Rejs w Atenach

Twój Rejs w Atenach

Ateny, stolica Grecji, to żywe miasto pełne wspaniałych pomników i starożytnych zabytków. Na podstawie greckiej mitologii, Ateny znajdowały się pod opieką Ateny, córki Zeusa. Miasto to zostało okrzyknięte kołyską zachodniej cywilizacji, ponieważ jest jednym z najstarszych na całym świecie. Podczas żeglugi możesz poczuć się jak w starożytnym świecie, zachowanym w wielu szczątkach. Rejs po Atenach nie może obejść się bez odwiedzenia Cykad czy wysp Sardonicznych, które znajdują się nieopodal.

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali w Atenach
4.3/5 - 449 opinie
Marcin
Wrzesień 2017
Łódź bardzo dobrze utrzymana. Grecja to świetne miejsce na czarter jednokadłubówki. Bardzo pomocna pomoc zarówno GlobeSailor jak i mariny w Grecji.
Filip
Sierpień 2017
Armator łodzi był bardzo pomocnny. Pomogli nam w małych problemach. Asystowali nas także podczas żeglugi. Szef pomógł nam także pomóc w wyborze trasy rejsu. Jeżeli chodzi o łódź to dobrze wyposażona i sprawna!
Marcin
Lipiec 2017
Dobra obsługa w biurze, jednak jacht pomimo stosunkowo młodego wieku nosi widoczne slady zużycia, stąd pojawiające się niewielki ale uciążliwe defekty które wprowadzają pewną nerwowość przy check out itrzeba odowadniać że się nie popełnio żadnych błędów przy uzytkowaniu jednostki. Reszta bez zastrzezeń.
Marcin
Lipiec 2017
Bardzo dziękuję firmie K2 Yachting za czarter jachtu. Jacht w bardzo dobrym stanie i super obsługa. Polecam wszystkim.
Zobacz więcej w Atenach
Marina Alimos Kalamaki / Lawrio / Zakintos / Glifada / Paleo Faliro
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu w Atenach

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami