Rejs we Włoszech

Rejsy we Włoszech

Wybierz rejs we Włoszech i ciesz się wspaniałymi widokami, nie martwiąc się już o żeglugę. Włochy są świetnym celem podróży nad Morzem Śródziemnym – ze wschodniej strony graniczą z Morzem Adriatyckim, z południowej z Morzem Jońskim, a z zachodniej z Morzem Tyrreńskim. Zróżnicowana linia brzegowa, unikalne miejsca, historia oraz kuchnia, sprawiają, że Włochy wygrywają główną nagrodę, jeśli chodzi o cel wakacyjnych podróży. Nie zapomnij zatrzymać się na jednej z wielu, mniej lub bardziej, oblężonych przez turystów wyspach. Przystanie są zawsze bardzo dobrze wyposażone, aby przywitać gości. Możliwe są różne trasy rejsów w zależności od tego, co chcesz zobaczyć oraz od wybranej mariny, z której wypłyniesz. Możesz wybrać się. Rejs jachtem to wspaniała okazja do tego, aby odkryć kierunek podróży z całkiem innej perspektywy.

Rodzinny rejs to doskonała okazja, aby członkowie rodziny razem wypoczęli. Włochy mają, poza tym jedną z najbardziej docenianych kuchni na świecie, rejs we Włoszech będzie, więc okazją do tego, by rozkoszować się w pysznej śródziemnomorskiej kuchni! Kiedy najlepiej wybrać rejs we Włoszech? Najlepsze warunki, aby wybrać się w rejs po Włoszech to między kwietniem a końcem listopada. Rejs we Włoszech to także wspaniały pomysł na spędzenie majówki gdyż temperatury w tym regionie już są wyższe niż w Polsce.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali we Włoszech
4.3/5 - 2050 opinie
Jan
Października 2022
Wszystko się zgadza. Dobra firma czarterowa, dbają o klienta.
Krzysztof
Września 2022
Rezerwacja, a właściwie wynajęta łódź ⛵ oraz obsługa armatora spełniły wszystkie moje oczekiwania.
Marcin Trzeciak
Września 2022
Wszystko doskonale, choć jacht miał kilka drobnych mankamentów, nie wpływających na bezpieczeństwo (n.p. wypadająca klamka od kingstona). Skipper bardzo profesjonalny, obsługa na miejscu z Eolian Sailings też na najwyższym poziomie, więc ocena całości 5/5
Mariusz
Lipca 2022
Dobry i szybki kontakt z armatorem. Próbowano co prawda wcisnąć nie zamówione opcje, ale wycofali się bez szemrania Stan techniczny jachtu adekwatny do rocznika. Drobne usterki przeoczone przy odbiorze usunięte sprawnie i szybko w porozumieniu z armatorem. Marina nie porywa, Parking, sklepy i restauracje blisko. Toalety raczej słabo. Otwarte tylko w określonych godzinach wieczornych i porannych. Dwa oczka i jeden prysznic to stanowczo za mało. Archipelag La Maddalena super atrakcyjny.
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs we Włoszech

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.