Rejs w Marina Alimos Kalamaki

Rejsy w Marina Alimos Kalamaki

Położona na południowy zachód od Aten, przystań Kalamaki (zwana również Alimos), jest największą przystanią w Grecji. To idealne miejsce na rozpoczęcie odkrywania Cyklad i Wysp Sarońskich, ponieważ znajduje się 12 kilometrów od centrum miasta oraz 8 kilometrów od miasta Pireus. Przystań Kalamaki jest wspaniałym miejscem na chwilę odpoczynku, gdyż posiada wiele wygód, jak również sprzęt, który może Ci się przydać w dalszej żegludze. Co więcej, będziesz otoczony przepięknym greckim krajobrazem, przede wszystkich najbardziej popularnym skarbem Grecji – Panteonem oraz Teatrem Dionizosa.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Marina Alimos Kalamaki
4.4/5 - 931 opinie
Ryszard
Wrzesień 2021
Jako grupa przyjaciół nie mamy wygórowanych wymagań i to co dostaliśmy w pełni nas zadowoliło. W stosunku do ceny jakość bardzo dobra, dziękujemy.
Tomasz
Sierpień 2021
Jesteśmy zadowoleni z obsługi GLobeSailor, tez obsługa Nomicos już w porcie w Alimnos (Athens) sprawnie. Jacht bardzo dobrze przygotowany (instrukcje w formie zdjęć w dokumentach jak wszystko obsługiwać - to bardzo praktyczne! Check out tez sprawny. Polecam ten charter choć mnóstwo jachtów było w tym terminie i w portach zawsze full.
Martyna
Lipiec 2021
Jacht był dobrze przygotowany, firma czarterowa bardzo pomocna w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów.
Tomasz
Lipiec 2021
We were able to checkin early around 2pm which was very nice. The checkin process was smooth and unlike in Croatian marinas, we were accompanied by a representative which actually showed and explained all the equipment. The boat is new, in a good conditions. Everything worked as it should. This model has a barbecue which was great for our cooking. There is space for 3 people to sleep outside on the deck. The only missing bit from a perfect boat was an air-conditioning.
Zorganizujmy wspólnie rejs

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.