Rejs w Atenach

 

Rejsy w Atenach

Ateny, stolica Grecji, to żywe miasto pełne wspaniałych pomników i starożytnych zabytków. Na podstawie greckiej mitologii, Ateny znajdowały się pod opieką Ateny, córki Zeusa. Miasto to zostało okrzyknięte kołyską zachodniej cywilizacji, ponieważ jest jednym z najstarszych na całym świecie. Podczas żeglugi możesz poczuć się jak w starożytnym świecie, zachowanym w wielu szczątkach. Rejs po Atenach nie może obejść się bez odwiedzenia Cykad czy wysp Sardonicznych, które znajdują się nieopodal.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Atenach
4.5/5 - 1673 opinie
Krzysztof
Października 2023
Dorze utrzymany jacht, czysty, w pełni sprawny, doskonała i pomocna obsługa na miejscu.
Mariusz
Września 2023
Dobry kontakt z armatorem i GlobeSailor. Łódka w dobrym stanie. Sprawna i szybka wymiana jednego z paneli nawigacyjnych podczas odbioru. Sprawna, zdalna interwencja serwisu po zgłoszeniu usterki w trakcie rejsu.
Jacek
Września 2023
Zespół armatora to bardzo sympatyczni, uczynni, życzliwi i uśmiechnięci ludzie. Cała procedura check-in/check-out przebiegła bez problemów. S/Y Alkistis - Elan Impression 45 w doskonałym stanie i kompletnie wyposażony, pozwolił w pełni cieszyć się naszej załodze błogimi wakacjami na greckich wodach. Planując kolejny rejs na tym akwenie na pewno skorzystam z usług tego armatora!!!
Tomasz
Sierpnia 2023
Polecam oddział w Lavrio. Drugi raz wziąłem od nich katamaran (ten sam zreszta) i generalnie bez problemów. Na tle innych firm czarterowych: nie czepiają się bzdur, szybko reagują na uwagi dotyczące łodzi, nie próbowali naciągać (zniszczona kotwica w trakcie burzy poszła z ubezpieczenia jachtu, a nie kaucji). Szef bazy zna się na rzeczy👍
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Atenach

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.