Rejs w Lawrio

 

Rejsy w Lawrio

Lavrio to obszar metropolitalny w pobliżu Aten. Miasto było pierwszym górniczym miastem Grecji. Jeden z najważniejszych portów regionu Attyki obok Pireusu, Lavrio skupia główne ruchy turystyczne Cyklad.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Lawrio
4.5/5 - 358 opinie
Tomasz
Sierpnia 2023
Polecam oddział w Lavrio. Drugi raz wziąłem od nich katamaran (ten sam zreszta) i generalnie bez problemów. Na tle innych firm czarterowych: nie czepiają się bzdur, szybko reagują na uwagi dotyczące łodzi, nie próbowali naciągać (zniszczona kotwica w trakcie burzy poszła z ubezpieczenia jachtu, a nie kaucji). Szef bazy zna się na rzeczy👍
Krzysztof
Sierpnia 2023
Pomimo iż sprawa niezależna od Globe Sailor jak i Olympic Yachting : dałem 4* a nie 5 wyłącznie z powodu 2 nieprzespanych nocy (pierwszej i ostatniej) w porcie Lavrio. Otóż w bezpośredniej bliskości kei znajduje się restauracja w której jakiś niespełna rozumu człek odtwarza potwornie głośno muzykę, uwaga! do 06.00 ! nie uważam się za wrażliwca ale uwierzcie lub nie - o spaniu można zapomnieć. Gdyby nie ww - byłbym więcej niż zadowolony ze wszystkich pozostałych aspektów czarteru.
Michał
Listopada 2021
Witam w terminie 06-13.11.2021 odbyłem z przyjaciółmi rejs po Cykladach. Jacht przygotowany bardzo dobrze przez armatora . Bardzo doby kontakt z przedstawicielem Globesailor. Pogoda prawie dopisała (dwa dni sztormu przestaliśmy w porcie Karysto) ale to siła wyższa. Po za tym było uroczo i tak po grcku. jacht się sprawdził
Paweł
Października 2021
Czarter z HDM jest na prawdę OK. Dobrze zorganizowana baza, sprawne zaprowiantowanie (chociaż Grecy pomylili kilka pozycji :-) ) . Check in szybki ale wszystkie podstawowe sprawy zostały omówione, co warto podkreślić po polsku, przez przemiłą skipperkę Gochę ! Polecam !
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.