Rejs w Rogoznica

Rejsy w Rogoznica

Rogoznica to ciche śródziemnomorskie miasto, którego centrum leży na półwyspie, które kiedyś należało do Koper, połączone z głównym lądem sztucznym kopcem jeszcze w drugiej połowie dziewiętnastego wieku. Miasto jest znane przede wszystkim z najpiękniejszych i najbezpieczniejszych portów, dlatego żeglarze uwielbiają je odwiedzać. Wynajmij łódź z Rogoznica w najlepszej cenie i odkrywaj Adriatyk!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Rogoznica
4.6/5 - 41 opinie
Bogusław
Sierpień 2020
Piękny jacht, bardzo dużo miejsca w kokpicie. Dzięki płetwie sterowej umieszczonej centralnie, blisko śruby napędowej daje dużą łatwość manewrowania w portach,nie wymaga używania silników strumieniowych. coś na (-) ? hmmm... - kabestany moby być większe - Grot klasyczny, do sprawnego i szybkiego postawienia potrzebna osoba przy maszcie mimo elektrycznego kabestanu. - brak 2 plotera na lewej burcie ;) Jednostka pięknie żegluje (ostro na wiat), pięknie manewruje w porcie, mechanizm kotwiczny perfekcyjny, Na największe uznanie zasługuje obsługa w porcie macierzystym, bardzo miła i pomocna.
Sylwia
Wrzesień 2017
Kontakt przed czarterem - bardzo dobry. Zawsze mogliśmy zadzwonić z jakimś pytaniem, czy napisać na czacie. Minusem było brak możliwości odpisywania na SMS - dostawałam wiadomość, ale nie mogłam odpisać. W późniejszej fazie również wszystko OK. Duży plus, że to jedyny czarter, gdzie znaleźliśmy jacht dopasowany do naszych wymagań. Plusem jest możliwość kontrolowania wpłat i rat na swoim koncie, ale nie zawsze było sprawne. Ogólnie bardzo dobrze oceniamy Globe Sailor, na pewno skorzystamy w przyszłości z oferty firmy.
Marek
Lipiec 2021
Ban Tours Yachting jak do tej pory najlepsza firma czarterująca i obsługa z jaką się do tej pory spotkałem w Chorwacji. Jeszcze dobrze nie wjechaliśmy na marinę w Rogoznicy a już czekał na nas personel z melexem do zabrania bagaży, samo przekazanie i odbiór jachtu - bajka, min. formalności żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. Pomoc personelu na 5 gwiazdek. Jachty nowe, wszystko czyste i przygotowane z najwyższa starannością. Obsługa techniczna podczas rejsu non stop. Nie działał nam jeden palnik w grillu, zgłosiliśmy to rano będąc w Vrboskiej zanim zacumowaliśmy w Trogirze tego samego dnia serwisant już czekał z nowym grillem na pomoście.
Marcin
Wrzesień 2021
Zobacz więcej w Rogoznica
Marina Frapa (RO)
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Rogoznica

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.