Wszystko, jak obiecano.
Przetłumaczone automatycznie.
Spotkanie w marinie, odbiór łodzi przebiegły szybko i łatwo. Otrzymano szczegółowe instrukcje, więc nie pojawiły się żadne pytania dotyczące procesu zakwaterowania na łodzi. Świetnie! Katamaran w dobrym stanie. Wszystkie urządzenia działały stabilnie. Klimatyzacja doskonale spełniała swoje obowiązki. Dobry "tuzik". Z minusów - przestarzałe manualne toalety, ale działające stabilnie :) I nie ma telewizora, jeśli to dla kogoś ważne. Wszystko przebiegło świetnie, cała ekipa była bardzo zadowolona. Dziękuję Marii za pomoc w rezerwacji ;)