Rejs w Sukosan

Rejsy w Sukosan

Sukosan to skromne miasteczko znajdujące się w szerokiej zatoce nazywanej Golden Harbour. To raj dla żeglarzy ze względu na nowoczesną i super wyposażoną przystań. Możesz tam znaleźć świetne restauracje, sklepy, klub nurkowania oraz wspaniałe plaże. To właśnie lokalizacja Sukosan sprawia, że jest świetnym celem podróży, gdyż znajduje się jedynie 7 kilometrów na południowy wschód od Zadaru! To tylko kilka powodów, dla których warto wyczarterować łódź w Sukosan! Mimo tego, że miasto jest małe, port naprawdę wszystko nadrabia, będąc jednym z największych w całej Dalmacji! Split jest miastem bardzo bogatym kulturowo – zdominowany przez Rzymian, Wenecjan, Austro- Węgrów i samego Napoleona, oferuje naprawdę wiele turystycznych atrakcji!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Sukosan
4.3/5 - 236 opinie
Bogusław
Wrzesień 2020
ogólna kondycja jachtu dobra. usterki jakie nas spotkały to prawa płetwa sterowa przestała reagować pierwszego dnia. Po powrocie i 30min serwisie w porcie macierzystym wróciliśmy do żeglugi. Druga awaria przydarzyła się ostatniego dnia. Puściła zmęczona juz szekla na rogu fałowym foka. Byliśmy zmuszeni złożyć foka i kończyć rejs jedynie na głównym żaglu. Nie ponieśliśmy strat finansowych i obsługa bardzo ładnie reagował na problemy techniczne lecz świadomość, że drobny osprzęt nie jest dostatecznie serwisowany nie pozwalała na swobodne żeglowanie już nawet przy wietrze 18-20 węzłów. Bo przy takiej pogodzie obie awarie wystąpiły. Jeśli sezonie zimowym zadbają o drobne techniczne sprawy jednostka będzie cieszyć w pełni
Wiktor Marek
Wrzesień 2020
Bardzo wysoko oceniamy jacht, kapitana oraz destynację. Super obsługa w marinie - bardzo pomocni w rozwiązywaniu problemów, pomoc w zorganizowaniu transferu na lotnisko.
Agnieszka
Sierpień 2020
Sailboat in grate condition. Fast check in and check out. Minimum paper work. We recommended KROKI⛵️
Pawel
Lipiec 2020
Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie opisanymi warunkami. Miły serwis na miejscu, dobra obsługa przy zdawaniu łódki. Jacht jest wprawdzie już leciwy, ale to solidna konstrukcja z czasów, gdy łodzie projektowano jeszcze dla żeglarzy. Asta ma dobry serwis i to widać, bo łódź jest dobrze utrzymana. Mimo to olinowanie na mojej i sąsiednich Bavariach było już na granicy używalności i na pewno nie na ostre wiatry (te czasem przychodzą i w Chorwacji). U mnie nie działał też log, a autopilot "trzymał kurs" w zakresie +/- 10 :) Mimo tych drobnostek jestem zadowolony i jak najbardziej polecam Astę oraz GlobeSailor.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.