Rejs w Punat

Rejsy w Punat

Punat jest małym miastem, zamieszkałym przez około 1,800 ludzi i znajduje się na południe od wyspy Krk. Turystów przyciągają niespotykane krajobrazy, a wybrzeże jest otoczone niezwykle głęboką zatoką Puntarska Draga, gdzie znajduje się miniaturowa wyspa Kosljun. Wynajmij łódź i odwiedź Punat oraz Kosljun, aby przekonać się, co to znaczy naturalne piękno!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Punat
4.3/5 - 79 opinie
Tomasz
Wrzesień 2021
Z nimi i tylko z nimi już kolejny rok. Wszystko na 102. Tomek
Piotr
Sierpień 2021
Super łódka, doskonale wyposażona, z klimatyzacją. Obsługa super miła i bardzo pomocna. Polecam.
Robert
Wrzesień 2022
Pomimo, że jacht ma już swoje lata sprawdził się bez zarzutu. Wszystko co istotne dla bezpieczeństwa i komfortu działało w nim bez problemu, Jest duży, wygodny dobrze się nim manewruje zarówno na żaglach jak i na silniku. Pod żaglami jednostka miała naprawdę dobre osiągi. Sprawne i wydajne stery strumieniowe oraz winda kotwiczna.ułatwiały manewry w portach i zatokach. Bardzo dobrze zachowywał się podczas trudnych warunków pogodowych. Drobne uwagi to - podarte obszycie koła sterowego i odklejająca się listwa odbojowa na rufie - to jednak drobiazgi. Obsługa Firmy czarterowej na wysokim poziomie. Sprawny check-in, jacht wydany przed czasem. Pracownik z uśmiechem wszystko dokładnie wytłumaczył. Check-out również sprawny i bezproblemowy. Punat to bardzo dogodna lokalizacja i fajna baza wypadowa na północny Adriatyk. Sama Marina luksusowa, ze wszystkimi udogodnieniami. Obsługa w biurze również bardzo miła i profesjonalna.
Dariusz
Sierpień 2019
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.