Rejs w Olbia

 

Rejsy w Olbia

Olbia, położona w północnej części Sardynii, jest najbardziej pożądanym celem rejsu w całym tym regionie. Nazwa „Olbia” oznacza „szczęśliwy” i jeśli chodzi o żeglarskie wakacje to jest to idealne miejsce dla pasjonatów. Najpierw była wioską rybacką, ale rozwinęła się w ogromny konglomerat turystyczny w Sardynii z naprawdę wspaniałymi połączeniami transportowymi. Olbia oferuje najlepsze połączenia pomiędzy Sardynią a półwyspem włoskim, dzięki popularnemu portowi Olbia-Isola Bianca i bliskością lotniska Olbia-Costa Smeralda. Znajdziesz również świetne połączenia pociągowe do Porto Torres, Aranci i Kaligari. Gdziekolwiek chcesz się udać, Olbia jest idealnym punktem startowym na żeglugę, ponieważ jest tak blisko różnych ciekawych miejsc, takich jak Korsyka, wyspa Molara, jak również Włoch.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Olbia
4.3/5 - 104 opinie
Malgorzata
Sierpnia 2023
świetna komunikacja zarówno z agencją jaki i z firmą Charterowa. Katamaran niestety dosyć zużyty (ale z racji daty produkcji liczyliśmy się z tym). Nie mniej wszystko było sprawne i niczego nam nie brakowało. Skipper bardzo profesjonalny i sympatyczny. Pomimo nieprzewidzianych wydarzeń zawsze czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani! Prawdziwa klasa!
Jacek
Września 2018
Marina di Olbia - super skomunikowana, blisko lotnisko i terminal promowy oraz Auchan, bezpłatny i bezpieczny parking, znacznie liźniej niż w pobiskim Portisco. DYC szybki i bezproblemowy check in oraz check out, przydatne spotkanie po odebraniu jachtu nt. miejsc wartych odwiedzenia, trochę przepisów i zwyczajów, itp
Zbigniew
Czerwca 2021
Good selection of boats from Globesailor. Fast respond to questions. Very good client service by the renter in Olbia. Fast reaction for technical issue during first day of sailing. Good location of marina, close to center, but no nearby place to do shopping. Great location for family sailing with plenty beautiful bays in close reach.
Tomasz
Października 2019
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.