Rejs w Biograd na Moru

Rejsy w Biograd na Moru

Na północ od Chorwacji znajduje się miasto Biograd na Moru, które leży obok wyspy Pasman na ruinach Bladona. Napotkasz tam piękne krajobrazy warte sfotografowania. Jeśli jesteś fanem żeglugi po Adriatyku, Biograd będzie dla Ciebie idealnym miejscem podróży – oczarują Cię piaszczyste plaże i pieniące się morze.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Biograd na Moru
4.2/5 - 217 opinie
Marcin
Październik 2021
Sprawna obsługa w porcie , jacht zgodny z opisem , wszystko w najlepszym porządku , polecam i GlobeSailor i Euronautic
Monika
Lipiec 2021
tygodniowy rejs po chorwacji był bardzo udany, skipper, przesympatyczny, potrafiący dostosować się do potrzeb i oczekiwań. Łódź swietnie wyposażona, kuchnia posiadała wszelkie potrzebne sprzęty. wszystko było dobrze zorganizowane. polecam.
Michał
Październik 2020
Jednostka dobrze wyposażona, przyjemna w żegludze, doskonała manewrowość. Zarówno kajuty dziobowe jak i rufowe przestronne, dobra wysokość we wszystkich miejscach. Bez zastrzeżeń do czystości jachtu. Niewielkie problemy techniczne przy przyjęciu jachtu, w miarę sprawnie usunięte. Check-in oraz Check-out bez zastrzeżeń. Jednostka i firma godna polecenia.
Tomasz
Wrzesień 2019
Bardzo wygodny i świetnie wyposażony jacht. Jednocześnie dosyć szybki, chociaż dosyć duży kąt martwy. Ale do turystyki rodzinnej w zupełności wystarczy. Obsługa w marinie bardzo miła. Z czystym sumieniem polecam.
Zobacz więcej w Biograd na Moru
Drage
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.