Rejs w Lawrio

Oni już pływali w Lawrio
4.4/5 - 249 opinie
Paweł
Październik 2021
Czarter z HDM jest na prawdę OK. Dobrze zorganizowana baza, sprawne zaprowiantowanie (chociaż Grecy pomylili kilka pozycji :-) ) . Check in szybki ale wszystkie podstawowe sprawy zostały omówione, co warto podkreślić po polsku, przez przemiłą skipperkę Gochę ! Polecam !
Tomasz
Wrzesień 2021
Organizacja czarteru, rezerwacja, komunikacja i serwis bardzo dobry. Mieliśmy różne sytuacje i zawsze otrzymywaliśmy pomoc aby je rozwiązać, sprawnie i profesjonalnie. Stan techniczny łodzi powinien być lepszy aby uniknąć niepotrzebnego stresu podczas żeglowania. Warto poświęcić więcej czasu na sprawdzenie wszystkich krytycznych elementów przy odbiorze.
Rafał
Sierpień 2021
Jestem bardzo zadowolony z obsługi mojego czarteru. Od samego początku firma się komunikowała bardzo otwarcie i na czas. Wszystko co było ustalone takie też okazało się na miejscu. W przypadku gdy miałem dodatkowe pytania albo prosiłem o wytłumaczenie czegoś odrazu dostawałem informacje i to takie jakich szukałem. Jednym zdaniem polecam firmę i życzę wszystkim tak udanych wakacji jak moje.
Norbert
Maj 2021
Było tak jak bym chciał . Obsługa tym razem naprawdę uprzejma i pomocna! Łódka w bardzo dobrym stanie ! Od tego roku polecam znajomym firmę Hermes ! Do zobaczenia we wrześniu !
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.