Rejs w Seget Donji

Rejsy w Seget Donji

Seget Donji znajduje się w centrum Dalmacji i jest ogromną atrakcją turystyczną, głównie z powodu lokalizacji, ale to nie wszystko – jest tam wiele świetnych restauracji, barów i centrów handlowych. Przystań Daget Donji jest idealnym miejscem na wynajęcie łodzi, ponieważ znajduje się 7 kilometrów od lotniska w Splicie i jedynie 2 kilometry od Trogiru. Rozkoszuj się tym małym miasteczkiem, a później zacznij odkrywać wspaniałe pobliskie wyspy!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Seget Donji
4.3/5 - 197 opinie
Piotr
Październik 2021
Drugi raz korzystam z usług Globesailor i po raz drugi jestem w pełni zadowolony. Profesjonalna pomoc w przygotowaniu formalnej części czarteru. Doradca Pani Nathalia cierpliwa, rzeczowa i pomocna. Kontakt z armatorem bardzo dobry, Jacht dobrze przygotowany do rejsu, czysty, trochę już podniszczony, ale to w pełni rekompensowała cena czarteru. Żadnych problemów ze zdaniem jachtu - pożegnanie w miłej atmosferze. Wcześniejsze czartery z innymi firmami często pozostawiały jakiś niesmak - a to brak kieliszka, źle przeliczony sprzęt, opóźnienie w odblokowaniu karty, itp. W przyszłym sezonie również planuję szukać czarteru spośród ofert Globesailor, ale już w innym rejonie - Chorwackie mariny są zbyt przepełnione i często odmawiają postoju.
Cezary
Wrzesień 2021
Jacht czysty bezproblemowe przyjęcie i zdanie, ciekawie pomyślane leżanki w kokpicie, rozkładane oparcia, jedyny minus to powolna reakcja sterów na manewry w porcie spowodowane tym ze strumień z silnika nie wpada na ster a jedynie miedzy stery. Poza tym super jacht do rodzinnych wypadów.Polecam obsługę firmy czarterowej Navigare. Pozdrawiam wszystkich.
Marek
Czerwiec 2021
Dzień przed rejsem zmieniono jacht… - na nowy jednoroczny Oceania 51,1 z zachowaniem poprzednich warunków finansowych. Dzięki temu aż 4 z 5 (6) kajut mieliśmy w układzie podwójnym, a wszystkie 3 toalety były w pełni elektryczne ze zbiornikami nieczystości. Na wyposażeniu był między innymi generator prądu, który kilkukrotnie użyliśmy do zasilenia klimatyzacji stojąc na kotwicy w skwarze słonecznym. Bez tego udogodnienia przygotowanie posiłków w kambuzie nie byłoby komfortowe. Dinghy z twardą podłogą i silnikiem startującym od lekkiego pociągnięcia również podnosił nam odczucia komfortu. Dzięki dwóm płetwom sterowym jacht prowadziło się doskonale pod żaglami, jednak należy pamiętać , że taki układ ma gorszą sterowność przy manewrach portowych na silniku.
Maciej
Sierpień 2019
Rejs bardzo udany. Skipper Tomislav Saric bardzo dobry profesjonalny. Potrafi się zintegrować z załogą,tak jakby był jednym z nas. Bardzo dobrze przygotowany, znający doskonale wody, na których pływaliśmy. Jacht bardzo dobry, dobrze wyposażony. Jedyny mankament to wykończenie jachtu. Mimo, że jacht z 2019r., cena wynajmu bardzo wysoka, to wykończenia takie jak: wykładzina postrzępiona, niedopasowana, czy odchodzące boki laminatu ze stołu oraz wykonanie mebli powodują, że wrażenia estetyczne były nie najlepsze. Reszta bez zarzutu.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.