Rejs w Atenach

Rejsy w Atenach

Ateny, stolica Grecji, to żywe miasto pełne wspaniałych pomników i starożytnych zabytków. Na podstawie greckiej mitologii, Ateny znajdowały się pod opieką Ateny, córki Zeusa. Miasto to zostało okrzyknięte kołyską zachodniej cywilizacji, ponieważ jest jednym z najstarszych na całym świecie. Podczas żeglugi możesz poczuć się jak w starożytnym świecie, zachowanym w wielu szczątkach. Rejs po Atenach nie może obejść się bez odwiedzenia Cykad czy wysp Sardonicznych, które znajdują się nieopodal.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Atenach
4.4/5 - 1031 opinie
Norbert
Maj 2021
Było tak jak bym chciał . Obsługa tym razem naprawdę uprzejma i pomocna! Łódka w bardzo dobrym stanie ! Od tego roku polecam znajomym firmę Hermes ! Do zobaczenia we wrześniu !
Maciej
Sierpień 2020
Jacht, gotowy do odbioru 2 godziny przed czasem. Czysty, kompletny, przygotowany do odbioru. Zdanie sprawne bez czepiania i problemów. Podczas rejsu brak problemów technicznych, Pływaliśmy w 12 osób (8 dorosłych + 4 dzieci ) i zmieściliśmy się dość wygodnie. 12 dorosłych mimo, że to duży jacht to raczej za dużo. Do ewentualnej poprawy, talia grota działała ale trzeba było używać sporych sił.. Świetna, miła, sprawna, obsługa. Generalnie polecam, sam w przyszłym roku będę ich pytał o ofertę. Pośrednika Globe Sailor oceniam bardzo dobrze, Wszystko co było obiecane dotrzymane, dobra komunikacja.
Krzysztof
Listopad 2019
Obsługa globesailor znakomita. Obsługa Navigarre Yachting znakomita. Jacht technicznie bardzo dobrze z drobnymi niedociagnieciami , ale był po pełnym sezonie.
Tomasz
Październik 2019
Bardzo szybka obsługa i odpowiedź na wszystkie pytania. Łódź jak w opisie. Na miejscu bez problemu. dużo wcześniejsze wydanie łodzi. Po zakończeniu rejsu szybki odbiór. Jak to w Grecji, nie zawsze zgadzał się umówiony czas, ale obsługa bardzo fachowa i miła. Sama łódź ok, chociaż silnik 21KM przy silniejszym wietrze wymaga więcej uwagi. Był ster strumieniowy więc dało radę manewrować bez większych propblemów. Na łodzi wszystko działało idealnie. Obsługa ze strony greckiej bez zarzutu. Polecam zarówno globesailor jak i łódkę.
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Atenach

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.