Rejs w Rogoznica

Twój Rejs w Rogoznica

Rogoznica to ciche śródziemnomorskie miasto, którego centrum leży na półwyspie, które kiedyś należało do Koper, połączone z głównym lądem sztucznym kopcem jeszcze w drugiej połowie dziewiętnastego wieku. Miasto jest znane przede wszystkim z najpiękniejszych i najbezpieczniejszych portów, dlatego żeglarze uwielbiają je odwiedzać. Wynajmij łódź z Rogoznica w najlepszej cenie i odkrywaj Adriatyk!

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Rogoznica
4.6/5 - 23 opinie
Sylwia
Wrzesień 2017
Kontakt przed czarterem - bardzo dobry. Zawsze mogliśmy zadzwonić z jakimś pytaniem, czy napisać na czacie. Minusem było brak możliwości odpisywania na SMS - dostawałam wiadomość, ale nie mogłam odpisać. W późniejszej fazie również wszystko OK. Duży plus, że to jedyny czarter, gdzie znaleźliśmy jacht dopasowany do naszych wymagań. Plusem jest możliwość kontrolowania wpłat i rat na swoim koncie, ale nie zawsze było sprawne. Ogólnie bardzo dobrze oceniamy Globe Sailor, na pewno skorzystamy w przyszłości z oferty firmy.
Aly
Wrzesień 2019
Andrew
Czerwiec 2019
Jean-Marc
Lipiec 2019
Zobacz więcej w Rogoznica
Marina Frapa (RO)
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Rogoznica

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.