Rejs w Marina Alimos Kalamaki

 

Rejsy w Marina Alimos Kalamaki

Położona na południowy zachód od Aten, przystań Kalamaki (zwana również Alimos), jest największą przystanią w Grecji. To idealne miejsce na rozpoczęcie odkrywania Cyklad i Wysp Sarońskich, ponieważ znajduje się 12 kilometrów od centrum miasta oraz 8 kilometrów od miasta Pireus. Przystań Kalamaki jest wspaniałym miejscem na chwilę odpoczynku, gdyż posiada wiele wygód, jak również sprzęt, który może Ci się przydać w dalszej żegludze. Co więcej, będziesz otoczony przepięknym greckim krajobrazem, przede wszystkich najbardziej popularnym skarbem Grecji – Panteonem oraz Teatrem Dionizosa.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Marina Alimos Kalamaki
4.5/5 - 1206 opinie
Krzysztof
Października 2023
Dorze utrzymany jacht, czysty, w pełni sprawny, doskonała i pomocna obsługa na miejscu.
Mariusz
Września 2023
Dobry kontakt z armatorem i GlobeSailor. Łódka w dobrym stanie. Sprawna i szybka wymiana jednego z paneli nawigacyjnych podczas odbioru. Sprawna, zdalna interwencja serwisu po zgłoszeniu usterki w trakcie rejsu.
Jacek
Września 2023
Zespół armatora to bardzo sympatyczni, uczynni, życzliwi i uśmiechnięci ludzie. Cała procedura check-in/check-out przebiegła bez problemów. S/Y Alkistis - Elan Impression 45 w doskonałym stanie i kompletnie wyposażony, pozwolił w pełni cieszyć się naszej załodze błogimi wakacjami na greckich wodach. Planując kolejny rejs na tym akwenie na pewno skorzystam z usług tego armatora!!!
Robert
Sierpnia 2023
Jakość obsługi amatora na bardzo wysokim poziomie: Jacht przygotowany do rejsu bez zastrzeżeń. Merytoryczne i wyczerpujące zaprezentowanie jachtu oraz praktyczne wskazówki dotyczące wyboru trasy i portów przekazane przez pracownika armatora. Bardzo istotne wsparcie obsługi armatora podczas powrotnego podchodzenia do kei przy silnie wiejącym meltemi. Marina natomiast pozostawia wiele do życzenia: Jeden bar, brak jakiegokolwiek sklepu i kilka nie zawsze czynnych pryszniców to zdecydowanie za mało na tak wielką marinę jak Alimos Kalamaki. Niemniej złe wrażenie natychmiast się zaciera po wypłynięciu z mariny i odwiedzeniu tak uroczych portów jak Poros, Hydra i Perdika.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.