Rejs w Biograd na Moru

Twój Rejs w Biograd na Moru

Na północ od Chorwacji znajduje się miasto Biograd na Moru, które leży obok wyspy Pasman na ruinach Bladona. Napotkasz tam piękne krajobrazy warte sfotografowania. Jeśli jesteś fanem żeglugi po Adriatyku, Biograd będzie dla Ciebie idealnym miejscem podróży – oczarują Cię piaszczyste plaże i pieniące się morze.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Biograd na Moru
4.2/5 - 108 opinie
Rafał
Kwiecień 2018
Marina bardzo dobrze zorganizowana, świetne sanitariaty, Panie w biurze komunikatywne. Skipper w bazie przyjazny i pomocny. Jacht 12 letni, żagle 6 letnie. Można zadbać o Jacht, piękny, wygodny, bezpieczny, polecam.
Tomasz
Wrzesień 2017
Wszystko super ,obsługa bardzo miła, przejęcie i odbiór łodzi bardzo sprawne,marina na poziomie jedynie kilka uwag do łódki, ale generalnie bardzo polecam
Bogusław
Lipiec 2017
Obsługa w marinie bardzo dobra, przekazanie łodzi koleżeńskie, sprawdzone najważniejsze elementy łodzi, jedynie sprawdzenie dna łodzi odbywało się o 17 godzinie w piątek. Technicznie łódź sprawna z drobnymi niuansami: - wyciągarka kotwiczna jak przy każdej Bavarii pracuje z problemami - wystąpiła nieszczelność w układzie wody słodkiej, po zlokalizowaniu naprawa banalna 5min - głośnik w kokpicie nie pracuje na plus - nowy grot, - nowy ploter w kokpicie całość opinii na + , łódź bardzo poprawna
Mariusz
Czerwiec 2018
Chesz rozpocząć rejs w Biograd na Moru?

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.