Rejs w Vodice

 

Rejsy w Vodice

Vodice to nie tylko przepiękne miasto i jedna z najlepszych baz czarterowych w Chorwacji, to również miesjsce słynące z plażowych barów, które obudzą w każdym imprezową betię. Pamiętaj, aby zacumować w ACI Marina i cieszyć się nocnym życiem w Vodicach przynajmniej raz podczas rejsu. położone tuż obok SIbenika Vodice pełne są popularnych restauracji i ciekawych atrakcji turystycznych, które nadają miastu ciepłą i żywą atmosferę. Vodice ma coś dla całej rodziny, od pięknych plaż i zabytków po wspaniałe parki wodne i artystów ulicznych. Wyczarteruj jacht w Vodicach i odkryj piękno Chorwacji

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Vodice
4.2/5 - 51 opinie
Marek
Sierpnia 2020
Polecam. Chętnie skorzystam ponownie.
Andrzej
Czerwca 2020
Obsługa armatora wzorowa. Jacht mimo, że nie najmłodszy dawał rady. Mieliśmy jedynie pewne problemy z odpalaniem silnika, ale poradziliśmy sobie. Marina w Vodicach i same Vodice godne polecenia. Dobry punkt wypadowy.
Piotr
Sierpnia 2017
Jacht b.fajny,obsługa telefoniczna(p.Adam) świetny poziom obsługi.Ekipa w marinie mogłaby być bardziej pomocna, .Marina świetna,parking ok.
Zbigniew
Lipca 2019
Zobacz więcej w Vodice
Tribunj
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.