Rejs w Splicie

Twój Rejs w Splicie

Split jest rodzinnym miastem słynnego klubu piłkarskiego z największą ilością wiernych fanów w całej Chorwacji! Można to miasto nazwać również kulturalnym rajem, gdyż posiada bardzo bogatą historię. Jeśli jesteś żeglarzem, szukającym przygód na Adriatyku, Split jest idealnym miejscem, od którego warto zacząć swoją wyprawę, gdyż otoczony jest sąsiadującymi wyspami takimi jak Hvar, Vis i Brac.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Splicie
4.2/5 - 502 opinie
Darek
Sierpień 2017
Zaczynając od pojawienia się w bazie - bardzo miła obsługa (angielski i niemiecki do wyboru) Szybkie i przyjazne przejęcie i zdanie łodzi (pakiet powitalny w lodówce - miłe) Znakomite położenie (bliskość do lotniska , Splitu i Trogiru). Sanitariaty utrzymane w idealnym stanie i czystości. Łódka w bardzo dobrym stanie i świetnie wyposażona ( sprzęt do nurkowania ! ) Bardzo dobre rozwiązanie z ubezpieczeniem kaucji - zawarte w pakiecie komfort . Stan łodzi oceniam na bardzo dobry a nie znakomity (wahałem się ) bo do pełni szczęścia zabrakło nam tego by bimini całkowicie chroniło przed słońcem - zbyt duża przerwa miedzy bimini a daszkiem z przodu (nie wiem jak się fachowo nazywa ) i kiepskie mocowanie tegoż daszku z pałąkiem.
Janusz
Lipiec 2017
Po przybyciu na miejsce łódź była w pełni przygotowana jeszcze przed czasem, w którym mogłem ją oficjalnie odebrać. Czysta, w pełni wyposażona, w dobrym stanie mimo swojego wieku. Obsługa uprzejma.
Maciej
Lipiec 2017
Excellent customer service. Rapid response for any inquiry. Well prepared boats with all the extras making your sailing experience very enjoyable. I can honestly recommend Globe Sailor as well as Adriatic Sailing to anybody! Cannot wait till next year :)
Tomasz
Maj 2018
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Splicie

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.