Rejs na Sycylii

Twój Rejs na Sycylii

Żaden miłośnik podróży nie może ominąć Sycylii, leżącej w okolicach Morza Śródziemnego, oddalonej jedynie 2 mile od wybrzeża Włoch. Małe archipelagi, takie jak wyspy Eoliczne, Pelagiczne, Lipari, Ustica, Egadi i Pantelleria, są rozproszone wzdłuż wulkanicznej linii brzegowej. Jest tam wiele miejsc do zwiedzania i podziwiania zapierającego dech w piersiach krajobrazu. Nie zastanawiaj się dłużej, wynajmij jacht i rozkoszuj się wspaniałymi wakacjami na Sycylii.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali na Sycylii
4.3/5 - 341 opinie
Pawel
Wrzesień 2019
Ogromna marina z wieloma armatorami, warto wczesniej potwierdzić siedzibę oraz wskazówki dotarcia
Agnieszka
Wrzesień 2019
Łódź Morgana. Myślę że wypuszczono nas z niesprawnymi bateriami. W niedzielę przy próbie staniecie na kotwicy zaczęła zwariować całą nawigacja i elektryka. Kotwicą nie drgnęło brak ładowania. Zostaliśmy zmuszeni zawitać do mariny. Wykonałem mnóstwo tel i wysłałam smsa. Cisza. Podejście armatora karygodne. Dopiero wieczorem odezwał się Pan informując że właśnie wsiada do samolotu i co on może. Mieliśmy na pokładzie Wloszke. Jej temperament uratował nasz rejs. Więcej o nie udanym rejsie nie będę pisać. Przykre jest to że po powrocie wszyscy chcieli mi wmówić że nic się nie stało. Tak stało się bo mieliśmy inne plany A byliśmy zmuszeni zawijać na noc do mariny. Polecam Grecję
Marek
Wrzesień 2019
Jacht został zarejestrowany w marcu 2019 r, czyli nówka. Nautycznie świetny. Lekki w prowadzeniu i ostro chodzący na wiatr. Nowe żagle wychwytywały najdrobniejszy powiew wiatru. Każdemu życzyłbym takiej obsługi klienta jaką zapewnili nam Antonia i Giovanni z Sunsicily. Żadne z naszych pytań i próśb nie pozostało bez odpowiedzi. Dzięki bieżącej korespondencji e-mail mieliśmy wszystko "dogadane" już przed wylotem z kraju. Jeden z naszych uczestników rejsu musiał wylecieć wcześniej i nie mógł skorzystać z transferu naszej załogi na lotnisko. Z tym problemem też sobie szybko poradzili. Gorąco polecam. JSM Marek Uliński Starachowice Poland
Kaja
Październik 2018
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu na Sycylii

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.