Rejs w Splicie

Twój Rejs w Splicie

Split jest rodzinnym miastem słynnego klubu piłkarskiego z największą ilością wiernych fanów w całej Chorwacji! Można to miasto nazwać również kulturalnym rajem, gdyż posiada bardzo bogatą historię. Jeśli jesteś żeglarzem, szukającym przygód na Adriatyku, Split jest idealnym miejscem, od którego warto zacząć swoją wyprawę, gdyż otoczony jest sąsiadującymi wyspami takimi jak Hvar, Vis i Brac.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Splicie
4.3/5 - 1220 opinie
Andrzej
Październik 2019
Wszystko idealnie przygotowane. Bardzo miła i kompetentna obsługa w porcie. Nawet pogoda w tym okresie idealna.
Bart
Wrzesień 2019
Yacht4You - bardzo solidna firma Bart & Virginia
Marek
Wrzesień 2019
Uprzejma obsługa, zrozumienie, bardzo dobre wsparcie w morzu. Zepsuła się instalacja wodna i została błyskawicznie naprawiona w porcie w Dubrovniku. Check in i check out bez zastrzeżeń. Miła obsługa w recepcji.
Grzegorz
Wrzesień 2019
Bardzo miła obsługa ,odbiór i zdanie jachtu sprawny bez liczenia talerzy:) jacht bardzo przyjemny i powitalna butelka wina
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Splicie

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.