Rejs w Dubrowniku

Rejsy w Dubrowniku

Jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Chorwacji jest Dubrovnik, który znajduje się na południowym końcu Dalmacji. Piękne plaże i czysta woda sprawiają, że jest to idealne miejsce na rejs po Chorwacji. Co więcej, przystań ACI Miho Pracat jest jedną z najpiękniejszych przystani na Adriatyku. Dubrovnik jest na liście światowych dziedzictw kulturowych według UNESCO. Zatrzymaj się tam i rozkoszuj wspaniałymi Bałkanami!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Dubrowniku
4.3/5 - 266 opinie
Piotr
Sierpnia 2022
Bardzo udany wyjazd, check in bardzo sprawny, obsługa bardzo miła i pomocna. Jacht przygotowany z niewielkimi brakami ale wszystko udało się szybko i sprawnie uzupełnić. Duży +.
Jacek
Czerwca 2021
wszystko ok.
Krzysztof
Maja 2021
Armator Profesjonalny. Jacht przygotowany do rejsu bardzo dobrze. Elastyczne podejście co do terminu przyjęcia i zdania jachtu. Zdanie jachtu bezproblemowe. Polecam
Krzysztof
Maja 2021
Jacht bardzo dobrze przygotowany. Jakiekolwiek zauważone braki uzupełniane natychmiast. Bezproblemowe zdanie jachtu. Nieoceniona pomoc Vedrana w ustaleniu trasy. Dzięki jego znajomościom, nigdzie nie mieliśmy problemu ze znalezieniem miejsca do cumowania. Bardzo pomocny również Mario.
Zobacz więcej w Dubrowniku
ACI Marina Dubrovnik / Zaton
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.