Rejs w Murter

 

Rejsy w Murter

Murter to miasto położone na wyspie o tej samej nazwie w północnej Dalmacji którą od lądu dzieli zaledwie 36 metrów. Wyposażone w skromną przystań, Murter jest popularnym miastem turystycznym i zdecydowanie warto je odwiedzić. Koniecznie sprawdź „restauracje na dachu” i zobacz zachód słońca z doskonałego punktu widokowego. Blisko jest stąd do parku narodowego Kornati, więc jeśli chcesz zobaczyć pionowe białe skały łączące się z morzem, to Murter jest naturalną przystanią na trasie rejsu. Jeśli szukasz wspaniałej chorwackiej kuchni i zachwycających krajobrazów, wyspa Murter jest właściwym miejscem na czarter jachtu!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Murter
4.2/5 - 58 opinie
Jarosław
Września 2023
Stan techniczny dobry. Nowe akumulatory, dobry silnik. Żagle w porządku. Jacht w dobrym stanie. Dobrze wyposażona łajba.
Jarosław
Czerwca 2023
Pomimo wieku jacht na prawdę nadal prezentuje się dobrze. Wszystkie najważniejsze elementy działają a w szczególności żagle i silnik jest bez zarzutu. Lodówka jest super pojemna i działa bardzo sprawnie. Jacht był przygotowany dobrze do rejsu.
Paweł
Lipca 2022
Jacht okres świetności ma za sobą, jednak uwzględniając 20 lat eksploatacji jacht nadaje się do żeglowania. Nie wszystko było w 100 procentach sprawne (awaria radia, problemy w jednej łazience). Jacht dzielnie poczyna sobie przy silnych wiatrach oraz przy wysokiej fali. Silnik sprawny i oszczędny.
Tomasz
Maja 2021
Pomimo kilku śladów eksploatacji, jacht sprawdził się bardzo dobrze. Załoga usatysfakcjonowana.
Zobacz więcej w Murter
Marina Hramina / Betina
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Murter

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.