Rejs w Seget Donji

Rejsy w Seget Donji

Seget Donji znajduje się w centrum Dalmacji i jest ogromną atrakcją turystyczną, głównie z powodu lokalizacji, ale to nie wszystko – jest tam wiele świetnych restauracji, barów i centrów handlowych. Przystań Daget Donji jest idealnym miejscem na wynajęcie łodzi, ponieważ znajduje się 7 kilometrów od lotniska w Splicie i jedynie 2 kilometry od Trogiru. Rozkoszuj się tym małym miasteczkiem, a później zacznij odkrywać wspaniałe pobliskie wyspy!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Seget Donji
4.2/5 - 148 opinie
Maciej
Sierpień 2019
Rejs bardzo udany. Skipper Tomislav Saric bardzo dobry profesjonalny. Potrafi się zintegrować z załogą,tak jakby był jednym z nas. Bardzo dobrze przygotowany, znający doskonale wody, na których pływaliśmy. Jacht bardzo dobry, dobrze wyposażony. Jedyny mankament to wykończenie jachtu. Mimo, że jacht z 2019r., cena wynajmu bardzo wysoka, to wykończenia takie jak: wykładzina postrzępiona, niedopasowana, czy odchodzące boki laminatu ze stołu oraz wykonanie mebli powodują, że wrażenia estetyczne były nie najlepsze. Reszta bez zarzutu.
Pawel
Marzec 2019
Miła i profesjonalna obsługa, polecam.
Darek
Sierpień 2017
Zaczynając od pojawienia się w bazie - bardzo miła obsługa (angielski i niemiecki do wyboru) Szybkie i przyjazne przejęcie i zdanie łodzi (pakiet powitalny w lodówce - miłe) Znakomite położenie (bliskość do lotniska , Splitu i Trogiru). Sanitariaty utrzymane w idealnym stanie i czystości. Łódka w bardzo dobrym stanie i świetnie wyposażona ( sprzęt do nurkowania ! ) Bardzo dobre rozwiązanie z ubezpieczeniem kaucji - zawarte w pakiecie komfort . Stan łodzi oceniam na bardzo dobry a nie znakomity (wahałem się ) bo do pełni szczęścia zabrakło nam tego by bimini całkowicie chroniło przed słońcem - zbyt duża przerwa miedzy bimini a daszkiem z przodu (nie wiem jak się fachowo nazywa ) i kiepskie mocowanie tegoż daszku z pałąkiem.
Marek
Sierpień 2020
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.