Rejs ACI Marina Dubrovnik

Rejsy ACI Marina Dubrovnik

ACI marina Dubrownik to jedna z najbezpieczniejszych marin do cumowania, przechowywania i konserwacji Twojej jednostki. ACI marina Dubrownik to marina z największą liczbą nagród „Kwiat Turystyki – Jakość dla Chorwacji” oraz wyróżnieniem Błękitna Flaga. Od 2021 roku goście mariny ACI w Dubrowniku mają do dyspozycji również innowacyjne pole golfowe. ACI marina Dubrownik jest pierwszą i jedyną mariną na Morzu Adriatyckim, która oferuje tę wyjątkową usługę.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali ACI Marina Dubrovnik
4.3/5 - 112 opinie
Piotr
Sierpnia 2022
Bardzo udany wyjazd, check in bardzo sprawny, obsługa bardzo miła i pomocna. Jacht przygotowany z niewielkimi brakami ale wszystko udało się szybko i sprawnie uzupełnić. Duży +.
Krzysztof
Maja 2021
Jacht bardzo dobrze przygotowany. Jakiekolwiek zauważone braki uzupełniane natychmiast. Bezproblemowe zdanie jachtu. Nieoceniona pomoc Vedrana w ustaleniu trasy. Dzięki jego znajomościom, nigdzie nie mieliśmy problemu ze znalezieniem miejsca do cumowania. Bardzo pomocny również Mario.
Monika
Sierpnia 2020
obsługa bardzo dobra i sprawna - Jednostka czysta i nie zniszczona - nie działała kostkarka oraz ekspres do kawy :) destynacja zgodnie z oczekiwaniami : cudowne rejony - baza charterowa dobra choć sklep mógłby być lepiej zaopatrzony - parking dość drogi ale to w końcu Dubrovnik - Świetny rejs !!!
Robert
Lipca 2020
Dla mnie najlepsza z możliwych destynacji. W tym roku wyjątkowa bo ze względu na COVID mało turystów i jachtów. Puste zatoki i bez problemu dostępne miejsca w marinach, zatokach i konobach. Jacht nowy z 2020 i może dlatego, że nowy słabo wyposażony w drobiazgi ułatwiające życie na jachcie. Stąd ocena na 4. Brak miękkich materacy na siedziska pokładowe. Jedna cuma zapasowa, brak "krawatów", szekli, "zawleczek" do drobnych napraw lub wiązania. Słaba lodówka (zresztą z zepsutą klapą), przepalona żarówka w lampce topowej (anchor light), brak dużego odbijacza na rufie, i kilka pomniejszych drobiazgów (mała ilość szklanek i filiżanek). Miła, szybka i sprawna obsługa personelu Croatian Yachting. Odbiór jachtu w ekspresowym tempie. Serwis Globe Sailor jak zwykle na bardzo dobrym poziomie.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.