Rejs w Sardynia

Rejsy w Sardynia

Jeśli męczą Cię tłumy, zamiast Korsyki czy Sycylii, koniecznie wybierz piękną wyspę Sardynię, która posiada wspaniały naturalny krajobraz, góry, zatoki i turkusową wodę. Fani nurkowania będą zachwyceni, ponieważ woda jest pełna delfinów, fok i innych rzadko spotykanych ryb. Sardynia to istny raj i idealne miejsce, aby rozkoszować się spokojną żeglugą.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Sardynia
4.3/5 - 699 opinie
Mariusz
Lipca 2022
Dobry i szybki kontakt z armatorem. Próbowano co prawda wcisnąć nie zamówione opcje, ale wycofali się bez szemrania Stan techniczny jachtu adekwatny do rocznika. Drobne usterki przeoczone przy odbiorze usunięte sprawnie i szybko w porozumieniu z armatorem. Marina nie porywa, Parking, sklepy i restauracje blisko. Toalety raczej słabo. Otwarte tylko w określonych godzinach wieczornych i porannych. Dwa oczka i jeden prysznic to stanowczo za mało. Archipelag La Maddalena super atrakcyjny.
Dariusz
Maja 2022
Profesjonalna obsługa czarteru. Bardzo mili pracownicy. Katamaran bardzo profesjonalnie przygotowany do czarteru.
Michał
Października 2021
Armator perfekcyjnie nas obsłużył: transport z i do lotniska, check-in i check-out. Ale też kontakt w trakcie rejsu i ostrzeżenia sztormowe. Pierwszy raz otrzymałem filmiki instruktażowe gdzie co jest na jachcie i jak się odpala. Nawet filmik o zabawnym sposobie otwierania furtki na keję armatora.
Tomasz
Sierpnia 2021
Rodzina na małym jachcie pływającym po Sardynii i Korsyce Madryt jest dobry dla 4 osób, 6 byłoby tłumem. Mamy zepsutą lodówkę i przednie łóżko, ale zostało naprawione dzień po żądaniu. Minusy: ściskanie mechanicznego autopilota (naprawdę głośno) i brak paneli słonecznych. Przy stosunkowo małych akumulatorach i alternatorze 40A będziesz zmuszony często i długo uruchamiać silnik. Piloci wodni na jachcie byli raczej starzy i przestarzali! Byłem zły, że zapomniałem wziąć swój! Plusy: biega na sucho i odważnie (testowane do 8 B i fale 4m), żagle nowe. Silnik pracuje bez zarzutu, ale trochę za mały do ​​szturmu (21KM). Biuro żagli europejskich było trochę oderwane: byliśmy zmuszeni ich znaleźć, nikt nas nie spotkał na molo, ciężko było uzyskać jakiekolwiek przydatne informacje. Z drugiej strony personel techniczny był niezwykle pomocny i pouczający. Jest to nadal jedna z firm, w których wymeldowanie będzie znacznie dłuższe i bardziej szczegółowe niż zameldowanie, więc uważaj i bądź ostrożny. Nieważne rzeczy na początku można "znaleźć" na końcu. A „cennik” nie jest komercyjny ;) Uniknęliśmy żadnych dodatkowych opłat. Jeśli popłyniecie w sierpniu na Sardynię i Korsykę to znajdziecie tam ogromny tłum, „ciche” kotwicowisko to około 20 jachtów. W „raju” północnej grupy La Maddalena spotkaliśmy około 100 jachtów. Popłyniesz między najbogatszymi świata. A ceny są stosunkowo wysokie. Przygotuj się na 100 EUR za pobyt w porcie. I pamiętaj o pomocy w Bonifacio, ci młodzi chłopcy w marinie potrafią robić naprawdę niebezpieczne sytuacje. Kotwice oferują wiele dobrych miejsc do trzymania, co jest miłe w takim tłumie. Wiatry potrafią być zaskakująco silne.
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Sardynia

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.