Rejs w Grecji

Twój Rejs w Grecji

Grecja jest położona w samym sercu południowych Bałkanów – z zachodniej strony jest otoczona Morzem Jońskim, natomiast ze wschodniej Morzem Egejskim. Państwo to słynie z bogatego i zróżnicowanego dziedzictwa, jak również z zapierającej dech w piersiach naturalnej scenerii. Będziesz oczarowany turkusową wodą i pięknymi plażami. Nie można także zapomnieć o historycznych miejscach, które wywołają niemały podziw! Jest to idealne miejsce na czarter jachtu i rozkoszowanie się wakacjami skąpanymi w słońcu! Nie zapomnij zapoznać się z wieloma miejscami, gdzie czarterują łódki, ponieważ dzięki temu będziesz mieć szansę na rozpoczęcie swojej podróży w jak najlepszej cenie!

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Grecji
4.3/5 - 792 opinie
Marcin
Wrzesień 2017
Łódź bardzo dobrze utrzymana. Grecja to świetne miejsce na czarter jednokadłubówki. Bardzo pomocna pomoc zarówno GlobeSailor jak i mariny w Grecji.
Filip
Sierpień 2017
Armator łodzi był bardzo pomocnny. Pomogli nam w małych problemach. Asystowali nas także podczas żeglugi. Szef pomógł nam także pomóc w wyborze trasy rejsu. Jeżeli chodzi o łódź to dobrze wyposażona i sprawna!
Paweł
Sierpień 2017
Bawaria 41 , którą czarterowaliśmy to świetna łódka aczkolwiek momentami wymagająca. (brak sterów strumieniowych). mimo swojego wieku (2003 r) w zupełnie niezłym stanie. można był mieć małe zastrzeżenia związane z wyposażeniem wnętrza na którym widać było już wpływ czasu, natomiast żeglarsko jak wino, im starsza tym lepsza.
Marcin
Lipiec 2017
Dobra obsługa w biurze, jednak jacht pomimo stosunkowo młodego wieku nosi widoczne slady zużycia, stąd pojawiające się niewielki ale uciążliwe defekty które wprowadzają pewną nerwowość przy check out itrzeba odowadniać że się nie popełnio żadnych błędów przy uzytkowaniu jednostki. Reszta bez zastrzezeń.
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Grecji

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami