Rejs na Sycylii

Rejsy na Sycylii

Żaden miłośnik podróży nie może ominąć Sycylii, leżącej w okolicach Morza Śródziemnego, oddalonej jedynie 2 mile od wybrzeża Włoch. Małe archipelagi, takie jak wyspy Eoliczne, Pelagiczne, Lipari, Ustica, Egadi i Pantelleria, są rozproszone wzdłuż wulkanicznej linii brzegowej. Jest tam wiele miejsc do zwiedzania i podziwiania zapierającego dech w piersiach krajobrazu. Nie zastanawiaj się dłużej, wynajmij jacht i rozkoszuj się wspaniałymi wakacjami na Sycylii.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali na Sycylii
4.4/5 - 502 opinie
Jan
Października 2022
Wszystko się zgadza. Dobra firma czarterowa, dbają o klienta.
Marcin Trzeciak
Września 2022
Wszystko doskonale, choć jacht miał kilka drobnych mankamentów, nie wpływających na bezpieczeństwo (n.p. wypadająca klamka od kingstona). Skipper bardzo profesjonalny, obsługa na miejscu z Eolian Sailings też na najwyższym poziomie, więc ocena całości 5/5
Paweł
Lipca 2021
Bardzo dobrze przygotowany jacht, zgodny z podpisaną umową, Pomocna i życzliwa obsługa. Podczs check-in i check-out sprawdzenie naprawdę tylko najważniejszych w żegludze spraw.
Wiktor
Września 2020
Piekna marina i wyspy Eolskie. Katamaran byl niemal nowy. Jedynym mankamentem jachtu byla niesprawna odsalarka, z ktorą firma charterujaca niewiele robiła mimo zgloszen moich i poprzednikow (wiem bo spotkalismy jedego z nich, ktory potwierdzil niesprawnosc juz pół roku wczesniej).
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs na Sycylii

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.