Rejs w Atenach

Twój Rejs w Atenach

Ateny, stolica Grecji, to żywe miasto pełne wspaniałych pomników i starożytnych zabytków. Na podstawie greckiej mitologii, Ateny znajdowały się pod opieką Ateny, córki Zeusa. Miasto to zostało okrzyknięte kołyską zachodniej cywilizacji, ponieważ jest jednym z najstarszych na całym świecie. Podczas żeglugi możesz poczuć się jak w starożytnym świecie, zachowanym w wielu szczątkach. Rejs po Atenach nie może obejść się bez odwiedzenia Cykad czy wysp Sardonicznych, które znajdują się nieopodal.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Atenach
4.4/5 - 587 opinie
Krzysztof
Czerwiec 2018
Witam. Rejs zrobiliśmy w Czerwcu 2018r , z Aten na zatokę Sarońską. Czarter poprzez Globe Sailor , firma dająca jacht " Exadas Yachts " , jacht - Sun Odyssey 36i. - Kontakt w marinie super, bez żadnych problemów, wszystko załatwiliśmy tak sprawnie że mogłem wyjść w morze jeszcze tego samego dnia. Agent zorganizował nam zaopatrzenie z dostawą na jacht, wskazał ciekawe miejsca do odwiedzenia. Jacht przygotowany, zatankowany, pełne zbiorniki wody, czysty i wyposażony we wszystko co zapisane na" Checkliście" , Odbiór jachtu również sprawny i bez problemowy. Jestem zadowolony i polecam firmę Globe Sailor . Kolejny czarter ( tym razem na Karaiby) w przyszłym roku, już zarezerwowałem również przy pomocy Pana Adama z Globe Sailor.
Bogusław
Maj 2018
po małych problemach techniczny, które zostały szybko usunięte na starcie, jacht w b dobrej kondycji.
Marek
Kwiecień 2018
Popłyniemy ponownie!
Marcin
Kwiecień 2018
kolejny raz dobry wybór jachtu Dzieki Addmowi , dobry kontakt szybka obsługa i zaangażowanie Jestem bardzo zadowolony za rok tez skorzystam .
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Atenach

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.