Rejs w Murter

Rejsy w Murter

Murter to miasto położone na wyspie o tej samej nazwie w północnej Dalmacji którą od lądu dzieli zaledwie 36 metrów. Wyposażone w skromną przystań, Murter jest popularnym miastem turystycznym i zdecydowanie warto je odwiedzić. Koniecznie sprawdź „restauracje na dachu” i zobacz zachód słońca z doskonałego punktu widokowego. Blisko jest stąd do parku narodowego Kornati, więc jeśli chcesz zobaczyć pionowe białe skały łączące się z morzem, to Murter jest naturalną przystanią na trasie rejsu. Jeśli szukasz wspaniałej chorwackiej kuchni i zachwycających krajobrazów, wyspa Murter jest właściwym miejscem na czarter jachtu!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Murter
4.3/5 - 52 opinie
Paweł
Lipca 2022
Jacht okres świetności ma za sobą, jednak uwzględniając 20 lat eksploatacji jacht nadaje się do żeglowania. Nie wszystko było w 100 procentach sprawne (awaria radia, problemy w jednej łazience). Jacht dzielnie poczyna sobie przy silnych wiatrach oraz przy wysokiej fali. Silnik sprawny i oszczędny.
Tomasz
Maja 2021
Pomimo kilku śladów eksploatacji, jacht sprawdził się bardzo dobrze. Załoga usatysfakcjonowana.
Michał
Września 2019
Wszystko ok, jacht sprawny i czysty. Marina z dużym parkingiem i sklepem w pobliżu. Odebranie i zdanie jachtu szybko i sprawnie.
Michał
Sierpnia 2019
Uprzejmy właściciel jak i czarter, zgłosiłem brak czajnika oraz problemy z przednim lookiem, zrobione od ręki
Zobacz więcej w Murter
Marina Hramina / Betina
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Murter

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.