Rejs w Sardynia

Twój Rejs w Sardynia

Jeśli męczą Cię tłumy, zamiast Korsyki czy Sycylii, koniecznie wybierz piękną wyspę Sardynię, która posiada wspaniały naturalny krajobraz, góry, zatoki i turkusową wodę. Fani nurkowania będą zachwyceni, ponieważ woda jest pełna delfinów, fok i innych rzadko spotykanych ryb. Sardynia to istny raj i idealne miejsce, aby rozkoszować się spokojną żeglugą.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Sardynia
4.3/5 - 347 opinie
Jacek
Wrzesień 2018
jacht, mimo lat w dobrym stanie, po oględzinach stwierdziłem przetarcie talii grota i została od razu wymieniona na nową; silnik i śruba - rewelacja (na 1500 obrotów 7 knotów) zdanie jachtu bezproblemowe i obsługa North Sardinia Sail świetna. gwarancja wróciła po 2 dniach
Jacek
Wrzesień 2018
Marina di Olbia - super skomunikowana, blisko lotnisko i terminal promowy oraz Auchan, bezpłatny i bezpieczny parking, znacznie liźniej niż w pobiskim Portisco. DYC szybki i bezproblemowy check in oraz check out, przydatne spotkanie po odebraniu jachtu nt. miejsc wartych odwiedzenia, trochę przepisów i zwyczajów, itp
Bolesław
Sierpień 2018
Czarter bez problemów, dodatkowe info od pracowników czarterującego o regatach rolex. Polecam. Ponadto info o autobusie lokalnym z Olbi do Portisco koszt 2,8 euro od osoby. taksówka 70 euro 6 osób.
Marek
Wrzesień 2017
Rejs przygotowany i zapięty na ostatni guzik. Przygotowanie ze strony Armatora wspaniałe, obsługa w bazie bez zastrzeżeń i bardzo miła. Łódź nowa bez żadnych braków w idealnym stanie zakotwiczona w porcie Alghero z bardzo dobrym transferem z lotniska. Na miejscu bardzo dużo udogodnień, a usytuowanie mariny przy starym mieście jest bajeczne. Nasz rejs był bardzo ambitny i nie został w pełni zrealizowany z uwagi na doś mocny Mistral. Odwiedziliśmy porty Castelsardo, Santa Teresa Galura, Stintino i oczywiście port wyjścia i wejścia Alghero. Podczas postoju w Stintino nie omieszkaliśmy odwiedzić wspaniałą plażę LaPelosą , po prostu raj na ziemi. Rejs nie został zrealizowany w całości tak więc jest okazja do powrotu.
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Sardynia

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.