Rejs na Cykladach

 

Rejsy na Cykladach

Cyklady są archipelagiem składającym się z 56 wysp, z których tylko 24 są zamieszkałe. Podczas żeglugi po Cykladach możesz zakotwiczyć się w Paros, Mykonos lub Syros. Są to najpopularniejsze wyspy, gdzie możesz odkryć szczątki starożytnych greckich ruin. Wszystkie atrakcje Cyklad mają naprawdę wyjątkowy czar – poczynając od pięknych plaż, tradycyjnych wiosek, bizantyjskich kościołów aż po starożytne ruiny. Jeśli zdecydujesz się na żeglugę po Cykladach, na pewno tego nie pożałujesz!

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali na Cykladach
4.4/5 - 161 opinie
Andrzej
Maja 2018
To był mój drugi Sun Odyssey na którym pływałem (poprzedni to SO 49) i jestem zaskoczony dzielnością jachtu. Cały tydzień wiało 6-8 B. Dorównuje dzielnością Oceanisom. Pełne wyposażenie hotelowe, nowe liny, nowa, wymieniona winda kotwiczna, zmieniona na moich oczach (poprzednicy oddali jacht z z zepsuta wciagarką). Marina w trakcie organizacji (brak wc i prysznicy) ale braki kompensuje fachowa obsługa Thomasa i jego kolegów oraz samo miasto Mykonos. Cyklady środkowe przepiękne, trochę doskwiera brak marin lub chociażby boi gdzie można by zostawić bezpiecznie jacht. Trasa: Naxos, Paros, Ios, Santorinii, Folegandros, Milos. Wszędzie pięknie chodź Santorini i Mykonos, Milos wybijają się na pierwsze miejsca. Na Santorini należy zapomnieć o Vlichadzie. Została opanowana przez miejscowe komercyjne załogi. Permanentny brak miejsca. Szukać miejsc miejsc na Thirasii i skorzystać z taksówki wodnej.
David
Września 2023
Boyd
Września 2023
Robert
Września 2023
Zobacz więcej na Cykladach
Paros / Mykanos / Santorini / Naxos / Folegandros / Sifnos / Milos / Syros
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs na Cykladach

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.