Rejs w Dubrowniku

Rejsy w Dubrowniku

Jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Chorwacji jest Dubrovnik, który znajduje się na południowym końcu Dalmacji. Piękne plaże i czysta woda sprawiają, że jest to idealne miejsce na rejs po Chorwacji. Co więcej, przystań ACI Miho Pracat jest jedną z najpiękniejszych przystani na Adriatyku. Dubrovnik jest na liście światowych dziedzictw kulturowych według UNESCO. Zatrzymaj się tam i rozkoszuj wspaniałymi Bałkanami!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Dubrowniku
4.3/5 - 192 opinie
Tadeusz
Wrzesień 2020
Mieliśmy bardzo sympatyczną i pracowitą hostessę oraz miłego skippera. Jacht w dobrym stanie technicznym w pełni spełniał nasze oczekiwania ( Lagoon 52 )
Marek
Wrzesień 2020
To byl trudny, pelen niepewności okres przed rejsem. Ekipa z DYC była jednak cały czas w kontakcie że mną, bardzo pomocna i zyczliwa. W porcie super obsługa. Sprawnie, szybko i bez zbędnych komplikacji. Jestem pod wielkim wrażeniem.
Monika
Sierpień 2020
obsługa bardzo dobra i sprawna - Jednostka czysta i nie zniszczona - nie działała kostkarka oraz ekspres do kawy :) destynacja zgodnie z oczekiwaniami : cudowne rejony - baza charterowa dobra choć sklep mógłby być lepiej zaopatrzony - parking dość drogi ale to w końcu Dubrovnik - Świetny rejs !!!
Robert
Lipiec 2020
Dla mnie najlepsza z możliwych destynacji. W tym roku wyjątkowa bo ze względu na COVID mało turystów i jachtów. Puste zatoki i bez problemu dostępne miejsca w marinach, zatokach i konobach. Jacht nowy z 2020 i może dlatego, że nowy słabo wyposażony w drobiazgi ułatwiające życie na jachcie. Stąd ocena na 4. Brak miękkich materacy na siedziska pokładowe. Jedna cuma zapasowa, brak "krawatów", szekli, "zawleczek" do drobnych napraw lub wiązania. Słaba lodówka (zresztą z zepsutą klapą), przepalona żarówka w lampce topowej (anchor light), brak dużego odbijacza na rufie, i kilka pomniejszych drobiazgów (mała ilość szklanek i filiżanek). Miła, szybka i sprawna obsługa personelu Croatian Yachting. Odbiór jachtu w ekspresowym tempie. Serwis Globe Sailor jak zwykle na bardzo dobrym poziomie.
Sugestie trasy w Dubrowniku
Zobacz więcej w Dubrowniku
ACI Marina Dubrovnik
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.