Rejs w Toskanii

Twój Rejs w Toskanii

Toskania to region położony w zachodnio centralnych Włochach i który wyróżnia się swoją bogatą kulturą. Rejs po Toskanii pozwoli Ci na odkrycie historii oraz kulturowej spuścizny, jak również będziesz mógł się rozkoszować przyjemnym klimatem i pięknym krajobrazem. Oczaruje Cię także różnorodność tego regionu – skarby etruskie, starożytne miasteczka, sztuka renesansu i winnice… Ten rejs zapadnie Ci w pamięć na długo, a wspomnienia będą Ci umilały czas w trudnych chwilach. Zatrzymaj się w najbardziej popularnym porcie Castiglioncello, który oferuje sporty wodne oraz restauracje ze świetnymi owocami morza. Później kontynuuj swój rejs aż do Elby lub do starożytnego miasta Campiglia Marittima.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Toskanii
4.2/5 - 210 opinie
Hadrian
Lipiec 2018
Ernestas
Wrzesień 2017
Sergey
Sierpień 2017
Gia
Lipiec 2015
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Toskanii

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.