Rejs na Południu Francji

Twój Rejs na Południu Francji

Lazurowe wybrzeże, położone nad Morzem Śródziemnym, rozciągające się od Cassis po Menton oferuje wspaniałe przerwy w żegludze dla umilenia podróży. Nieważne, czy pociąga Cię spokój i relaks Portu Pin Rolland, uroczysta atmosfera Juan-les-Pins czy blichtr Cannes i St. Tropez, rejs po lazurowym wybrzeżu bez wątpienia Cię oczaruje. Cote d'Azur ma w swojej ofercie ogromny wybór rejsów i miejsc do zakotwiczenia. Jeśli chcesz doświadczyć najbardziej luksusowych kurortów w Europie, musisz koniecznie zacumować w jednym z tych portów: Cannes, Antibes czy Saint Tropez. Ewentualnie możesz również zatrzymać się na wyspie Hyeres i zobaczyć jej florę i faunę. Jeśli lubisz wysokości, to Calanques Cassis zapewni Ci niezapomniane wspomnienia i widoki. Żegluga po Lazurowym Wybrzeżu to doświadczenie, które zapamiętasz do końca życia.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali na Południu Francji
4.2/5 - 966 opinie
Philip
Październik 2019
Mark
Sierpień 2019
Andy
Sierpień 2019
Alexander
Lipiec 2019
Zobacz więcej na Południu Francji
Var / Alpy Nadmorskie / Pireneje Wschodnie / Herault / Delta Rodanu / Aude / Gard
Skontaktuj się z naszym działem klienta w celu organizacji twojego rejsu na Południu Francji

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.