Rejs w Grecji

Twój Rejs w Grecji

Grecja jest położona w samym sercu południowych Bałkanów – z zachodniej strony jest otoczona Morzem Jońskim, natomiast ze wschodniej Morzem Egejskim. Państwo to słynie z bogatego i zróżnicowanego dziedzictwa, jak również z zapierającej dech w piersiach naturalnej scenerii. Będziesz oczarowany turkusową wodą i pięknymi plażami. Nie można także zapomnieć o historycznych miejscach, które wywołają niemały podziw! Jest to idealne miejsce na czarter jachtu i rozkoszowanie się wakacjami skąpanymi w słońcu! Nie zapomnij zapoznać się z wieloma miejscami, gdzie czarterują łódki, ponieważ dzięki temu będziesz mieć szansę na rozpoczęcie swojej podróży w jak najlepszej cenie!

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Grecji
4.3/5 - 1106 opinie
Maciej
Wrzesień 2018
Bardzo miła obsługa w biurze. Odbieraliśmy jacht od sympatycznego właściciela. Wystarczająco wyposażony.
Dariusz
Wrzesień 2018
Firma czarterowa na miejscu spisuje się idealnie. Gorzej w kontakcie mailowym :), ale to ponoć ogólna przypadłość ludzi w tym regionie. Bavaria po odnowieniu, naprawdę w dobrym stanie. Silnik Volvo bardzo cichy lub przedział silnika jest tak dobrze wyciszony. Łódka wyposażona we wszystko co niezbędne. Do drobnych napraw wystarczyła dostępna skrzynka narzędziowa. Jedyny mankament to zapach diesla po zatankowaniu do pełna i przechyle na żaglach. Tankować ewidentnie trzeba ją jak najpóźniej przed oddaniem, by nie spotkać się z tym problemem.
Marek
Wrzesień 2018
Łódka Oceanis 473 nie nowa, ale posiadała wszystko co powinna i to sprawne. Łódka bardzo dzielna, nawet przy silnym wietrze i dość dużej fali nie sprawiała problemów z prowadzeniem. Przekazanie łódki dość ekspresowe ale ze wspólnym sprawdzeniem istotnych rzeczy i omówieniem gdzie co jest schowane. Odbiór łódki również bezproblemowy ze sprawdzeniem istotnych rzeczy jak kil, dno, silnik, żagle. Zdarzyła się awaria windy kotwicy i właściciel łódki zorganizował serwis następnego dnia. Skorzystaliśmy z zaprowiantowania łódki przez czarter, wszystkie produkty w dobrych cenach i na czas. Ogólne wrażenie bardzo dobre.
Agnieszka
Wrzesień 2018
Grecja jest bajeczna i chyba nie wymaga pochwał. Firma czarterowa znakomita i bardzo przyjacielska. Dawno nie miałam do czynienia z tak sympatycznymi ludźmi, a trzeba pamiętać że Grecy są bardzo mili. Łódź i obsługa bez zastrzeżeń, ba szybką obsługa. 10 rano a jacht gotowy do opuszczenia portu.
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Grecji

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.