Rejs we Włoszech

Rejsy we Włoszech

Wybierz rejs we Włoszech i ciesz się wspaniałymi widokami, nie martwiąc się już o żeglugę. Włochy są świetnym celem podróży nad Morzem Śródziemnym – ze wschodniej strony graniczą z Morzem Adriatyckim, z południowej z Morzem Jońskim, a z zachodniej z Morzem Tyrreńskim. Zróżnicowana linia brzegowa, unikalne miejsca, historia oraz kuchnia, sprawiają, że Włochy wygrywają główną nagrodę, jeśli chodzi o cel wakacyjnych podróży. Nie zapomnij zatrzymać się na jednej z wielu, mniej lub bardziej, oblężonych przez turystów wyspach. Przystanie są zawsze bardzo dobrze wyposażone, aby przywitać gości. Możliwe są różne trasy rejsów w zależności od tego, co chcesz zobaczyć oraz od wybranej mariny, z której wypłyniesz. Możesz wybrać się. Rejs jachtem to wspaniała okazja do tego, aby odkryć kierunek podróży z całkiem innej perspektywy.

Rodzinny rejs to doskonała okazja, aby członkowie rodziny razem wypoczęli. Włochy mają, poza tym jedną z najbardziej docenianych kuchni na świecie, rejs we Włoszech będzie, więc okazją do tego, by rozkoszować się w pysznej śródziemnomorskiej kuchni! Kiedy najlepiej wybrać rejs we Włoszech? Najlepsze warunki, aby wybrać się w rejs po Włoszech to między kwietniem a końcem listopada. Rejs we Włoszech to także wspaniały pomysł na spędzenie majówki gdyż temperatury w tym regionie już są wyższe niż w Polsce.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali we Włoszech
4.3/5 - 2007 opinie
Mariusz
Lipiec 2022
Dobry i szybki kontakt z armatorem. Próbowano co prawda wcisnąć nie zamówione opcje, ale wycofali się bez szemrania Stan techniczny jachtu adekwatny do rocznika. Drobne usterki przeoczone przy odbiorze usunięte sprawnie i szybko w porozumieniu z armatorem. Marina nie porywa, Parking, sklepy i restauracje blisko. Toalety raczej słabo. Otwarte tylko w określonych godzinach wieczornych i porannych. Dwa oczka i jeden prysznic to stanowczo za mało. Archipelag La Maddalena super atrakcyjny.
Dariusz
Maj 2022
Profesjonalna obsługa czarteru. Bardzo mili pracownicy. Katamaran bardzo profesjonalnie przygotowany do czarteru.
Mrowiec
Maj 2022
Czarter z armatorem jednostki był bezproblemowy, bardzo dobra komunikacja z firmą, bardzo dobra organizacja, pomoc w każdym aspekcie naszego wyjazdu. Łódka Sun Odyssey 490, piękna łódź, rok produkcji 2021, prawię nowa, wszystko na łodzi działało, wszystko było dobrze na niej zorganizowane. Łódka niezwykle szybka i zbalansowana. Zdecydowanie polecam, mam nadzieję że do nich jeszcze wrócimy.
Michał
Październik 2021
Armator perfekcyjnie nas obsłużył: transport z i do lotniska, check-in i check-out. Ale też kontakt w trakcie rejsu i ostrzeżenia sztormowe. Pierwszy raz otrzymałem filmiki instruktażowe gdzie co jest na jachcie i jak się odpala. Nawet filmik o zabawnym sposobie otwierania furtki na keję armatora.
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs we Włoszech

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.