Rejs w Grecji

Twój Rejs w Grecji

Grecja jest położona w samym sercu południowych Bałkanów – z zachodniej strony jest otoczona Morzem Jońskim, natomiast ze wschodniej Morzem Egejskim. Państwo to słynie z bogatego i zróżnicowanego dziedzictwa, jak również z zapierającej dech w piersiach naturalnej scenerii. Będziesz oczarowany turkusową wodą i pięknymi plażami. Nie można także zapomnieć o historycznych miejscach, które wywołają niemały podziw! Jest to idealne miejsce na czarter jachtu i rozkoszowanie się wakacjami skąpanymi w słońcu! Nie zapomnij zapoznać się z wieloma miejscami, gdzie czarterują łódki, ponieważ dzięki temu będziesz mieć szansę na rozpoczęcie swojej podróży w jak najlepszej cenie!

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Grecji
4.3/5 - 816 opinie
Grzegorz
Październik 2017
Very helpful and friendly staff. It was a great pleasure. Good price and well equiped boat. Will be back in april 2018
Piotr
Wrzesień 2017
Polecam , kontakt bardzo dobry przed wyjazdem i nie męczą ze szczegółami, jacht zadbany pomimo wieku ( np. wszystkie filtry wyczyszczone itp.).
Marcin
Wrzesień 2017
Łódź bardzo dobrze utrzymana. Grecja to świetne miejsce na czarter jednokadłubówki. Bardzo pomocna pomoc zarówno GlobeSailor jak i mariny w Grecji.
Filip
Sierpień 2017
Armator łodzi był bardzo pomocnny. Pomogli nam w małych problemach. Asystowali nas także podczas żeglugi. Szef pomógł nam także pomóc w wyborze trasy rejsu. Jeżeli chodzi o łódź to dobrze wyposażona i sprawna!
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Grecji

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami