Rejs w Atenach

Rejsy w Atenach

Ateny, stolica Grecji, to żywe miasto pełne wspaniałych pomników i starożytnych zabytków. Na podstawie greckiej mitologii, Ateny znajdowały się pod opieką Ateny, córki Zeusa. Miasto to zostało okrzyknięte kołyską zachodniej cywilizacji, ponieważ jest jednym z najstarszych na całym świecie. Podczas żeglugi możesz poczuć się jak w starożytnym świecie, zachowanym w wielu szczątkach. Rejs po Atenach nie może obejść się bez odwiedzenia Cykad czy wysp Sardonicznych, które znajdują się nieopodal.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Atenach
4.4/5 - 1174 opinie
Marek
Sierpień 2021
Obsługa armatora oceniam na 5/5 Obsługa GlobeSailor na 5/5 Stan techniczny jednostki 4/5 (toaleta nie była szczelna nie przyjemny zapach i słabo posprzątana jednostka) odbiór jachtu dosyć sprawny Pościel i drobne zakupy były miłą niespodzianką.5/5 Port jak port w Grecji 3/5 Zdanie jachtu sprawne 5/5 Atrakcyjność destynacji 4/5 Jacht szybki i zwrotny kotwica bardzo dobrze trzymała. zużycie paliwa na 7 dni czarteru 52L dużo może ale tyle wlali pod korek..
Rafał
Sierpień 2021
Jestem bardzo zadowolony z obsługi mojego czarteru. Od samego początku firma się komunikowała bardzo otwarcie i na czas. Wszystko co było ustalone takie też okazało się na miejscu. W przypadku gdy miałem dodatkowe pytania albo prosiłem o wytłumaczenie czegoś odrazu dostawałem informacje i to takie jakich szukałem. Jednym zdaniem polecam firmę i życzę wszystkim tak udanych wakacji jak moje.
Tomasz
Sierpień 2021
Jesteśmy zadowoleni z obsługi GLobeSailor, tez obsługa Nomicos już w porcie w Alimnos (Athens) sprawnie. Jacht bardzo dobrze przygotowany (instrukcje w formie zdjęć w dokumentach jak wszystko obsługiwać - to bardzo praktyczne! Check out tez sprawny. Polecam ten charter choć mnóstwo jachtów było w tym terminie i w portach zawsze full.
Martyna
Lipiec 2021
Jacht był dobrze przygotowany, firma czarterowa bardzo pomocna w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów.
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Atenach

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.