Rejs na Balearach

 

Rejsy na Balearach

Położony na Morzu Śródziemnym, oddalony około sto mil od hiszpańskiego wybrzeża, archipelag Balearów obejmuje 5 głównych wysp: Majorkę, Minorkę, Ibizę, Formenterę i Cabrerę. Otoczony turkusowym morzem archipelag Balearów jest miejscem turystycznym dla doświadczonych żeglarzy i początkujących. Morskie krajobrazy Grandisoe oraz wspaniałe plaże z drobnym piaskiem zachwycą całą rodzinę. Wynajem łodzi jest na Balearach czymś zupełnie oczywistym.

Team GlobeSailor
Zorganizujmy razem Twój rejsSpecjalizujemy się w organizacji rejsów od 10 lat. Stworzymy dla Ciebie ofertę idealną.

Wyceń rejs
Oni już pływali na Balearach
4.3/5 - 980 opinie
Robert
Maja 2023
I highly recommend this yacht and any other from this charter company. Yacht was great and very well maintained and the staff fixed everything that had worn out in the middle of the 2 weeks cruise (crew change). Be careful not to break anything because I intend to rent it again some day ;-)
Marcin Matuszewski
Września 2021
Po pierwsze udało się znaleźć jacht w Mahon,, czyli w w miejscu nie tak bardzo popularnym. Pani w biurze jest bardzo pomocna i szybko odpowiada na zapytania.. Właścicielem jachtu są bardzo sympatyczni Anglicy,. Zajmują się szkoleniem żeglarskim dla swoich rodaków, więc np. zachęcali nas do wielokrotnego ćwiczenia podeść do kei w porcie.. Jacht był bez zarzutu. Drobna usterka z elektrycznością została naprawiona w koleljnym porcie. Właściciel podjechał autem,, a była też opcja,że naprawimy to w warsztacie w marinie na jego koszt. Akwen jest fantastyczny. Na północy głębokie zatoki. Na południu plaże. Infrastruktura żeglarska na wysokim poziomie. Ogólnie udał się fajny rejs.
Krzysztof
Lutego 2020
Łódź nie najmłodsza, ale sprawna. Dobrze wytrymowana, w ostrym bajdewindzie trzymała kurs bez dotykania steru i bez włączonego autopilota. Jedyna niedogodność: nie działały wskaźniki wody. Brak steru strumieniowego bez znaczenia. Super.
Marek
Kwietnia 2019
Nasz jacht nie dotarł na czas, ale w zamian dostaliśmy co prawda nieco mniejszy (Oc.43) ale za to nowszy i do tego silnik do dingi w gratisie. Bardzo miła obsługa agencji Alboran . Przy odbiorze usuneli wszystkie niesprawności , wymieniali wskazane elementy wyposażenia i uzupełniali braki nawet ponad stan.. podczas rejsu nic nie szwankowało.
Zobacz więcej na Balearach
Ibiza / Majorka / Minorka / Formentera / Cabrera
Skontaktuj się z nami, aby zorganizować rejs na Balearach

Masz pomysł na rejs i chcesz go wycenić? Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w 24h. Napisz do nas lub zadzwoń.

   Opisz Twój wymarzony rejs
Kontynuując wizytę na tej stronie, akceptujesz użycie plików cookie. Polityka cookies | Zamknij.