Rejs na Południu Francji

 

Rejsy na Południu Francji

Lazurowe wybrzeże, położone nad Morzem Śródziemnym, rozciągające się od Cassis po Menton oferuje wspaniałe przerwy w żegludze dla umilenia podróży. Nieważne, czy pociąga Cię spokój i relaks Portu Pin Rolland, uroczysta atmosfera Juan-les-Pins czy blichtr Cannes i St. Tropez, rejs po lazurowym wybrzeżu bez wątpienia Cię oczaruje. Cote d'Azur ma w swojej ofercie ogromny wybór rejsów i miejsc do zakotwiczenia. Jeśli chcesz doświadczyć najbardziej luksusowych kurortów w Europie, musisz koniecznie zacumować w jednym z tych portów: Cannes, Antibes czy Saint Tropez. Ewentualnie możesz również zatrzymać się na wyspie Hyeres i zobaczyć jej florę i faunę. Jeśli lubisz wysokości, to Calanques Cassis zapewni Ci niezapomniane wspomnienia i widoki. Żegluga po Lazurowym Wybrzeżu to doświadczenie, które zapamiętasz do końca życia.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali na Południu Francji
4.3/5 - 1425 opinie
Wieslaw
Września 2021
Wysmienice, wszystko zgodne z opisem. Jedyna rzecz, napisano ponton wliczony w cenie, wiec wziolem do niego silnik a silnik byl na miejscu rowniez wliczony w cenie, wiec wiozlem go niepotrzebnie.
Wieslaw
Czerwca 2023
Karolina
Lutego 2023
Chris
Września 2023
Sugestie trasy na Południu Francji
Zobacz więcej na Południu Francji
Var / Alpy Nadmorskie / Herault / Delta Rodanu / Pireneje Wschodnie / Aude / Gard
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs na Południu Francji

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.