Rejs w Lawrio

Rejsy w Lawrio

Lavrio to obszar metropolitalny w pobliżu Aten. Miasto było pierwszym górniczym miastem Grecji. Jeden z najważniejszych portów regionu Attyki obok Pireusu, Lavrio skupia główne ruchy turystyczne Cyklad.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Lawrio
4.5/5 - 309 opinie
Michał
Listopad 2021
Witam w terminie 06-13.11.2021 odbyłem z przyjaciółmi rejs po Cykladach. Jacht przygotowany bardzo dobrze przez armatora . Bardzo doby kontakt z przedstawicielem Globesailor. Pogoda prawie dopisała (dwa dni sztormu przestaliśmy w porcie Karysto) ale to siła wyższa. Po za tym było uroczo i tak po grcku. jacht się sprawdził
Paweł
Październik 2021
Czarter z HDM jest na prawdę OK. Dobrze zorganizowana baza, sprawne zaprowiantowanie (chociaż Grecy pomylili kilka pozycji :-) ) . Check in szybki ale wszystkie podstawowe sprawy zostały omówione, co warto podkreślić po polsku, przez przemiłą skipperkę Gochę ! Polecam !
Tomasz
Wrzesień 2021
Organizacja czarteru, rezerwacja, komunikacja i serwis bardzo dobry. Mieliśmy różne sytuacje i zawsze otrzymywaliśmy pomoc aby je rozwiązać, sprawnie i profesjonalnie. Stan techniczny łodzi powinien być lepszy aby uniknąć niepotrzebnego stresu podczas żeglowania. Warto poświęcić więcej czasu na sprawdzenie wszystkich krytycznych elementów przy odbiorze.
Rafał
Sierpień 2021
Jestem bardzo zadowolony z obsługi mojego czarteru. Od samego początku firma się komunikowała bardzo otwarcie i na czas. Wszystko co było ustalone takie też okazało się na miejscu. W przypadku gdy miałem dodatkowe pytania albo prosiłem o wytłumaczenie czegoś odrazu dostawałem informacje i to takie jakich szukałem. Jednym zdaniem polecam firmę i życzę wszystkim tak udanych wakacji jak moje.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.