Rejs w Atenach

Twój Rejs w Atenach

Ateny, stolica Grecji, to żywe miasto pełne wspaniałych pomników i starożytnych zabytków. Na podstawie greckiej mitologii, Ateny znajdowały się pod opieką Ateny, córki Zeusa. Miasto to zostało okrzyknięte kołyską zachodniej cywilizacji, ponieważ jest jednym z najstarszych na całym świecie. Podczas żeglugi możesz poczuć się jak w starożytnym świecie, zachowanym w wielu szczątkach. Rejs po Atenach nie może obejść się bez odwiedzenia Cykad czy wysp Sardonicznych, które znajdują się nieopodal.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Atenach
4.4/5 - 624 opinie
Maciej
Wrzesień 2018
Bardzo miła obsługa w biurze. Odbieraliśmy jacht od sympatycznego właściciela. Wystarczająco wyposażony.
Marek
Wrzesień 2018
Łódka Oceanis 473 nie nowa, ale posiadała wszystko co powinna i to sprawne. Łódka bardzo dzielna, nawet przy silnym wietrze i dość dużej fali nie sprawiała problemów z prowadzeniem. Przekazanie łódki dość ekspresowe ale ze wspólnym sprawdzeniem istotnych rzeczy i omówieniem gdzie co jest schowane. Odbiór łódki również bezproblemowy ze sprawdzeniem istotnych rzeczy jak kil, dno, silnik, żagle. Zdarzyła się awaria windy kotwicy i właściciel łódki zorganizował serwis następnego dnia. Skorzystaliśmy z zaprowiantowania łódki przez czarter, wszystkie produkty w dobrych cenach i na czas. Ogólne wrażenie bardzo dobre.
Krzysztof
Wrzesień 2018
Plusy: - dobry kontakt z Globe Sailor i Hermes Yachting - sprawny check-in i check-out łódki - łódka zadbana, w dobrym stanie technicznym Minusy: - duża odległość miejsca cumowania łódki od bazy Hermes Yachting w marinie Uwagi dotyczące mariny Alimos Kalamaki - toalety i natryski w marinie wymagają generalnego remonu
Krzysztof
Wrzesień 2018
Łódź w sam raz na tę liczę osób. Firma zgodnie z prośbą wydała jacht wcześniej. Skipper bardzo w porządku, zrealizował to co uzgodniliśmy na początku i jeszcze dołożył coś od siebie. Nie było problemu ze zdaniem łodzi, wszystko odbyło się profesjonalnie.
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Atenach

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.