Rejs w Marina Kastela

Rejsy w Marina Kastela

Kastela jest pełna pięknych parków, znajdujących się na chorwackim wybrzeżu. Nie tylko przystań jest nieskazitelnie czysta i zachęcająca, ale również krajobraz miasta to prawdziwy rarytas. Nie zapomnij wybrać się na wieczorny spacer po parkach i ogrodach, które są symbolem Kastylii i zakochaj się w architekturze, która zapadnie Ci w pamięć na długo! Przystań posiada wiele prywatnych usług, dzięki którym łatwo jest wyczarterować łódkę i zacząć odkrywać okoliczne wyspy!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Marina Kastela
4.3/5 - 294 opinie
Marek
Sierpień 2020
Rezerwacja i odbiór jachtu bezproblemowy i szybki. Wszystko zgodne z umową. Jacht świetnie przygotowany, czysty. Przyjemnie się żegluje rodzinnie, duża stabilność na wietrze i falach. Jacht przestronny, idealny dla rodziny. Wyposażenie bardzo dobre. Fajnie, że ma klimatyzację, przydaje się w upalne dni. Check-out sprawnie, rzeczowo i bez problemów. Uwaga na drzwi do brodzika - zawsze zabezpieczać zamkiem u góry! Nam zdarzyło się o tym zapomnieć - otworzyły się na przechyle i zablokowały drzwi łazienki tak, że nie można było do niej wejść. Sporo się namęczyłem z ich odblokowaniem...
Bart
Wrzesień 2019
Yacht4You - bardzo solidna firma Bart & Virginia
Tomasz
Wrzesień 2019
Wszystko ok
Roman
Sierpień 2019
Żagle i silnik w bardzo dobrym stanie. Wskaźnik pozimu paliwa nie zmienił położenia po zużyciu połowy paliwa. Samoster ? Przy silnym deszczu miejscami przecieka . Reszta sprawna mimo kilkunastu lat eksploatacji.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.