Pierwszy, ale nie ostatni raz
Przetłumaczone automatycznie.
Po początkowych problemach z wyposażeniem nawigacyjnym i w związku z tym opóźnionym startem mieliśmy wspaniałą żeglugę po Cykladach. Bardzo dobra rekomendacja trasy od bazy czarterowej. Personel przyjazny i bezproblemowy. Łódź była w dobrym stanie jak na swój wiek i dzięki nowym żaglom dobrze szła pod wiatr. Same Cyklady to bardzo piękny rejon z dala od masowych turystów. Na pewno wrócimy.