Rejs w Krk

 

Rejsy w Krk

Krk jest największą wyspą na Chorwacji, która jest połączona z lądem za pomocą pomostu. Zdziwisz się jak łatwo dostać się na tę wyspę, jest tam zapewniony świetny transport publiczny oraz infrastruktura. Najbliższe lotnisko znajduje się w Rijeka, gdzie samoloty mogą lądować jedynie od kwietnia do października. Wynajmij łódź w Chorwacji i odkrywaj wspaniałą linię brzegową wyspy Krk.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Krk
4.3/5 - 86 opinie
Tomasz
Września 2021
Z nimi i tylko z nimi już kolejny rok. Wszystko na 102. Tomek
Piotr
Sierpnia 2021
Super łódka, doskonale wyposażona, z klimatyzacją. Obsługa super miła i bardzo pomocna. Polecam.
Robert
Września 2022
Pomimo, że jacht ma już swoje lata sprawdził się bez zarzutu. Wszystko co istotne dla bezpieczeństwa i komfortu działało w nim bez problemu, Jest duży, wygodny dobrze się nim manewruje zarówno na żaglach jak i na silniku. Pod żaglami jednostka miała naprawdę dobre osiągi. Sprawne i wydajne stery strumieniowe oraz winda kotwiczna.ułatwiały manewry w portach i zatokach. Bardzo dobrze zachowywał się podczas trudnych warunków pogodowych. Drobne uwagi to - podarte obszycie koła sterowego i odklejająca się listwa odbojowa na rufie - to jednak drobiazgi. Obsługa Firmy czarterowej na wysokim poziomie. Sprawny check-in, jacht wydany przed czasem. Pracownik z uśmiechem wszystko dokładnie wytłumaczył. Check-out również sprawny i bezproblemowy. Punat to bardzo dogodna lokalizacja i fajna baza wypadowa na północny Adriatyk. Sama Marina luksusowa, ze wszystkimi udogodnieniami. Obsługa w biurze również bardzo miła i profesjonalna.
Dariusz
Sierpnia 2019
Zobacz więcej w Krk
Punat
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Krk

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.