Rejs w Szybenik

Twój Rejs w Szybenik

Przystań Mandalina znajduje się w mieście Sibenik (na dalmackim wybrzeżu Chorwacji), w połowie drogi między dwoma międzynarodowymi lotniskami – Zadar i Split. Jeśli chcesz udać się do Sibenik i zobaczyć przystań zajmie Ci to około 40 do 55 minut, niezależnie czy wyruszasz z Zadar czy ze Splitu. Ta przystań jest naprawdę wyjątkowa, a wszystko z powodu jej lokalizacji, dzięki której jest chroniona od wiatru. Znajduje się około 2 kilometry od centrum miasta i jest jedną z najbezpieczniejszych portów na wybrzeżu Sibenik.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Szybenik
4.4/5 - 115 opinie
Sebastian
Kwiecień 2019
Doskonała proporcja ceny do jakości. Jacht w bardzo dobrym stanie. Obsługa profesjonalna .
Grzegorz
Kwiecień 2018
The boat was in good shape, clean and ready for sailing. Sails were new, engine was dry, clean and running perfect. Equipment was working fine. Boat was sailing very nice, obey steering wheel like It should. If i have to complain: electronic maps were not updated, and GPS was no synchronised with plotter. Staff is helpful and very friendly. They try to make you feel comfortable.
Bogusław
Sierpień 2017
na plus: -jacht odbył renowację w 2017 i to widać -wypolerowany pokład, -nowy stół w kokpicie, -nowe żagle itp - cichy silnik na minus: - sonda skalibrowana od kila, poniżej 1,5m przestaje działać, to może przysporzyć trochę stresu w płytkich marinach
Robert
Sierpień 2017
Świetna opieka przed i podczas czarteru. Ponadto sugestie tras zwiedzan, meteo i pomoc w nietypowych sytuacjach. Łódka i Tamaris godne polecenia
Chesz rozpocząć rejs w Szybenik?

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.