Rejs w Splicie

Rejsy w Splicie

Split jest rodzinnym miastem słynnego klubu piłkarskiego z największą ilością wiernych fanów w całej Chorwacji! Można to miasto nazwać również kulturalnym rajem, gdyż posiada bardzo bogatą historię. Jeśli jesteś żeglarzem, szukającym przygód na Adriatyku, Split jest idealnym miejscem, od którego warto zacząć swoją wyprawę, gdyż otoczony jest sąsiadującymi wyspami takimi jak Hvar, Vis i Brac.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Splicie
4.4/5 - 1450 opinie
Robert
Lipiec 2021
Pełen profesjonalizm i dobra jakość obsługi dziewczyn w biurze Angelina Turs w Sybeniku , bardzo pomocni chłopacy przy przekazaniu łodzi . Sama łódz w stanie idealnym . Polecam wszystkim .....
Jacek
Lipiec 2021
Very good trip.
Marek
Czerwiec 2021
Dzień przed rejsem zmieniono jacht… - na nowy jednoroczny Oceania 51,1 z zachowaniem poprzednich warunków finansowych. Dzięki temu aż 4 z 5 (6) kajut mieliśmy w układzie podwójnym, a wszystkie 3 toalety były w pełni elektryczne ze zbiornikami nieczystości. Na wyposażeniu był między innymi generator prądu, który kilkukrotnie użyliśmy do zasilenia klimatyzacji stojąc na kotwicy w skwarze słonecznym. Bez tego udogodnienia przygotowanie posiłków w kambuzie nie byłoby komfortowe. Dinghy z twardą podłogą i silnikiem startującym od lekkiego pociągnięcia również podnosił nam odczucia komfortu. Dzięki dwóm płetwom sterowym jacht prowadziło się doskonale pod żaglami, jednak należy pamiętać , że taki układ ma gorszą sterowność przy manewrach portowych na silniku.
Marek
Czerwiec 2021
Leopard 39 dostalismy gdyz w bawaria 37 silnik odmowil posluszenstwa,
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Splicie

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.