Rejs w ACI Marina Split

Rejsy w ACI Marina Split

Przystań o nazwie ACI w Splicie jest otwarta przez cały rok. Dzięki długiemu bulwarowi zapewnia idealną ochronę przed surowym morzem i południowymi wiatrami. Jeśli chodzi o lotnisko w Splicie to jest świetnie połączone z przystanią i łatwo się do niej dostać z autostrady. Jest to idealne miejsce na czarter łodzi, gdyż posiada 318 stanowisk i bardzo dobrze wykwalifikowany personel!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w ACI Marina Split
4.3/5 - 252 opinie
Andrzej
Sierpień 2020
Czarterowany jacht spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Jednostka zadbana w bardzo dobrym stanie technicznym, bogato wyposażona. Jacht nie miał żadnych wad ukrytych, o których często się wspomina jako przestrodze przed samodzielnym czarterem. Procedura zdawczo odbiorcza przeprowadzona była przez tę samą osobę co znacznie uprościło proces i skróciło do niezbędnego minimum . Obsługa miła, profesjonalna. Osobiście skorzystam z czarteru jachtu z tej firmy w przyszłości.
Marek
Wrzesień 2019
Uprzejma obsługa, zrozumienie, bardzo dobre wsparcie w morzu. Zepsuła się instalacja wodna i została błyskawicznie naprawiona w porcie w Dubrovniku. Check in i check out bez zastrzeżeń. Miła obsługa w recepcji.
Mariusz
Wrzesień 2019
Check-in i check-out - sprawny, miła obsługa, Jacht stary, po remoncie, ale dobrze wyposażony i sprawny (genua prawie nowa, main sail jeszcze sprawny, trochę się zacina przy rozwijaniu i rolowaniu, dużo różnych cum, brak szczegółowych map (w ploterze okolice od Hvaru do Dubrownika tylko bardzo ogólne, brak planów portów), silnik sprawny, przyrządy nie wszystkie działają (prędkościomierz, siła wiatru,...), jacht bardzo ładnie idzie w ostrych wiatrach i jest bardzo wygodny, Ceny portów i bojek w porównaniu do kilku lat wstecz powalają (np.: Trogir - 860Kn, Korcula 811Kn, bojka 250 Kn). Region chyba najpiękniejszy w Chorwacji, a może nawet na całym Morzu Śródziemnym. Dwa tygodnie wystarczają na zobaczenie najciekawszych miejsc w Dalmacji.
Remigiusz
Sierpień 2019
Miła obsługa min.formalności w marinie trochę mało miejsca na parkingu ale da się przeżyć
Sugestie trasy w ACI Marina Split
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.