Rejs w Marina Frapa (RO)

Oni już pływali w Marina Frapa (RO)
4.6/5 - 29 opinie
Bogusław
Sierpień 2020
Piękny jacht, bardzo dużo miejsca w kokpicie. Dzięki płetwie sterowej umieszczonej centralnie, blisko śruby napędowej daje dużą łatwość manewrowania w portach,nie wymaga używania silników strumieniowych. coś na (-) ? hmmm... - kabestany moby być większe - Grot klasyczny, do sprawnego i szybkiego postawienia potrzebna osoba przy maszcie mimo elektrycznego kabestanu. - brak 2 plotera na lewej burcie ;) Jednostka pięknie żegluje (ostro na wiat), pięknie manewruje w porcie, mechanizm kotwiczny perfekcyjny, Na największe uznanie zasługuje obsługa w porcie macierzystym, bardzo miła i pomocna.
Sylwia
Wrzesień 2017
Kontakt przed czarterem - bardzo dobry. Zawsze mogliśmy zadzwonić z jakimś pytaniem, czy napisać na czacie. Minusem było brak możliwości odpisywania na SMS - dostawałam wiadomość, ale nie mogłam odpisać. W późniejszej fazie również wszystko OK. Duży plus, że to jedyny czarter, gdzie znaleźliśmy jacht dopasowany do naszych wymagań. Plusem jest możliwość kontrolowania wpłat i rat na swoim koncie, ale nie zawsze było sprawne. Ogólnie bardzo dobrze oceniamy Globe Sailor, na pewno skorzystamy w przyszłości z oferty firmy.
Aly
Wrzesień 2019
Andrew
Czerwiec 2019
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.