Rejs we Włoszech

 

Rejsy we Włoszech

Wybierz rejs we Włoszech i ciesz się wspaniałymi widokami, nie martwiąc się już o żeglugę. Włochy są świetnym celem podróży nad Morzem Śródziemnym – ze wschodniej strony graniczą z Morzem Adriatyckim, z południowej z Morzem Jońskim, a z zachodniej z Morzem Tyrreńskim. Zróżnicowana linia brzegowa, unikalne miejsca, historia oraz kuchnia, sprawiają, że Włochy wygrywają główną nagrodę, jeśli chodzi o cel wakacyjnych podróży. Nie zapomnij zatrzymać się na jednej z wielu, mniej lub bardziej, oblężonych przez turystów wyspach. Przystanie są zawsze bardzo dobrze wyposażone, aby przywitać gości. Możliwe są różne trasy rejsów w zależności od tego, co chcesz zobaczyć oraz od wybranej mariny, z której wypłyniesz. Możesz wybrać się. Rejs jachtem to wspaniała okazja do tego, aby odkryć kierunek podróży z całkiem innej perspektywy.

Rodzinny rejs to doskonała okazja, aby członkowie rodziny razem wypoczęli. Włochy mają, poza tym jedną z najbardziej docenianych kuchni na świecie, rejs we Włoszech będzie, więc okazją do tego, by rozkoszować się w pysznej śródziemnomorskiej kuchni! Kiedy najlepiej wybrać rejs we Włoszech? Najlepsze warunki, aby wybrać się w rejs po Włoszech to między kwietniem a końcem listopada. Rejs we Włoszech to także wspaniały pomysł na spędzenie majówki gdyż temperatury w tym regionie już są wyższe niż w Polsce.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali we Włoszech
4.3/5 - 2275 opinie
Marcin
Września 2023
Super miejsce. Mała dostępność obcych portów. Silne wiatry i fale. Jacht trochę sfatygowany ale daje radę.
Piotr
Września 2023
Szybko profesjonalnie bez kłopotów
Malgorzata
Sierpnia 2023
świetna komunikacja zarówno z agencją jaki i z firmą Charterowa. Katamaran niestety dosyć zużyty (ale z racji daty produkcji liczyliśmy się z tym). Nie mniej wszystko było sprawne i niczego nam nie brakowało. Skipper bardzo profesjonalny i sympatyczny. Pomimo nieprzewidzianych wydarzeń zawsze czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani! Prawdziwa klasa!
Leszek
Sierpnia 2023
Sprawny checkin oraz checkout. Łodka w dobrej kondycji. Evaristo bardzo pomocny.
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs we Włoszech

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.