Rejs w ACI Marina Split

Rejsy w ACI Marina Split

Przystań o nazwie ACI w Splicie jest otwarta przez cały rok. Dzięki długiemu bulwarowi zapewnia idealną ochronę przed surowym morzem i południowymi wiatrami. Jeśli chodzi o lotnisko w Splicie to jest świetnie połączone z przystanią i łatwo się do niej dostać z autostrady. Jest to idealne miejsce na czarter łodzi, gdyż posiada 318 stanowisk i bardzo dobrze wykwalifikowany personel!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w ACI Marina Split
4.3/5 - 329 opinie
Sylwester
Wrzesień 2022
Polecam. Fachowa szybka i efektywna reakcja. Czarter i oferowany jacht dokładnie odpowiadały przedstawionym warunkom. Wszystko miło, sprawnie i rzetelnie.
Maciej
Lipiec 2022
The cruise went smoothly. Pickup of the boat and return at the end of the cruise was hassle free. The charter company is right next to where the boats are. I was particularly taken by the nice atmosphere in the office. I highly recommend.
Maciej
Czerwiec 2022
The cruise went smoothly. Pickup of the boat and return at the end of the cruise was hassle free. The charter company is in the main building in the marina. It is a large company, efficiently managing, although I missed a bit of an individual approach to each skipper. Nevertheless, I highly recommend it.
Mariusz
Wrzesień 2021
Po raz drugi korzystam z usług Globesailor. Jacht odebrany też ponownie w Splicie. Check in i Check out bez żadnych zastrzeżeń. Co do jachtu - ogólna ocena bardzo dobra. Przede wszystkim za własności nautyczne, komfort (klimatyzacja) i przestrzeń dla załogi. Jach jest bardzo stabilny, nie reaguje nerwowo na szkwały. Byłoby idealnie, gdyby nie dość ciężko pracujący mechanizm rolowania grota. ACI Marina w Splicie jest niestety trochę ciasna i ma troszkę zbyt mało toalet. Jednak większym (jak dla mnie) kłopotem są w niej wąskie i słabo oświetlone pirsy, oraz problem z miejscem parkingowym. Split jest za to pięknym miastem i świetnym punktem startu zarówno na północ, jak i południe, w pobliży mamy wyspy Brać, Solta i Hvar, więc jest co zwiedzać. Pozdrawiam Mariusz
Sugestie trasy w ACI Marina Split
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.