Rejs w Dubrowniku

 

Rejsy w Dubrowniku

Jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Chorwacji jest Dubrovnik, który znajduje się na południowym końcu Dalmacji. Piękne plaże i czysta woda sprawiają, że jest to idealne miejsce na rejs po Chorwacji. Co więcej, przystań ACI Miho Pracat jest jedną z najpiękniejszych przystani na Adriatyku. Dubrovnik jest na liście światowych dziedzictw kulturowych według UNESCO. Zatrzymaj się tam i rozkoszuj wspaniałymi Bałkanami!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Dubrowniku
4.4/5 - 295 opinie
Tadeusz
Września 2023
Fantastyczna opieka skippera i hostessy. Świetne śniadania, przekąski i lunch serwowane na pokładzie. Fantastyczne miejsca do kąpieli wybierane przez skippera. Jedyny mankament to Bimini, na tym jachcie, które podczas silnego opadu deszczu przeciekało w wielu miejscach, co przy częstszych opadach mogło skutkować brakiem miejsca do spożywania posiłków na łodzi. Na szczęście padało tylko pierwszego dnia.
Piotr
Sierpnia 2022
Bardzo udany wyjazd, check in bardzo sprawny, obsługa bardzo miła i pomocna. Jacht przygotowany z niewielkimi brakami ale wszystko udało się szybko i sprawnie uzupełnić. Duży +.
Jacek
Czerwca 2021
wszystko ok.
Krzysztof
Maja 2021
Armator Profesjonalny. Jacht przygotowany do rejsu bardzo dobrze. Elastyczne podejście co do terminu przyjęcia i zdania jachtu. Zdanie jachtu bezproblemowe. Polecam
Zobacz więcej w Dubrowniku
ACI Marina Dubrovnik / Zaton / Marina Frapa (DBV)
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.