Rejs w zatoce sarońskiej
Przetłumaczone automatycznie.
To było nasze pierwsze doświadczenie na katamaranie i przed wyjazdem mieliśmy wiele pytań, ale wszystko poszło bardzo dobrze. Nasz skipper był odpowiedzialny i świadomy swoich obowiązków. Robił wszystko, co w jego mocy, aby nas zadowolić, ale trzeba wiedzieć, że pogoda ma pierwszeństwo i czasami trasa musi być zmieniana. Nasza gospodyni była świetną kucharką, która rozpieszczała nas pysznymi greckimi potrawami (świeże ryby, pieczona jagnięcina na przykład). Tydzień był fantastyczny, łódź nowa, w doskonałym stanie. Niezapomniane wakacje, do powtórzenia!