Rejs w Zadarze

Rejsy w Zadarze

Położony w północnej Dalmacji Zadar oferuje wspaniałe widoki na małe, niezliczone skaliste wysepki, takie jak Ugljan, Pasman, Molat i Premuda. Rejs w Zadarze daje możliwość zwiedzenia wysp Pag i Dugi Otok oraz poznania samego miasta. Zbudowany na ruinach rzymskich osad, przyciąga wielu turystów marmurowymi uliczkami i organami morskimi – naturalnym instrumentem muzycznym na nabrzeżu. Dobrze chroniona przed wszystkimi wiatrami Marina na Wyspie Oliwnej jest bezpieczną przystanią dla żeglarzy pływających w pobliżu Zadaru. Rzuć kotwicę i ciesz się pięknem Dalmacji!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Zadarze
4.4/5 - 212 opinie
Dariusz
Października 2021
Very supportive team at all stages - great email communication around the booking, fantastic organization of check in and check out, very helpful arranging the transportation from and to the airport. We had a few questions during the trip and they were always there to take the call and help Thanks Team! The boat was as described. All good. Somehow they even arranged the most wonderful weather for the boat of this size. ;)
Arkadiusz
Września 2021
Armator udostępnił yacht koło godziny 13 (bez wykupionego wcześniejszego check-in). Sam check-in bardzo sprawnie poszedł, opiekun oprowadził po wszystkim, odpowiedział na pytania, uzupełnił brakujące wysposażenie oraz zostawił do siebie numer w celu kontaktu jakby coś się działo. Sam Elan bardzo fajny, dużo miejsca, trochę mały zbiornik z wodą. Check-out poszedł sprawnie, bez żadnych uwag
Adam
Września 2021
Bardzo pozytywne doświadczenia: Łódź - dzielna i wygodna. To co tylko irytuje i jest uwagą skierowaną do stoczni - żenujące mocowania zawiasów od szafek, blatów, czy oparć na zwykłe wkręty do drewna. Skutkuje urywaniem i ciągłymi naprawami. Dobrze, że tego nie potrącają z kaucji. Wydanie i odbiór - szybkie i profesjonalne. I piszę tak pomimo potrącenia mi części kaucji za zapchany kibelek :). Faktycznie, przy mnie człowiek z obsługi go rozebrał i pokazał mi tkwiącą w środku nawilżoną chusteczkę - praca nieciekawa i nie dziwię się, że skasowali za to. Marina - czysta (łazienki), ciasna - wymaga uwagi przy cumowaniu i odbijaniu Dzięki
Grzegorz
Maja 2021
Sprawny ,bezpieczny wygodny rejs .Niezapomniane wrażenia. Miła obsługa .
Zobacz więcej w Zadarze
Marina Zadar / Marina Borik
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Zadarze

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.