Rejs w Marina Kastela

Rejsy w Marina Kastela

Kastela jest pełna pięknych parków, znajdujących się na chorwackim wybrzeżu. Nie tylko przystań jest nieskazitelnie czysta i zachęcająca, ale również krajobraz miasta to prawdziwy rarytas. Nie zapomnij wybrać się na wieczorny spacer po parkach i ogrodach, które są symbolem Kastylii i zakochaj się w architekturze, która zapadnie Ci w pamięć na długo! Przystań posiada wiele prywatnych usług, dzięki którym łatwo jest wyczarterować łódkę i zacząć odkrywać okoliczne wyspy!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Marina Kastela
4.4/5 - 352 opinie
Tomasz
Maj 2021
Bardzo sprawne : odbiór i zdanie jachtu. Jacht doskonale wyposażony
Filip
Październik 2020
Although the boat is quite old, it is well maintained, almost all of the lines are new, the engine must have been changed recently (but the propeller is a little bit too small, it makes around 5,5kts at 2000rpm), the hotel part is well preserved. The folding armchairs inside are a dream to sit on, and the 3 cabin layout couldn’t be better - the front cabin being especially spacious. Could’ve used the LED lightening to save energy though. Sailing-wise the boat has a great sail area despite self tacking jib. It is getting overpowered quite easily (it has two reefs on the main) but it allows you to sail with good speed even in the lightest of winds. Great boat to sail on, would definitely charter her again! By the way the check in and check out was one of the smoothest that I’ve ever had, so a big thank you to the staff!
Marek
Sierpień 2020
Rezerwacja i odbiór jachtu bezproblemowy i szybki. Wszystko zgodne z umową. Jacht świetnie przygotowany, czysty. Przyjemnie się żegluje rodzinnie, duża stabilność na wietrze i falach. Jacht przestronny, idealny dla rodziny. Wyposażenie bardzo dobre. Fajnie, że ma klimatyzację, przydaje się w upalne dni. Check-out sprawnie, rzeczowo i bez problemów. Uwaga na drzwi do brodzika - zawsze zabezpieczać zamkiem u góry! Nam zdarzyło się o tym zapomnieć - otworzyły się na przechyle i zablokowały drzwi łazienki tak, że nie można było do niej wejść. Sporo się namęczyłem z ich odblokowaniem...
Bartlomiej
Wrzesień 2019
Yacht4You - bardzo solidna firma Bart & Virginia
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.