Rejs we Włoszech

Twój Rejs we Włoszech

Włochy są świetnym celem podróży nad Morzem Śródziemnym – ze wschodniej strony graniczą z Morzem Adriatyckim, z południowej z Morzem Jońskim, a z zachodniej z Morzem Tyrreńskim. Zróżnicowana linia brzegowa, unikalne miejsca, historia oraz kuchnia, sprawiają, że Włochy wygrywają główną nagrodę jeśli chodzi o cel wakacyjnych podróży. Nie zapomnij zatrzymać się na jednej z wielu, mniej lub bardziej, oblężonych przez turystów wyspach. Przystanie są zawsze bardzo dobrze wyposażone, aby przywitać gości.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali we Włoszech
4.3/5 - 1059 opinie
Marek
Kwiecień 2018
Jacht w dobrym stanie, wiele ciekawych rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dobry serwis oferujący gratis transfer do marketu po zakupy spożywcze na rejs. Start w "marinie" Castellmare di Stabia - brak normalnego węzła sanitarnego, sąsiedztwo nieciekawe. Na przełomie kwietnia i maja dużo miejsca w marinach, ceny też bardziej przystępne. Rejs: Procida, Ischia, Amalfi, krótki postój na bojce w Positano, Capri, Neapol..
Maciej
Wrzesień 2017
Miła obsługa, załatwili dodatkowo transfer z lotniska. Łódź dobrze wyposażona w bardzo dobrym stanie. Lokalizacja ładna w przestronnej marinie. Przyjemne miasteczko, zwłaszcza po drugie stronie wzgórza.
Marek
Wrzesień 2017
Rejs przygotowany i zapięty na ostatni guzik. Przygotowanie ze strony Armatora wspaniałe, obsługa w bazie bez zastrzeżeń i bardzo miła. Łódź nowa bez żadnych braków w idealnym stanie zakotwiczona w porcie Alghero z bardzo dobrym transferem z lotniska. Na miejscu bardzo dużo udogodnień, a usytuowanie mariny przy starym mieście jest bajeczne. Nasz rejs był bardzo ambitny i nie został w pełni zrealizowany z uwagi na doś mocny Mistral. Odwiedziliśmy porty Castelsardo, Santa Teresa Galura, Stintino i oczywiście port wyjścia i wejścia Alghero. Podczas postoju w Stintino nie omieszkaliśmy odwiedzić wspaniałą plażę LaPelosą , po prostu raj na ziemi. Rejs nie został zrealizowany w całości tak więc jest okazja do powrotu.
Maciej
Lipiec 2017
Baza mała, ale bardzo sympatyczna. Region bardzo ciekawy na krótkie jednodniowe przebiegi. Natomiast często jest silny wiatr w rejonie Cieśniny Bonifacio i wysp Magdaleny.
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu we Włoszech

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.