Rejs w Chorwacji

Rejsy w Chorwacji

Chorwacja należy do najchętniej odwiedzanych krajów przez polskich żeglarzy i turystów. Jest to kraj o wyjątkowej atmosferze, dużej ilości małych i malowniczych wysepek, gdzie widać skrzyżowanie kultur (tureckich, greckich, włoskich i wielu innych), co sprawia, że miejsce to jest bardzo wyjątkowe. Żeglując po tym kraju, łatwo dostrzec wspaniałe wybrzeża, z widokiem na zachodzące słońce odbijające się w tafli wody. Nie znajdziesz bardziej sielskich miejsc niż chorwackie wybrzeże Adriatyku. Wybierając się w rejs po Chorwacji na pewno nie przeoczysz starożytnych rzymskich ruin stojących na straży malowniczych portów; gajów oliwnych wznoszących się ponad krętymi zaułkami już nieistniejących wiosek i eleganckich kurortów otoczonych wysokimi palmami. Podczas rejsu jachtem w Chorwacji zobaczysz jak piękne są turkusowe wody, które okalają ponad 1000 wysp i wysepek, gdzie można znaleźć wszystko, od odległych żwirowych plaż po urocze miasteczka. To właśnie te miejsca - w połączeniu z łagodnym, letnim klimatem kraju - sprawiają, że Chorwacja jest jednym z najpopularniejszych miejsc do żeglowania ze skipperem lub bez w Europie. Dzięki wspaniałej linii brzegowej, czystym wodom i wspaniałym plażom, Chorwacja co roku przyciąga coraz więcej turystów na wakacje. Chętnie odwiedzany Dubrownik nazywany perłą Adriatyku, gdzie kręcone jest wiele filmów i seriali, zachwyci Cię swoją ciekawą architekturą i pięknymi widokami. Jeśli lubisz wygrzewanie się w słońcu, może skusi Cię plaża Pasjaca oddalona o 27 km od Dubrownika, która otrzymała tytuł najpiękniejszej plaży Europy w 2019 roku. Jeśli jednak będzie Ci za mało Dalmackich „wojaży” i preferujesz zwiedzanie miast, odkryj Split i Zadar, które zachwycą Cię swoimi niesamowitymi budowlami i klimatem. Rejs w Chorwacji wydaje się więc idealny ze względu na bliskość lądu i na ilość miejsc do odkrycia.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Chorwacji
4.3/5 - 2882 opinie
Cezary
Wrzesień 2021
Jacht czysty bezproblemowe przyjęcie i zdanie, ciekawie pomyślane leżanki w kokpicie, rozkładane oparcia, jedyny minus to powolna reakcja sterów na manewry w porcie spowodowane tym ze strumień z silnika nie wpada na ster a jedynie miedzy stery. Poza tym super jacht do rodzinnych wypadów.Polecam obsługę firmy czarterowej Navigare. Pozdrawiam wszystkich.
Adam
Wrzesień 2021
Bardzo pozytywne doświadczenia: Łódź - dzielna i wygodna. To co tylko irytuje i jest uwagą skierowaną do stoczni - żenujące mocowania zawiasów od szafek, blatów, czy oparć na zwykłe wkręty do drewna. Skutkuje urywaniem i ciągłymi naprawami. Dobrze, że tego nie potrącają z kaucji. Wydanie i odbiór - szybkie i profesjonalne. I piszę tak pomimo potrącenia mi części kaucji za zapchany kibelek :). Faktycznie, przy mnie człowiek z obsługi go rozebrał i pokazał mi tkwiącą w środku nawilżoną chusteczkę - praca nieciekawa i nie dziwię się, że skasowali za to. Marina - czysta (łazienki), ciasna - wymaga uwagi przy cumowaniu i odbijaniu Dzięki
Tomasz
Wrzesień 2021
Z nimi i tylko z nimi już kolejny rok. Wszystko na 102. Tomek
Grzegorz
Sierpień 2021
Dobrze zorganizowany czarter łodzi jachtowej
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Chorwacji

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.