Rejs w Atenach

 

Rejsy w Atenach

Ateny, stolica Grecji, to żywe miasto pełne wspaniałych pomników i starożytnych zabytków. Na podstawie greckiej mitologii, Ateny znajdowały się pod opieką Ateny, córki Zeusa. Miasto to zostało okrzyknięte kołyską zachodniej cywilizacji, ponieważ jest jednym z najstarszych na całym świecie. Podczas żeglugi możesz poczuć się jak w starożytnym świecie, zachowanym w wielu szczątkach. Rejs po Atenach nie może obejść się bez odwiedzenia Cykad czy wysp Sardonicznych, które znajdują się nieopodal.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Atenach
4.5/5 - 1629 opinie
Tomasz
Sierpnia 2023
Polecam oddział w Lavrio. Drugi raz wziąłem od nich katamaran (ten sam zreszta) i generalnie bez problemów. Na tle innych firm czarterowych: nie czepiają się bzdur, szybko reagują na uwagi dotyczące łodzi, nie próbowali naciągać (zniszczona kotwica w trakcie burzy poszła z ubezpieczenia jachtu, a nie kaucji). Szef bazy zna się na rzeczy👍
Krzysztof
Sierpnia 2023
Pomimo iż sprawa niezależna od Globe Sailor jak i Olympic Yachting : dałem 4* a nie 5 wyłącznie z powodu 2 nieprzespanych nocy (pierwszej i ostatniej) w porcie Lavrio. Otóż w bezpośredniej bliskości kei znajduje się restauracja w której jakiś niespełna rozumu człek odtwarza potwornie głośno muzykę, uwaga! do 06.00 ! nie uważam się za wrażliwca ale uwierzcie lub nie - o spaniu można zapomnieć. Gdyby nie ww - byłbym więcej niż zadowolony ze wszystkich pozostałych aspektów czarteru.
Robert
Sierpnia 2023
Jakość obsługi amatora na bardzo wysokim poziomie: Jacht przygotowany do rejsu bez zastrzeżeń. Merytoryczne i wyczerpujące zaprezentowanie jachtu oraz praktyczne wskazówki dotyczące wyboru trasy i portów przekazane przez pracownika armatora. Bardzo istotne wsparcie obsługi armatora podczas powrotnego podchodzenia do kei przy silnie wiejącym meltemi. Marina natomiast pozostawia wiele do życzenia: Jeden bar, brak jakiegokolwiek sklepu i kilka nie zawsze czynnych pryszniców to zdecydowanie za mało na tak wielką marinę jak Alimos Kalamaki. Niemniej złe wrażenie natychmiast się zaciera po wypłynięciu z mariny i odwiedzeniu tak uroczych portów jak Poros, Hydra i Perdika.
Szmigielski
Czerwca 2023
Great trip and good support during the preparation for charter
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Atenach

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.