Rejs w Grecji

Twój Rejs w Grecji

Grecja jest położona w samym sercu południowych Bałkanów – z zachodniej strony jest otoczona Morzem Jońskim, natomiast ze wschodniej Morzem Egejskim. Państwo to słynie z bogatego i zróżnicowanego dziedzictwa, jak również z zapierającej dech w piersiach naturalnej scenerii. Będziesz oczarowany turkusową wodą i pięknymi plażami. Nie można także zapomnieć o historycznych miejscach, które wywołają niemały podziw! Jest to idealne miejsce na czarter jachtu i rozkoszowanie się wakacjami skąpanymi w słońcu! Nie zapomnij zapoznać się z wieloma miejscami, gdzie czarterują łódki, ponieważ dzięki temu będziesz mieć szansę na rozpoczęcie swojej podróży w jak najlepszej cenie!

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Grecji
4.3/5 - 871 opinie
Bogusław
Maj 2018
po małych problemach techniczny, które zostały szybko usunięte na starcie, jacht w b dobrej kondycji.
Marek
Kwiecień 2018
Popłyniemy ponownie!
Marcin
Kwiecień 2018
kolejny raz dobry wybór jachtu Dzieki Addmowi , dobry kontakt szybka obsługa i zaangażowanie Jestem bardzo zadowolony za rok tez skorzystam .
Wojciech
Kwiecień 2018
Świetny aramator, bardzo dobry kontak, zostało naprawione wszystko to o co prosiliśmy. Armator dodatkowo polecił nam kilka miejscówek które okazały się genialne. Jacht jest bardzo dobrze utrzymany technicznie, nie było z nim żadnych problemów, żagle nowe z 2016 roku. Wnętrze "hotelowe" już trochę posiadające znaki czasu, ale ogólnie schludne i dobrze utrzymane. Polecam aramatora i agenta Adama który załatwił nam tą rezerwację. Wojtek
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Grecji

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.