Rejs w ACI Marina Split

Rejsy w ACI Marina Split

Przystań o nazwie ACI w Splicie jest otwarta przez cały rok. Dzięki długiemu bulwarowi zapewnia idealną ochronę przed surowym morzem i południowymi wiatrami. Jeśli chodzi o lotnisko w Splicie to jest świetnie połączone z przystanią i łatwo się do niej dostać z autostrady. Jest to idealne miejsce na czarter łodzi, gdyż posiada 318 stanowisk i bardzo dobrze wykwalifikowany personel!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w ACI Marina Split
4.3/5 - 255 opinie
Adam
Październik 2020
Bardzo wygodna, posłuszna łódka. Gorąco polecam dla dwóch par
Mariusz
Wrzesień 2020
Fantastyczna organizacja rejsu. Począwszy od kontaktu z Glebsailor (dziękuję Pani Julianno za pomoc w wyborze jachtu)., a skończywszy na wyśmienitej obsłudze pracowników Euromariny w Splicie. Serdeczne podziękowania dla Pani Gabrieli z biura obsługi za cierpliwość i załodze mariny za pomoc przy cumowaniu w niesprzyjających warunkach pogodowych. Jacht przygotowany perfekcyjnie. Czysty, pachnący. Dziękuję za powitalny kosz owoców. Mariusz
Andrzej
Sierpień 2020
Czarterowany jacht spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Jednostka zadbana w bardzo dobrym stanie technicznym, bogato wyposażona. Jacht nie miał żadnych wad ukrytych, o których często się wspomina jako przestrodze przed samodzielnym czarterem. Procedura zdawczo odbiorcza przeprowadzona była przez tę samą osobę co znacznie uprościło proces i skróciło do niezbędnego minimum . Obsługa miła, profesjonalna. Osobiście skorzystam z czarteru jachtu z tej firmy w przyszłości.
Marek
Wrzesień 2019
Uprzejma obsługa, zrozumienie, bardzo dobre wsparcie w morzu. Zepsuła się instalacja wodna i została błyskawicznie naprawiona w porcie w Dubrovniku. Check in i check out bez zastrzeżeń. Miła obsługa w recepcji.
Sugestie trasy w ACI Marina Split
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.