Rejs w Dubrowniku

Twój Rejs w Dubrowniku

Jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Chorwacji jest Dubrovnik, który znajduje się na południowym końcu Dalmacji. Piękne plaże i czysta woda sprawiają, że jest to idealne miejsce na rejs po Chorwacji. Co więcej, przystań ACI Miho Pracat jest jedną z najpiękniejszych przystani na Adriatyku. Dubrovnik jest na liście światowych dziedzictw kulturowych według UNESCO. Zatrzymaj się tam i rozkoszuj wspaniałymi Bałkanami!

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Dubrowniku
4.3/5 - 179 opinie
Robert
Lipiec 2018
Jacht z 2014 roku w dobrym stanie technicznym. Jedyne co słabo działało to lodówka. Armator zorganizował transfery z lotniska i na lotnisko. Przekazanie łódki bez zbędnego oczekiwania. Podobnie ze zdaniem łódki.
Jozef
Lipiec 2018
Marina ACI w Dubrowniku bardzo dobrze zorganizowana i perfekcyjna obsługa.cudowny rejs i polecam Mariny na wyspie Mljet,szczególnie Pomena w Parku Narodowym.
Arkadiusz
Wrzesień 2017
Dziękuję za bardzo sprawną współpracę
Andrzej
Wrzesień 2017
łódka w przyzwoitym stanie, dość sterowna mimo braku steru strumieniowego, wygodna dla 6-7 osób marina w Dubrovniku super! obsługa z Waypoint-a miła, starają się być pomocni...
Sugestie trasy w Dubrowniku
Zobacz więcej w Dubrowniku
ACI Marina Dubrovnik / Marina Frapa (DBV)
Chesz rozpocząć rejs w Dubrownik?

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.