Rejs w Pula

 

Rejsy w Pula

Pula, położona na półwyspie Istria, jest jej głównym miastem. Oferuje połączenie naturalnego piękna i bogatego dziedzictwa kulturowego, w tym produkcji wina i tradycyjnej kuchni bałkańskiej. Pula jest doskonałą bazą wypadową dla każdego żeglarza, oferuje dobrze zarządzaną marinę, mnóstwo restauracji i ciekawe możliwości zwiedzania, zanim zdecydujesz się udać na pobliskie wyspy Brioni i tam rzucić kotwicę zacumuj swoją łódź przy jednej z licznych wysp, takich jak Unije, Losinj, Silba lub Susak i ciesz się urokliwymi śródziemnomorskimi wioskami i pięknymi naturalnymi krajobrazami Chorwacji.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Pula
4.4/5 - 235 opinie
Adam
Czerwca 2023
Zszystko odbyło sie zgodnie z oczekiwaniami, żadnych problemów z odebraniem i zdaniem jachtu. Polecam.
Mariusz
Września 2022
Z usług Globesailor korzystam po raz trzeci i na pewno nie ostatni. A to ze względu na świetny kontakt i szeroką ofertę jachtów. Armator świetnie przygotował łodź. Była perfekcyjnie czysta i zadbana. Stan techniczny nie wzbudzał żadnych zastrzeżeń. Marina Veruda ma bardzo dobre połóżenie. Dużo miejsc parkingowych. Na wodzie pomiędzy pirsami jest wystarczająca przestrzeń do wygodnego podejścia i cumowania. Odbiór i zdanie jachtu przebiegło sprawnie i szybko. Jedyny mankament to chłodna woda pod prysznicami i trochę za mało kabin. Ale to przypadlość nie tylko tej mariny. Pula jest fajnym miejscem startowym do zwiedzania Istrii i nie tylko. W zasięgu tygodniowego rejsu jest też Wenecja, Serdecznie pozdrawiam organizatorów
Sławomir
Lipca 2021
Wszystko niezwykle starannie przygotowane. Łatwy kontakt. Znakomici i kompetentni ludzie zarówno w biurze, jak też osoby zdające i odbierające jacht. Polecam
Gerald
Września 2020
Rezerwacja, odbiór i oddanie jachtu przebiegły sprawnie i szybko. Jacht przygotowany b. dobrze, podczas całego rejsu sprawował się bez zarzutu.
Sugestie trasy w Pula
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Pula

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.