Rejs w Czarnogórze

 
Oni już pływali w Czarnogórze
4.5/5 - 104 opinie
Jacek
Lipca 2021
Było extra
Janusz
Lipca 2021
Jestem bardzo zadowolony z rejsu. Udało mi się naprawdę dobrze wypocząć. Ciekawy program, miła i pomocna załoga, świetna atmosfera i smaczne, urozmaicone posiłki. Polecam.
Jerzy
Września 2019
Świetni ludzie z firmy czarterującej. Pomocni i mili.
Michał
Lipca 2019
Firma czarterowa na wysokim poziomie. Brak jakichkolwiek problemów z komunikacją. Zarówno pracownicy biura jak i obsługa jachtu to fachowcy. Łodzie przygotowane należycie. Sprawne i czyste. Otrzymuje się dużo czasu na zapoznanie się z łódką przed Check-in. Pływanie po Czarnogórze to czysta przyjemność. Można pływać po otwartym morzu jak również w przypadku złej pogody po zatoce. Kotwica dobrze trzyma niemalże wszędzie. Najlepsza marina to niewątpliwie Tivat (Porto Montenegro). Nowoczesna, ze nowymi i czystymi sanitariatami. Miejsca postojowe szerokie. Obowiązkowo trzeba zobaczyć Kotor. Minusy: - w niektórych marinach tj. Kotor, Herceg Novi nie ma pryszniców lub toalet lub jednego i drugiego, wówczas trzeba korzystać z tych dostępnych na łódce. Proponuję zatem nie żałować na dobry jacht. - brak możliwości przekraczania granicy. Aż się prosi aby zobaczyć Dubrownik.
Sugestie trasy w Czarnogórze
Zobacz więcej w Czarnogórze
Tivat / Kotor / Marina Solila / Porto Montenegro / Budva / Marina Lazure / Herceg Novi
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Czarnogórze

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.