Rejs w Szybenik

 

Rejsy w Szybenik

Przystań Mandalina znajduje się w mieście Sibenik (na dalmackim wybrzeżu Chorwacji), w połowie drogi między dwoma międzynarodowymi lotniskami – Zadar i Split. Jeśli chcesz udać się do Sibenik i zobaczyć przystań zajmie Ci to około 40 do 55 minut, niezależnie czy wyruszasz z Zadar czy ze Splitu. Ta przystań jest naprawdę wyjątkowa, a wszystko z powodu jej lokalizacji, dzięki której jest chroniona od wiatru. Znajduje się około 2 kilometry od centrum miasta i jest jedną z najbezpieczniejszych portów na wybrzeżu Sibenik.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Szybenik
4.4/5 - 441 opinie
Zbigniew
Września 2023
Bardzo dobra organizacja i kontakt podczas rezerwacji a także podczas Checkin oraz pomoc w trakcie rejsu. Checkout bez czepiania się o szczegóły bardzo profesjonalny. Zapewne tam wrócimy
Jacek
Czerwca 2022
Wszystko OK. Dwa tygodnie na wodzie, bardzo udane.
Tomek
Czerwca 2022
Dobra łódka z właściwym osprzętem i wyposażeniem. Stan łódki ok. Serwis rezerwacyjny znakomity tym bardziej że były zmiany w trakcie. Dziekujemy Ludwikowi. Serwis w Zaton ok!
Grzegorz
Maja 2022
Dobry kontakt z firmą i bosmanem. Bezstresowy i prosty Check in i out. Wprawdzie zamówiony katamaran miał usterkę, ale firma od razu udostępniła drugi i to większy i nowszy. Do polecenia
Sugestie trasy w Szybenik
Zobacz więcej w Szybenik
Rogoznica / Primosten / Marina Zaton - Sibenik
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.