla żeglarzy ciekawe z pewnością okażą się 2 urokliwe zatoki: Ternay i Port Launay, w których można podziwiać wieloryby, bądź podczas nurkowania oglądać bajecznie kolorowe rafy.

DZIEŃ 8 : Mahé
O poranku czekać na Was będzie ostatnie śniadanie na pokładzie, po którym skierujecie się w stronę lotniska albo wyruszycie w dalszą część swoich wakacji marzeń.


Mahé  Sainte-Anne  Praslin  La Digue  Curieuse  Praslin  Mahé  Saint-Anne  Mahé

Trasa żeglugi może ulec zmianie z przyczyn technicznych lub pogodowych.
Zdjęcia i wizualizacje prezentowanych produktów nie są wiążące.

Cennik

Nie ma dostępności w Twoich datach? Skontaktuj się z nami!

Products
sob. 25 maj
sob. 01 cze 2024
sob. 01 cze
sob. 08 cze 2024
sob. 08 cze
sob. 15 cze 2024
sob. 15 cze
sob. 22 cze 2024
sob. 22 cze
sob. 29 cze 2024
sob. 29 cze
sob. 06 lip 2024
sob. 06 lip
sob. 13 lip 2024
sob. 13 lip
sob. 20 lip 2024
sob. 20 lip
sob. 27 lip 2024
sob. 27 lip
sob. 03 sie 2024
sob. 03 sie
sob. 10 sie 2024
sob. 10 sie
sob. 17 sie 2024
sob. 17 sie
sob. 24 sie 2024
sob. 24 sie
sob. 31 sie 2024
sob. 31 sie
sob. 07 wrz 2024
sob. 07 wrz
sob. 14 wrz 2024
sob. 14 wrz
sob. 21 wrz 2024
sob. 21 wrz
sob. 28 wrz 2024
sob. 28 wrz
sob. 05 paź 2024
sob. 05 paź
sob. 12 paź 2024
sob. 12 paź
sob. 19 paź 2024
sob. 19 paź
sob. 26 paź 2024
sob. 26 paź
sob. 02 lis 2024
sob. 02 lis
sob. 09 lis 2024
sob. 09 lis
sob. 16 lis 2024
sob. 16 lis
sob. 23 lis 2024
sob. 23 lis
sob. 30 lis 2024
sob. 30 lis
sob. 07 gru 2024
sob. 07 gru
sob. 14 gru 2024
sob. 14 gru
sob. 21 gru 2024
sob. 21 gru
sob. 28 gru 2024
sob. 28 gru
sob. 04 sty 2025
Kabina dwuosobowa
cena za osobę
Łódź na wyłączność
Cena bez dodatków

Nie ma dostępności w Twoich datach? Skontaktuj się z nami!

W cenie

 • Podwójna kabina z prywatną łazienką
 • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • Napoje przez cały dzień: woda, kawa i herbata
 • Profesjonalna załoga (kapitan, hostessa/kucharz)
 • Zestaw pościeli i ręczników
 • Sprzęt do snorklingu, kajak morski

Koszty dodatkowe

 • Loty
 • Transfery lotnisko/baza/lotnisko
 • Kasa pokładowa (obowiązkowa - w tym turystyczny podatek ekologiczny) płatność gotówką na miejscu: 270 € /na osobę
 • Pakiet drinków (wino stołowe lub piwo do obiadu, lokalny drink na rumie, napoje bezalkoholowe, soki) : 145 € /na osobe
 • Formularz wizowy należy wypełnić co najmniej 3 dni przed wyjazdem
 • *Pakiet obejmuje soki owocowe podczas śniadania i posiłków, 1 aperitif na bazie lokalnego rumu, wino stołowe lub 0,5 l piwa, napoje bezalkoholowe i soki owocowe.

Opinie kllientów na temat tej jednostki

4,5 · 20 opinie

 • 5

  Bajeczny rejs po rajskich wyspach

  Czy może być coś lepszego niż rajskie plaże, łagodna bryza i malownicze skały na Seszelach? Tak! Podróżowanie po tych wszystkich miejscach na pokładzie jachtu. Jacht w bardzo dobrym stanie, perfekcyjna czystość w nawet najdalszych zakamarkach. Wyposażenie jachtu - powyżej oczekiwań. Nie tylko lodówka ale też maszyna do lodu. Klimatyzacja w kabinach, włączana wieczorami co spokojnie zapewniało schłodzenie przed snem. Prąd w gniazdkach przez cały czas trwania rejsu. Serwowane jedzenie po prostu nas zachwycało za każdym razem. Steve, nasz kucharz zawsze wymyślał cudowne, potrawy dostosowane do potrzeb każdego z pasażerów. Pyszne owoce i świeże ryby dopełniały obrazu całości. Kapitan jachtu, Ron jest wspaniałym człowiekiem. Pełen pozytywnej energii, łatwo nawiązujący kontakty ze wszystkimi a przy tym profesjonalista w prowadzeniu łodzi. Potwierdziło się, że na rejsy jeżdżą fajni ludzie. Nasze Polsko, Niemiecko, Szwajcarskie towarzystwo szybko się ze sobą zgrało i spędzało przyjemnie czas zarówno podczas żeglowania jak i w miejscach gdzie schodziliśmy na ląd. Gdyby można było dawać więcej gwiazdek to dałbym tysiąc lub nawet tyle ile było nocą widać nad Seszelami.

 • 5

  Sailing cruise in paradise

  Our 7-day catamaran cruise was the perfect way to explore all 3 major islands of the Seychelles! Perfect crew (spontaneous captain who listened to our special requests, great chef who made perfect breakfast/ lunch/ dinner), interesting people with whom we came a long with very nicely, and great boat in good condition. Only points to improve: bigger windows in the cabin to open or even A/C, as it was quite warm in there during the night, and more places in the shadow to lie down on the boat

 • 5

  Bellissima crociera in catamarano alle Seychelles

  L'organizzazione della crociera e l'itinerario sono stati fantastici: il capitano molto disponibile, il cuoco di bordo eccezionale, gli spazi sul catamarano confortevoli. Gli unici nei sono stati la necessità di rifornirci costantemente d'acqua a causa del serbatoio piccolo e la presenza - negli ultimi giorni di viaggio - di infiltrazioni d'acqua negli armadietti della nostra cabina. Nel complesso un'ottima esperienza, vacanza indimenticabile!

 • 5

  Une croisière inoubliable et paradisiaque

  Pour ma première croisière en catamaran, j’avoue que c’était une réussite totale. L’équipage était formidable, aux petits soins, toujours présent et surtout d’excellente et bonne humeur. Les repas je n’en parle même pas différent tous les jours,, de qualité et que des repas créoles. Je pense que je ne pouvais pas espérer mieux pour cette croisière . Un grand bravo. . J’en garde un magnifique souvenir.

 • 4

  Les Seychelles d îles en îles

  Un moyen idéal pour découvrir la beauté de ce pays!

 • 5

  Une croisière inoubliable aux Seychelles

  Nous venons d’effectuer une semaine à bord d’un catamaran aux Seychelles. La croisière était super bien organisée et les repas incroyable! Nous recommandons fortement de visiter les Seychelles en catamaran. Vous pourrez ainsi visiter toutes les îles et les différentes réserves naturelles. Nous étions à chaque fois pratiquement seul sur les différentes plages.

 • 5

  Une croisiere aux seychelles

  tout était parfait sur le bateau . mention spéciale et félicitations a notre chef cuistot : ERIC extraordinaire chef cuisinier, il nous a régalé tout le long de la croisière

 • 4

  Catamarano top!!!!

  Bellissima vacanza in catamarano!!!!! Abbiamo visto posti stupendi.. spiagge bianchissime e tanti animaletti simpatici!!! Un paradiso!!!!

 • 4

  Paradisiaque

  Très bonnes conditions de navigation, des îles paradisiaques. Le bateau a déjà quelques années, mais il reste assez confortable. L’équipe locale est vraiment très sympathique.

 • 4

  Seychelles indimenticabili

  Settimana indimenticabile: posti stupendi, catamarano, equipaggio e compagni di viaggio simpatici e cordiali. Esperienza da ripetere! Nico

 • 3

  Seychelles in pieno relax

  L’organizzazione dell’itinerario in linea generale ben fatta. La barca in origine con qualche problema tecnico ci è stata cambiata durante il viaggio. Cuoco davvero eccellente. Skipper un po’ distratto e a tratti non molto professionale. Una sera con mare mosso abbiamo urtato un catamarano durante la notte è abbiamo tutti sofferto di mal di mare mentre lui dormiva beato. In generale una vacanza che rifarei mille volte se si è amanti del mare, delle barche e dell’avventura.

 • 5

  Sunny cruise in raining season

  La crociera è stata semplicemente meravigliosa, lo skipper Brandon e il cuoco Freddy sono stati fantastici nell’organizzare ogni giorno i posti da visitare e cosa mangiare! Tutto è stato bellissimo!!

 • 5

  Seychelles in catamarano: vacanza TOP

  Skipper molto cordiale, puntuale e professionale. Catamarano in perfette condizioni, con bellissime cabine, molto spazio a disposizione. L'itinerario proposto vario e completo. Unico neo: il cuoco non era all'altezza. Molto simpatico ma quello che cucinava era troppo condito e pesante.

 • 5

 • 3

 • 4

 • 5

 • 5

 • 5

 • 3

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy w rejsie uczestniczyć będą wyłącznie Polacy?

  Należy pamiętać, że ten rejs nie jest otwarty wyłącznie dla polskich podróżnych. Na pokładzie naszych rejsów często można spotkać ludzi różnych narodowości, ponieważ oferta rejsu dostępna jest w całej Europie. Pozwala to na wiele wzbogacających wymian i wspaniałych spotkań!
  Co więcej, załogi są w większości anglojęzyczne i wykwalifikowane, aby zaoferować wielojęzyczną obsługę.
 • Czy łódź tylko pływa na żaglach?

  Katamarany i łodzie żaglowe oferowane do rejsów poruszają się powoli przy dobrej pogodzie, zwłaszcza latem, gdy wiatr jest zbyt słaby lub prędkość nie jest optymalna. Czasami konieczna jest użycie silnika, tak aby osiągnąć cele rejsu i zapewnić sobie miejsce na noc w porcie lub na kotwicowisku. Nie możemy zagwarantować minimalnego czasu pływania pod żaglami. Jednakże Twój skipper dołoży wszelkich starań, aby żeglować i zaangażować tych, którzy chcą wziąć udział w manewrach.
 • Jakie są warunki rezygnacji z rejsu?

  W przypadku chęci odwołania wyjazdu, pierwszym krokiem powinien być kontakt z doradcą GlobeSailor. Niezależnie od okoliczności, konieczne będzie poniesienie kosztów związanych z anulacją, które zależą od tego, ile czasu dzieli moment rezygnacji od rejsu:

  do 90 dni przed planowaną datą wyjazdu = 30%;
  89 do 60 dni przed = 50%;
  59 do 30 dni przed = 75%;
  29 lub mniej dni przed = 100% całości kosztów rejsu.

  Polecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z podróży.