Rejs w Mahe

Rejsy w Mahe

Mahe jest główna wyspą Seszeli. Wstępując do Victorii, stolicy Seszeli, będziesz zachwycony zapierającym dech w piersiach tropikalnym krajobrazem. Mahe jest idealnym punktem wypadowym jeśli wybierasz się w rejs po innych mniejszych wyspach archipelagu Seszeli. Region ten jest kombinacją cudownych widoków, jak również kultury – zobaczysz tam kilka świątyń, jak również defiladę Kavadi. Jeśli wybierasz się w podróż z ukochaną osobą, Mahe jest idealnym miejscem, gdyż zostało okrzyknięte najbardziej romantycznym na całym świecie. Nieważne czy podróżujesz sam, z partnerem czy z rodziną, Mahe jest rajem na ziemi!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Mahe
4.4/5 - 179 opinie
Wiktor
Listopad 2021
Excelent landscape. Love Seychelles. Good boat. Everythig as it meant to be., Reccomend it.
Wiktor
Listopad 2021
Catamaran Leopard 40 in very good codition. Everythig works fine. No complants. Nice and helpful staff. Recommend it!
Marian
Lipiec 2021
Czy może być coś lepszego niż rajskie plaże, łagodna bryza i malownicze skały na Seszelach? Tak! Podróżowanie po tych wszystkich miejscach na pokładzie jachtu z VPM Barone Tours. Jacht w bardzo dobrym stanie, perfekcyjna czystość w nawet najdalszych zakamarkach. Wyposażenie jachtu - powyżej oczekiwań. Nie tylko lodówka ale też maszyna do lodu. Klimatyzacja w kabinach, włączana wieczorami co spokojnie zapewniało schłodzenie przed snem. Prąd w gniazdkach przez cały czas trwania rejsu. Serwowane jedzenie po prostu nas zachwycało za każdym razem. Steve, nasz kucharz zawsze wymyślał cudowne, potrawy dostosowane do potrzeb każdego z pasażerów. Pyszne owoce i świeże ryby dopełniały obrazu całości. Kapitan jachtu, Ron jest wspaniałym człowiekiem. Pełen pozytywnej energii, łatwo nawiązujący kontakty ze wszystkimi a przy tym profesjonalista w prowadzeniu łodzi. Potwierdziło się, że na rejsy jeżdżą fajni ludzie. Nasze Polsko, Niemiecko, Szwajcarskie towarzystwo szybko się ze sobą zgrało i spędzało przyjemnie czas zarówno podczas żeglowania jak i w miejscach gdzie schodziliśmy na ląd. Gdyby można było dawać więcej gwiazdek to dałbym tysiąc lub nawet tyle ile było nocą widać nad Seszelami.
Wojciech
Październik 2019
Great place for sailing, good communication and collaboration with charter company. Catamaran is fair condition but was expecting more from 3,5 year old vessel.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.