Rejs w Primosten

 

Rejsy w Primosten

Primosten jest jednym z najpopularniejszych kurortów turystycznych w Dalmacji i jest jednym z najbardziej malowniczych małych miasteczek nad Adriatykiem, z typowymi wąskimi uliczkami w starym centrum miasta na małym, ale tętniącym życiem półwyspie. Oprócz pięknych plaż i wspaniałego miasta, warto zobaczyć zatoki i marinę w Primosten. Wynajmij łódź w Primosten w najlepszej cenie i odkryj Adriatyk!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Primosten
4.5/5 - 80 opinie
Bartlomiej
Września 2021
Friendly and chilled charterer and a well-maintained boat. Great memory. Marina Kremik is surprisingly quiet but not that accessible as some other marinas in the neighborhood.
Marcin
Września 2019
Marina przyjazna, łatwe podejście, osłonięta z każdego kierunku. Jacht w świetnym stanie technicznym. O ewentualnych możliwych problemach, które mogą wystąpić w trakcie rejsu zostałem poinformowany pierwszego dnia. Obsługa Veritas profesjonalna, odbiór końcowy bez czepiania się o szczegóły, bez próby wymuszenia potrącenia z kaucji.
Krzysztof
Sierpnia 2019
Jeśli chodzi o czarter to wszystko bez zarzutów.
Bartlomiej
Lipca 2018
Świetnie wyposażona, bardzo dobra łódź, bardzo miła i sprawna obsługa.
Zobacz więcej w Primosten
Marina Kremik
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.