Rejs w Pula

Rejsy w Pula

Pula, położona na półwyspie Istria, jest jej głównym miastem. Oferuje połączenie naturalnego piękna i bogatego dziedzictwa kulturowego, w tym produkcji wina i tradycyjnej kuchni bałkańskiej. Pula jest doskonałą bazą wypadową dla każdego żeglarza, oferuje dobrze zarządzaną marinę, mnóstwo restauracji i ciekawe możliwości zwiedzania, zanim zdecydujesz się udać na pobliskie wyspy Brioni i tam rzucić kotwicę zacumuj swoją łódź przy jednej z licznych wysp, takich jak Unije, Losinj, Silba lub Susak i ciesz się urokliwymi śródziemnomorskimi wioskami i pięknymi naturalnymi krajobrazami Chorwacji.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Pula
4.3/5 - 190 opinie
Sławomir
Lipiec 2021
Pitter Yachting to bardzo dobrze zorganizowana firma. Wszystko niezwykle starannie przygotowane. Łatwy kontakt. Znakomici i kompetentni ludzie zarówno w biurze, jak też osoby zdające i odbierające jacht. Polecam
Gerard
Wrzesień 2020
Rezerwacja, odbiór i oddanie jachtu przebiegły sprawnie i szybko. Jacht przygotowany b. dobrze, podczas całego rejsu sprawował się bez zarzutu.
Rafał
Lipiec 2019
Jacht nowy, we wzorowym stanie technicznym. Bardzo dobre wyposażenie hotelowe. Komplet środków asekuracyjnych (przydały się ostatniego dnia w sile wiatru 18kn i nieco większej fali) i ratunkowych. Zamiast małego foka, do żeglugi w przeważających, słabych wiatrach przydałaby się duża genua i gennaker (jest w opcjach w ofercie, ale okazał się niedostępny). Wydawało mi się również, że (zgodnie z ofertą) grot miał być rolowany, ale standardowy z lazy jackiem i refpatentami zupełnie mi nie przeszkadzał, Stan techniczny jachtu bardzo starannie sprawdzany przez armatora przed i po czarterze.
Wojciech
Wrzesień 2018
łodz w porządku, bez większych problemów.
Sugestie trasy w Pula
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Pula

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.