Rejs w Marina Alimos Kalamaki

Rejsy w Marina Alimos Kalamaki

Położona na południowy zachód od Aten, przystań Kalamaki (zwana również Alimos), jest największą przystanią w Grecji. To idealne miejsce na rozpoczęcie odkrywania Cyklad i Wysp Sarońskich, ponieważ znajduje się 12 kilometrów od centrum miasta oraz 8 kilometrów od miasta Pireus. Przystań Kalamaki jest wspaniałym miejscem na chwilę odpoczynku, gdyż posiada wiele wygód, jak również sprzęt, który może Ci się przydać w dalszej żegludze. Co więcej, będziesz otoczony przepięknym greckim krajobrazem, przede wszystkich najbardziej popularnym skarbem Grecji – Panteonem oraz Teatrem Dionizosa.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Marina Alimos Kalamaki
4.4/5 - 764 opinie
Maciej
Sierpień 2020
Jacht, gotowy do odbioru 2 godziny przed czasem. Czysty, kompletny, przygotowany do odbioru. Zdanie sprawne bez czepiania i problemów. Podczas rejsu brak problemów technicznych, Pływaliśmy w 12 osób (8 dorosłych + 4 dzieci ) i zmieściliśmy się dość wygodnie. 12 dorosłych mimo, że to duży jacht to raczej za dużo. Do ewentualnej poprawy, talia grota działała ale trzeba było używać sporych sił.. Świetna, miła, sprawna, obsługa. Generalnie polecam, sam w przyszłym roku będę ich pytał o ofertę. Pośrednika Globe Sailor oceniam bardzo dobrze, Wszystko co było obiecane dotrzymane, dobra komunikacja.
Marcin
Październik 2019
18 year old yacht. Only small problem with water pump. Nomicos staff was friendly and helpful.
Tomasz
Wrzesień 2019
Obsługa bardzo sprawna i miła , o 12 godzinie mogliśmy się zaokrętować , przejęcie łódki trwało dłużej niż jej zdanie.
Roman
Sierpień 2019
Odbiór i przygotowanie łodzi do rejsu profesjonalne. Armator bardzo sympatyczny. Łódź dobrze wyposażona i posprzątana. W trakcie rejsu mariny, w których cumowaliśmy , o bardzo średnim standardzie. Brak muringów. Trudności z uzupełnieniem wody i znalezieniem miejsca do cumowania. Ale za to bardzo pięknie i dość swobodnie Warto tam pływać pozdrawiam Roman
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.