Rejs w Portisco

Oni już pływali w Portisco
4.2/5 - 212 opinie
Tomasz
Sierpień 2021
Rodzina na małym jachcie pływającym po Sardynii i Korsyce Madryt jest dobry dla 4 osób, 6 byłoby tłumem. Mamy zepsutą lodówkę i przednie łóżko, ale zostało naprawione dzień po żądaniu. Minusy: ściskanie mechanicznego autopilota (naprawdę głośno) i brak paneli słonecznych. Przy stosunkowo małych akumulatorach i alternatorze 40A będziesz zmuszony często i długo uruchamiać silnik. Piloci wodni na jachcie byli raczej starzy i przestarzali! Byłem zły, że zapomniałem wziąć swój! Plusy: biega na sucho i odważnie (testowane do 8 B i fale 4m), żagle nowe. Silnik pracuje bez zarzutu, ale trochę za mały do ​​szturmu (21KM). Biuro żagli europejskich było trochę oderwane: byliśmy zmuszeni ich znaleźć, nikt nas nie spotkał na molo, ciężko było uzyskać jakiekolwiek przydatne informacje. Z drugiej strony personel techniczny był niezwykle pomocny i pouczający. Jest to nadal jedna z firm, w których wymeldowanie będzie znacznie dłuższe i bardziej szczegółowe niż zameldowanie, więc uważaj i bądź ostrożny. Nieważne rzeczy na początku można "znaleźć" na końcu. A „cennik” nie jest komercyjny ;) Uniknęliśmy żadnych dodatkowych opłat. Jeśli popłyniecie w sierpniu na Sardynię i Korsykę to znajdziecie tam ogromny tłum, „ciche” kotwicowisko to około 20 jachtów. W „raju” północnej grupy La Maddalena spotkaliśmy około 100 jachtów. Popłyniesz między najbogatszymi świata. A ceny są stosunkowo wysokie. Przygotuj się na 100 EUR za pobyt w porcie. I pamiętaj o pomocy w Bonifacio, ci młodzi chłopcy w marinie potrafią robić naprawdę niebezpieczne sytuacje. Kotwice oferują wiele dobrych miejsc do trzymania, co jest miłe w takim tłumie. Wiatry potrafią być zaskakująco silne.
Sławomir
Wrzesień 2020
Excellent charter company. Staff very nice and competent. Extremely helpful. The yacht was perfectly prepared and checked by the staff. Fast and good embarkation and return of the yacht. I recommend the Boomerang charter company.
Bolesław
Sierpień 2018
Czarter bez problemów, dodatkowe info od pracowników czarterującego o regatach rolex. Polecam. Ponadto info o autobusie lokalnym z Olbi do Portisco koszt 2,8 euro od osoby. taksówka 70 euro 6 osób.
Nicolas
Lipiec 2020
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.