Rejs na Morzu Śródziemnym

Rejsy na Morzu Śródziemnym

Morze Śródziemne rozciąga się przez trzy kontenenty i jest otwarte na Ocean Atlantycki. Kolebka kultury antycznej, Morze Śródziemne jest teraz jednym z najbardziej popularnych destynacji żeglarskich. Riwiera Francuska, Sardynia, Kreta, Malta, Chorwacja są wśród najbardziej pożądanych destynacji Morza Śródziemnego.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs

Nasze rejsy all inclusive z profesjonalną załogą

Rejs guletem na SardyniiRejs guletem na Sardynii
Start: Cannigione (Włochy)
Pełne wyżywienie
 
OdZapytaj o cenęza osobę
Rejs kulinarny Chorwacja od kuchniRejs kulinarny Chorwacja od kuchni
8 dni, 7 nocy
Start: Trogir (Chorwacja)
 
Od970 €za osobę
Sekrety Chorwacji z pokładu katamaranuSekrety Chorwacji z pokładu katamaranu
8 dni, 7 nocy
Start: Trogir (Chorwacja)
 
Od970 €za osobę
Hiszpania | MajorkaHiszpania | Majorka
8 dni, & nocy
Start: Palma (Hiszpania)
Pełne wyżywienie
Od1 245 €za osobę
-10%7-dniowy rejs katamaranem Lagoon 450 po Grecji7-dniowy rejs katamaranem Lagoon 450 po Grecji
8 dni, 7 nocy
Start: Marina Alimos Kalamaki (Grecja)
 
Od1 418 €za osobę
Rejs guletem po Wyspach LiparyjskichRejs guletem po Wyspach Liparyjskich
8 dni, 7 nocy
Start: Lipari (Włochy)
 
Od11 500 € 
Rejs guletem w CzarnogórzeRejs guletem w Czarnogórze
8 dni, 7 nocy
Start: Tivat (Montenegro)
 
Od1 000 €za osobę
Oni już pływali na Morzu Śródziemnym
4.3/5 - 8424 opinie
Wiktor Marek
Wrzesień 2020
Bardzo wysoko oceniamy jacht, kapitana oraz destynację. Super obsługa w marinie - bardzo pomocni w rozwiązywaniu problemów, pomoc w zorganizowaniu transferu na lotnisko.
Grzegorz
Wrzesień 2020
Łódka pomimo kilku niedoskonałości dobrze się spisała. NIedoskonałości polegały na: 1. Niesprawna jedna z trzech toalet 2. NIedostatecznie działająca pompa zęzowa 3. NIesprawny jeden palnik kuchenki gazowej. Poza tym łódką pływało się bardzo dobrze. Pod koniec rejsu złapało nas obrzeże cyklonu, który przechodził nad Kefalonią. Po kilku godzinnej obronie jachtu wszystko skończyło się pozytywnie i jacht bez żadnych uszkodzeń wrócił do mariny macierzystej.
Tadeusz
Wrzesień 2020
Mieliśmy bardzo sympatyczną i pracowitą hostessę oraz miłego skippera. Jacht w dobrym stanie technicznym w pełni spełniał nasze oczekiwania ( Lagoon 52 )
Grzegorz
Wrzesień 2020
Wynająłem dwa jachty z firmy MGYACHTS. Dwie Bavarie 50CR Jedna była przynależna bezpośrednio do MGYACHTS, druga była łodzią podnajętą przez MGYACHTS. Łódka z MGYACHTS, miała drobny defekt pompy zęzowej ale na tyle nie duży, że nie przeszkadzał on w rejsie. Zbyt wolne odprowadzania wody doprowadziło do zamoczenia rzeczy w jednej kajucie. Nie sprawna była, również na tej łodzi, jedna toaleta. Nie był to problem, ponieważ dwie pozostałe działały prawidłowo. Druga łódka, ta od zewnętrznego właściciela, była w stanie idealnym. Pomimo wieku 2008 na łódce funkcjonowało wszystko prawidłowo. Kontakt zarówno z MGYACHTS jak i właścicielem podnajętej łódki był doskonały. Przeżyliśmy cyklon będąc w Nydri i łódki wyszły z tego bez szwanku, pomimo, że na jedną z łodzi (tą od armatora zewnętrznego) oparła się podczas cyklonu sąsiednia łódka. Stały kontakt telefoniczny i miła obsługa przy odbieraniu jachtów i oddawaniu, sprawiła, że nasz rejs był przyjemny i bezpieczny.
Zobacz więcej na Morzu Śródziemnym
Chorwacja / Grecja / Włochy / Południe Francji / Turcja / Hiszpania / Korsyka / Czarnogóra / Malta / Słowenia / Monako / Maroko / Albania
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs na Morzu Śródziemnym

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.