Rejs na Cykladach

Twój Rejs na Cykladach

Cyklady są archipelagiem składającym się z 56 wysp, z których tylko 24 są zamieszkałe. Podczas żeglugi po Cykladach możesz zakotwiczyć się w Paros, Mykonos lub Syros. Są to najpopularniejsze wyspy, gdzie możesz odkryć szczątki starożytnych greckich ruin. Wszystkie atrakcje Cyklad mają naprawdę wyjątkowy czar – poczynając od pięknych plaż, tradycyjnych wiosek, bizantyjskich kościołów aż po starożytne ruiny. Jeśli zdecydujesz się na żeglugę po Cykladach, na pewno tego nie pożałujesz!

Team GlobeSailor
Potrzebujesz pomocy?Nasza grupa d'ekspertów jest do twojej dyspozycji aby zorganizować twoje wymarzone żeglarskie wakacje!

Powierz nam swój projekt żeglarski
Do tej pory pływali na Cykladach
4.3/5 - 82 opinie
Andrzej
Maj 2018
To był mój drugi Sun Odyssey na którym pływałem (poprzedni to SO 49) i jestem zaskoczony dzielnością jachtu. Cały tydzień wiało 6-8 B. Dorównuje dzielnością Oceanisom. Pełne wyposażenie hotelowe, nowe liny, nowa, wymieniona winda kotwiczna, zmieniona na moich oczach (poprzednicy oddali jacht z z zepsuta wciagarką). Marina w trakcie organizacji (brak wc i prysznicy) ale braki kompensuje fachowa obsługa Thomasa i jego kolegów oraz samo miasto Mykonos. Cyklady środkowe przepiękne, trochę doskwiera brak marin lub chociażby boi gdzie można by zostawić bezpiecznie jacht. Trasa: Naxos, Paros, Ios, Santorinii, Folegandros, Milos. Wszędzie pięknie chodź Santorini i Mykonos, Milos wybijają się na pierwsze miejsca. Na Santorini należy zapomnieć o Vlichadzie. Została opanowana przez miejscowe komercyjne załogi. Permanentny brak miejsca. Szukać miejsc miejsc na Thirasii i skorzystać z taksówki wodnej.
Alexander
Sierpień 2019
Tessa
Czerwiec 2019
Tessa
Maj 2019
Zobacz więcej na Cykladach
Paros / Mykanos / Santorini / Naxos / Folegandros / Syros / Milos / Amorgos
Skontaktuj się z naszył działem klienta w celu organizacji twojego rejsu na Cykladach

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pamiętaj, że nasza wycena i pomoc nic Cię nie kosztuje!

   Skontaktuj się z naszymi doradcami
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Dowiedz się więcej | Zamknij.