Rejs na Karaibach

 

Rejsy na Karaibach

Wspaniałym sposobem na to by spędzić czas z rodziną jest na pewno rejs na Karaibach. Karaiby zawsze kojarzone są z istnym rajem na ziemi. Białe piaski, błękitna woda, drzewa palmowe i tropikalna bryza sprawia, że rejs na Karaibach będzie z pewnością wspaniałym doświadczeniem. Karaiby otoczone przez Morze Karaibskie i Morze Atlantyckie składają się z takich destynacji jak Bahamy, Wenezuela, Trinidad i Tobago. Karaiby mają tak dużo skarbów natury do odkrycia, że na prawdę ciężko jest spędzić wakacje tylko w jednym miejscu. Dlatego też, najlepszym rozwiązaniem jest czarter jachtów, łodzi czy katamaranów.

Dlaczego warto wybrać rejs właśnie na Karaibach?

Na pokładzie żaglówki lub katamaranu bez problemu wybierzesz miejsca do kotwiczenia, region ten jest tak bogaty w niesamowite miejsca, w których jedno jest piękniejsze od drugiego. Klimat Karaibów jest łagodny i odpowiedni do pływania przez cały rok, ale należy uważać na okres silnych sztormów i huraganów od sierpnia do października. Wyspy mają ciekawą historię, ponieważ krzyżują się tu różne kultury pochodzenia afrykańskiego, francuskiego, angielskiego, holenderskiego. To bardzo ciekawy region z historycznego i geograficznego punktu widzenia. Rodzinne rejsy są tu bardzo popularne, ponieważ są tu łagodne żeglarskie warunki i sprzyjający klimat. Widoki również zapierają dech w piersiach. Wybierz rejs ze skipperem i ciesz się wolnością i komfortem. Sternik zajmie się żeglugą, a ty będziesz mógł się relaksować. Dlatego branża rejsów wycieczkowych jest tutaj dobrze rozwinięta. Wyspy położone są blisko siebie, przez co odległość między zatokami nie jest duża. Na pokładzie żaglówki lub katamaranu, nie będziesz miał problemów ze znalezieniem i wyborem kotwicowisk, region ten jest tak bogaty w niesamowite miejsca, z których jedno jest piękniejsze od drugiego. Zwiedzanie Karaibów, wybierając się w rejs to wspaniały sposób na to by odkryć jedno z najpopularniejszych miejsc na wakacje na świecie.

Skąd wypłynąć w rejs na Karaibach?

Wypłyń w rejs z takich marin, jak Le Marin, Tortola, Fort Louis, Pointe A Pitre, Nassau, Marsh Harbour, czy Cienfuegos, masz naprawdę sporo możliwości. Różne wyspy na pewno Cię zachwycą!

Kiedy wybrać rejs na Karaibach?

Najlepsze warunki do żeglowania na Karaibach to okres między grudniem a majem, czyli akurat wtedy, gdy nie ma warunków na żeglugę w Europie. Wybierz się w rejs w tym wyjątkowym miejscu i ciesz się szczególnie sprzyjającym warunkom do żeglugi.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs

Nasze rejsy all inclusive z profesjonalną załogą

-20%7-dniowy rejs katamaranem Ipanema 58 po Karaibach7-dniowy rejs katamaranem Ipanema 58 po Karaibach
8 dni, 7 nocy
Start: Hodge's Creek Marina (Wyspy Dziewicze (Brytyjskie))
Pełne wyżywienie
Od1 240 €za osobę
7-dniowy rejs katamaranem Lagoon 620 po Karaibach7-dniowy rejs katamaranem Lagoon 620 po Karaibach
8 dni, 7 nocy
Start: Le Marin (Martynika)
Pełne wyżywienie
Od1 350 €za osobę
10-dniowy rejs katamaranem Lagoon 620 po Karaibach10-dniowy rejs katamaranem Lagoon 620 po Karaibach
11 dni, 10 nocy
Start: Le Marin (Martynika)
Pełne wyżywienie
Od1 755 €za osobę
-20%Poznaj tajemnice Antyli (Karaiby)Poznaj tajemnice Antyli (Karaiby)
8 dni, 7 nocy
Start: Pointe a Pitre (Gwadelupa)
Pełne wyżywienie
Od1 044 €za osobę
Rejs katamaranem na BahamachRejs katamaranem na Bahamach
Start: Exuma (Bahamy)
Pełne wyżywienie
 
Od1 430 €za osobę
-30%Rejs na St-Barth i Antylach katamaranemRejs na St-Barth i Antylach katamaranem
Start: Marina de Lonvilliers (Francja)
Pełne wyżywienie
 
Od970 €za osobę
Oni już pływali na Karaibach
4.4/5 - 1032 opinie
Tomasz
Lutego 2023
Wspaniały wypoczynek, na bardzo fajnym, wygodnym, przestrzennym katamaranie. Świetny kapitan i cook, byli dopełnieniem całości. Polecam również wycieczki fakultatywne na wysepki. Fajne oderwanie od szarej rzeczywistości w kraju ;)
Radosław
Stycznia 2023
Cat is in excellent technical and visual condition. Very well equipped. No problems on check-in and check-out. Professional team very supportive. All above expectations.
Paweł
Grudnia 2022
Szybkie wydanie jachtu i bardzo sprawny zwrot jachtu
Antoni
Listopada 2022
Jacht zgodny z opisem, sprawny technicznie. Firma na miejscu - obsługa bardzo profesjonalna i uprzejma.
Zobacz więcej na Karaibach
Antyle / Bahamy / Kuba / Curacao
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs na Karaibach

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.