Rejs w Szybenik

Twój Rejs w Szybenik

Przystań Mandalina znajduje się w mieście Sibenik (na dalmackim wybrzeżu Chorwacji), w połowie drogi między dwoma międzynarodowymi lotniskami – Zadar i Split. Jeśli chcesz udać się do Sibenik i zobaczyć przystań zajmie Ci to około 40 do 55 minut, niezależnie czy wyruszasz z Zadar czy ze Splitu. Ta przystań jest naprawdę wyjątkowa, a wszystko z powodu jej lokalizacji, dzięki której jest chroniona od wiatru. Znajduje się około 2 kilometry od centrum miasta i jest jedną z najbezpieczniejszych portów na wybrzeżu Sibenik.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Szybenik
4.4/5 - 71 opinie
Bogusław
Sierpień 2017
na plus: -jacht odbył renowację w 2017 i to widać -wypolerowany pokład, -nowy stół w kokpicie, -nowe żagle itp - cichy silnik na minus: - sonda skalibrowana od kila, poniżej 1,5m przestaje działać, to może przysporzyć trochę stresu w płytkich marinach
Robert
Sierpień 2017
Świetna opieka przed i podczas czarteru. Ponadto sugestie tras zwiedzan, meteo i pomoc w nietypowych sytuacjach. Łódka i Tamaris godne polecenia
Jacenty
Lipiec 2017
Łódź nowa, w wysokim standardzie, działała bez zarzutu. Stały kontakt z firma czarterującą i szybki czas reakcji w przypadku awarii. Godne polecenia.
Ryszard
Kwiecień 2017
Na miejscu okazało się, że oceanis 461 nie był gotowy. Dostaliśmy w zamian nowiutką bavarię 51 cruiser. Ocena więc dotyczy bavarii oraz doskonałego podejścia do klienta. Pozdrawiam ekipę armatora.
Chesz rozpocząć rejs w Szybenik?

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami