Rejs w Tivat

 
Oni już pływali w Tivat
4.4/5 - 49 opinie
Janusz
Lipca 2021
Jestem bardzo zadowolony z rejsu. Udało mi się naprawdę dobrze wypocząć. Ciekawy program, miła i pomocna załoga, świetna atmosfera i smaczne, urozmaicone posiłki. Polecam.
Grzegorz
Września 2023
Łódka bardzo dobra i wygodna. Obsługa szybka i sprawna. Żadnych problemów z odbiorem i oddaniem jachtu. Obsługa mówi po rosyjsku, zatem nawet nie trzeba znać angielskiego, bo w mig rozumieją po polsku. :) Stały kontakt przez WhatsApp z obsługą techniczną i podawali wszelkie info niezwłocznie. Miła obsługa, zrobiła nawet odprawę przed rejsem wskazując zagrożenia w poszczególnych marinach. Miałem problem z zasilaniem na jachcie przez delikatnie uszkodzą wtyczkę ale szybko to zostało załatwione. Co do czarteru nie mam żadnych zastrzeżeń a wręcz pochwały. Łódka, czysta, schludna i dobrze wyposażona. Może by się przydała druga lodówka, ale jak na 8 osób to jedna wystarczy. Jest druga ale bez funkcji chłodzenia.
Grzegorz
Września 2023
Lódź bardzo dobra i wygodna. Obsługa szybka i sprawna. Żadnych problemów z odbiorem i oddaniem jachtu. Obsługa mówi po rosyjsku, zatem nawet nie trzeba znać angielskiego, bo w mig rozumieją po polsku. :) Stały kontakt przez WhatsApp z obsługą techniczną i podawali wszelkie info niezwłocznie. Miła obsługa, zrobiła nawet odprawę przed rejsem wskazując zagrożenia w poszczególnych marinach. Jedyna uwaga to odnośnie samego modelu OCEANIS 48 jest moim zdaniem niedożaglowana i do 10 węzłów płynie bardzo, bardzo wolno. Co do czarteru nie mam żadnych zastrzeżeń a wręcz pochwały.
Paul
Września 2023
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.