Od braku wiatru - do zbyt dużego wiatru!
Przetłumaczone automatycznie.
Piękna marina i wspaniała baza. Super przyjaźni pracownicy!! Wczesne zameldowanie przebiegło bezproblemowo już w południe, dzięki czemu mogliśmy szybko opuścić marinę. Statek był w doskonałym stanie, a w wnętrzu niczego nie brakowało - w salonie czekała na nas butelka wina jako powitalny gest! Bardzo polecam!!