Rejs w Atenach

Rejsy w Atenach

Ateny, stolica Grecji, to żywe miasto pełne wspaniałych pomników i starożytnych zabytków. Na podstawie greckiej mitologii, Ateny znajdowały się pod opieką Ateny, córki Zeusa. Miasto to zostało okrzyknięte kołyską zachodniej cywilizacji, ponieważ jest jednym z najstarszych na całym świecie. Podczas żeglugi możesz poczuć się jak w starożytnym świecie, zachowanym w wielu szczątkach. Rejs po Atenach nie może obejść się bez odwiedzenia Cykad czy wysp Sardonicznych, które znajdują się nieopodal.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Atenach
4.5/5 - 1479 opinie
Krzysztof
Września 2022
Załoga Globesailor jak zawsze stanęła na wysokości. Potrzebowałem 2 jachty, nie udało się od jednego Armatora, ale obydwaj byli super i Profesjonalni. Przebierałem trochę w podesłanych ofertach, ale Pani Nathalia cierpliwie wyszukiwała następne. Elastyczne podejście w kwestii terminów płatności. Wybrani Armatorzy bardzo profesjonalni. Jachty były przygotowane przed czasem. Szybkie i sprawne przekazania w jedną i w drugą stronę. Co prawda mój po 2 tygodniach rejsu był odbierany bardziej szczegółowo, ale jak sami powiedzieli, zaskoczyło nas Meltemi i jachty miały duże problemy. Oczywiście za każdym razem sprawdzam inne oferty, ale zostanę już chyba z nimi do "końca". Serdecznie pozdrawiam Załogę Globesailor i Panią Nathalię. Krzysztof
Daniel
Sierpnia 2022
Łódź ma swoje lata, ale nie licząc drobnych problemów z elektryką wszystko przebiegło wspaniale.
Paweł
Czerwca 2022
Rejs organizowany samodzielnie przez grupę przyjaciół z własnym skipperem, nie korzystaliśmy z opcji wynajęcia skippera u armatora. Kontakt z GlobeSailor bardzo dobry zarówno telefonicznie jak i mailowo, Pani Natalia była bardzo pomocna. Kontakt z armatorem poprzez e-mail również bardzo dobry. Firma czarterowa okazała się bardzo otwarta i dostosowała się do naszych potrzeb i oczekiwań. Marina Alimos w Atenach bardzo dobrze skomunikowana z lotniskiem (dojazd jednym autobusem). Na terenie Mariny dostępne restauracje, ale ceny nie należą do najniższych, w okolicy markety, których właściciele proponują darmowy transport zakupionych produktów, w zasadzie na samą keję. Pewną niedogodnością były jednak godziny otwarcia ubikacji i zaplecza sanitarnego, które były czynne tylko w ciągu dnia od 8.00 do 20,00. Łódź miała drobne mankamenty dotyczące przede wszystkim oświetlenia topowego i w kokpicie (armator dał nam dodatkową lampkę, ale po pierwszym dniu wyczerpały się baterie). Silnik, osprzęt i ożaglowanie sprawne, w najlepszym porządku. Żeglowało się bardzo przyjemnie. Zdecydowanie polecam usługi zarówno GlobeSailor, jak i armatora. Sam planuję również skorzystać w przyszłości.
Michał
Listopada 2021
Witam w terminie 06-13.11.2021 odbyłem z przyjaciółmi rejs po Cykladach. Jacht przygotowany bardzo dobrze przez armatora . Bardzo doby kontakt z przedstawicielem Globesailor. Pogoda prawie dopisała (dwa dni sztormu przestaliśmy w porcie Karysto) ale to siła wyższa. Po za tym było uroczo i tak po grcku. jacht się sprawdził
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Atenach

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.