Rejs w Splicie

Twój Rejs w Splicie

Split jest rodzinnym miastem słynnego klubu piłkarskiego z największą ilością wiernych fanów w całej Chorwacji! Można to miasto nazwać również kulturalnym rajem, gdyż posiada bardzo bogatą historię. Jeśli jesteś żeglarzem, szukającym przygód na Adriatyku, Split jest idealnym miejscem, od którego warto zacząć swoją wyprawę, gdyż otoczony jest sąsiadującymi wyspami takimi jak Hvar, Vis i Brac.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Splicie
4.3/5 - 876 opinie
Jakub
Kwiecień 2019
Bardzo dobra i uprzejma obsługa w marinie Kastela, jacht bardzo dobrze przygotowany do eksploatacji, czysty i pachnący, miło zobaczyć butelkę wina na powitanie. Zarówno przyjęcie jachtu jak i przekazanie odbywało się błyskawicznie. W marinie czyste sanitariaty i bliska odległość do dużych supermarketów.
Pawel
Marzec 2019
Miła i profesjonalna obsługa, polecam.
Adam
Sierpień 2018
Łódź sprawna, silnik, żagle, wygodna (3 toalety, wysoko pod pokładem, dwie lodówki), brakuje jedynie alternatywnego źródła energii np. paneli słonecznych, przy braku możliwości ładowania 2-3 doby akumulatory serwisowe padają. Obsługa profesjonalna, miła, marina wygodna z wszystkimi udogodnieniami.
Bogusław
Lipiec 2018
obsługa znakomita już od samego przywitania, aż po zdanie jachtu. sam jacht w dobrym stanie, Podczas żeglugi pojawiło się kilka drobnych technicznych problemów takich jak: luźna knaga dziobowa, brak światła topowego czy małe problemy z rollerem grota. Po rejsie usterki zostały niezwłocznie usunięte przez serwis armatora. Na plus: wyciągarka kotwiczna- działa idealnie 1os obsługi wystarczy manewrowanie tym jachtem w basenie portowym to czysta przyjemność, świetna sonda Polecam
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Splicie

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.