Rejs w Bretanii

 

Rejsy w Bretanii

Bretania to świetne miejsce dla poszukiwaczy przygód. Północ Bretanii z niesamowitym wybrzeżem i wieloma skałami i wyspami wymaga uważnej nawigacji. Na południu wybrzeża panują łagodniejsze warunki. Bretania i jej liczne wyspy od zawsze urzekają pasją zarówno marynarzy, jak i turystów.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali w Bretanii
4.4/5 - 571 opinie
Maciej
Lipca 2021
Firma armatorska, mimo początkowych problemów z komunikacją po francusku, przygotowała czarter w sposób bardzo profesjonalny. Wszystkie niezbędne informacje były dostępne, a komunikacja odbywała się sprawnie. Jacht Oceanis 37 był bardzo dobrze przygotowany i przekazany bez usterek. Niezbędne pomoce nawigacyjne były dostępne, Armator dostarczył dodatkowe mapy na rozszerzoną trasę. Saint Malo to dobra baza, skomunikowana pociągami TGV z resztą kraju, łącznie z lotniskiem CDG. Bretania to przepiękne miejsce, mimo dużego stopnia trudności w nawigacji. To trzeba zobaczyć :-)
Michał
Czerwca 2019
Jacht w bardzo dobrym stanie, wszystko sprawne, wszystko czyste, wszystko pachnące. Bardzo ciekawy ale wymagający akwent. Bardzo miła obsługa, Wielki plus z cierpliwość w odpowidaniu na moje pytania
Ivo
Maja 2023
Ari
Lipca 2022
Zobacz więcej w Bretanii
Morbihan / Ille-et-Vilaine / Finistere / Cotes-d'Armor
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs w Bretanii

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.